Skocz do zawartości
alan242

Sony pokazało PS4: będzie tańsze od Xbox One, bez restrykcji na używki i online

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak ; ) weź nie rób tutaj przedszkola bo to nie forum konsolowe : ) Z takimi textami to zapraszam bezpośrednio do takich tematów: Starcie betonów. Ja nie jestem beton bo mam i to i to i to. I to jest moja opinia na podstawie ogrania. Więc nie wciskaj mi tu, że nie mam racji bo to jest moja racja.

Aktualnie cisnę tylko w Forzę Horizon i to to jest dla mnie spełnienie marzeń luźnego, za[beeep]istego racera w klimatach mega muzy, przyjemności i luzu. A nie nudnego GT, które już mi się dawno przejadło a na samą myśl o loadingach odechciewa mi się grać.

Ale ty już wiesz: GT6, którego nawet nie zapowiedziano jest najlepsze. Pomyśl jak wypadasz w oczach innych czytających forum haha ; ) Masakra... 100% fanboj i beton Sony. Jeszcze czegoś nawet nie zapowiedziano ale już naj. A może będzie coś innego niż GT6? Wróżka? Oni dobrze wiedzą, że nie mogą znowu zrobić 6 kotleta. A wzór mają idealny: Forza pokazuje ile można jeszcze upchać nowości w system. Grafa to nie wszystko chociaż 5 ssie na całej linii. Powinno być duuuużo lepiej skoro i taki Prolog był ładniejszy.

Natomiast jako wielki fan tej gry mam nadzieję i piekielnie nie mogę się doczekać jak Panowie z Poly zmasakrują moje gałki oczne > oby, oby tylko nie trzeba było znowu czekać 5 lat podczas gdy Forza wyjedzie dwa razy ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam i to i to :) i dla mnie forza jest na poziomie gt5 więc logiczne jest że gt6 podciągnie ten poziom i jak nie wyjdzie kolejna forza to zostanie liderem.

co do kotletów to forza odgrzewa kotlety regularnie co 2 lata i jakoś nikt się tym nie martwi - a nawet wszystkim smakują - mi zresztą też.

a forze horizon oddałem juniorowi - idealna na pada - relaks podobny do need for speed - jak ktoś lubi takie klimaty to ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konferencji sony zaprezentowało nową markę Drive Club, wydaje się że ten tytuł ma łączyć elementy z nowej Forzy i GT, gdyby zapowiedzieli na 2013 również GT6 zrodziła by się rywalizacja o dominującą markę w kategorii symulatorów samochodowych, .. więc na chłopski rozum jeżeli GT6 wyjdzie, to albo na ps3 albo w 2014/15 roku na ps4.

A co do samej konferencji to dziwne że nie podali ceny oraz nie podali daty premiery w eu, ... no i szkoda że nie pokazali pudła. Ale dobrze bo teraz Microsoft musi w miarę szybko wyłożyć karty na stół ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alan... można chociaż napisać parę zdań o co chodzi? A tak cztery linki i teraz klikaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak xbox 720 czy tam xbox 8 wyjdzie przed PS4 w Europie, będę miał ciężki orzech do zgryzienia.Wtedy zadecyduje cena i gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony oddala pola Microsoftowi nie wprowadzajac PS3 na czas do Europy, I ciezko tak naprawde powiedziec w jakim stopniu to opoznienie wynikalo z niewydolnosci produkcji, a w jakim z blednej strategii. Wysoka cena konsoli tez odegrala znaczaca role.

Nie sadzilem, aby w przypadku PS4, Sony chcialaby popelnic te same bledy, ale kto wie. Narazie sklepy "na wyspach" strasza cena 500e I data 31grudnia br. Small print nie gwarantuje jednak ani ceny, ani daty.

Ciekawe za to wygladaja propozycje cenowe preorderow gier na PS4 87,50e sztuka.

Chyba jednak historia lubi sie powtarzac I Sony przegnie na starcie, tak jak kiedys. Tylko ze kiedys nie bylo tabletow, tanich konsol na ARMach, czy ich odpowiednikow, zaimplementowanych fabrycznie w telewizorach, doskonale spelniajacych oczekiwania najmlodszych graczy i dajacych pole do popisu niezaleznym tworcom Indie games, ktorych rozwoju juz nie zatrzyma zadna sila. Ceny "wypasionych" komputerow, dla wymagajacych graczy, spadly prawie o polowe. No I wreszcie cloud gaming, z miesiecznym abonamentem (unlimited - na wszytkie gry) tanszym niz 1 nowa gra Sony.

Grupa zapalencow pewnie zaplaci tyle, ile tylko sobie Sony zazyczy, po czym oczekiwania cenowe producenta zejda do poziomu aktualnej generacji. Ale wszystkie powyzsze okolicznosci, moga zabrac nieco z tej czesci tortu ktora sobie Sony planuje polkac. A konkurencja tez nie spi i zawsze moze wyskoczyc z czyms na miare kinecta. . Odtwarzacz BD juz nie jest asem jak w poprzedniej generacji, bo mieszkancy "bogatego swiata" juz wymienili swoje kina domowe, na takie z BD I VODami. Pozostaje zyczyc Sony tylko genialnych exclusivow I rownie genialnych inzynierow, z pomyslami, ktore zrewolunicjuja swiat konsol.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie jak piszesz binary to Nintendo może być spokojne o stan swojego konta. W tym roku przeciwwagą dla premier dużych konsol mają być duże tytuły od Big N na WiiU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wejdz np na takie zavvi.com

87.50e za gre

myslalem ze spadne z krzesla....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.zavvi.com/games/platforms/ps4/coming-soon.list

Ceny gier ~50 funtów, cena konsoli 399 funtów (wszystkie produkty z gwarancją ceny!), co przy obecnym średnim kursie NBP ~4,8 zł za 1 funta jest ofertą bardzo atrakcyjną. Za ~230 zł kupuje się dziś nowość na PS3 w sklepach takich jak MediaMarkt, Saturn, Euro.

Przy najlepszych chęciach nie jestem w stanie zrozumieć Twojego rozczarowania binary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://m.zavvi.com/offers/playstation-4.list?utm_source=ENZ-_2093214922&utm_medium=email&utm_campaign=ENZ-_2093214922&affil=thgemail&switchcurrency=EUR&locover=true

Jeszcze wczoraj ceny byly talkie jak napisalem.

Zreszta dolicz te "zaoszczedzone" 25e i dostaniesz cene 87.50 euro.

Jesli to jest dla Ciebie cena atrakcyjna, to gratuluje pomyslnosci I dobrego samopoczucia.

87.50e x 4.14 = 362 pln.

Rozumiem, ze zyjecie w bogatej Polsce i niektorzy z Was na haslo kryzys, dzisiaj jeszcze reaguja z usmiechem niedowierzania. Ale wierzcie mi na swiecie i w UE w ostatnich latach sporo sie jednak pozmienialo. Przez telewizor tego tak nie widac.

Druga kwestia jest taka, ze nie ma gwarancji ceny ale obietnica, ze nalicza najtaniej, co akurat moze byc prawda, go sprzedaja zwykle taniej niz high street shopy.

Zeby niepotrzebnie nie ciagnac dyskusji cytat z warunkow zamowienia:

" Release date and price unconfirmed. Payment will not be taken until dispatch.

Regrettably, we are unable to ship outside the UK"

Bynajmniej nie staram sie poddac watpliwosci Twoich kompetencji jezykowych, ale komunikowaloby sie nam znacznie latwiej, gdybys w przyszlosci sprobowal odnalezc nieco wiecej dobrych checi.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Binary - obserwując media w Polsce mozna odnieść wrazenie ze nie tylko nie ma kryzysu ale mamy wzrost gospodarczy :D

Najbardziej bawią ogłupiające seriale w których każdy jezdzi znakomitym autem, ma swietną pracę - oczywiscie w biurze w którym nic nie robi, ma dom z ogrodem a jego problemy konczą się na rozterkach sercowych

Bryluje w tym oczywiscie TVN

Wystarczy jednak popatrzeć jaka jest zawartość koszyków ludzi w sklepach (tzw spożywczych) i ich zagęszczenie przy kasach w sklepach innych branż (oglądaczy sobie podarujmy) by szybko zejść na ziemię

Firma w której jakis czas temu kupowałem notebooka zatrudniala w swoim biurze handlowym 4 osoby (tzw handlowcow), wczoraj spedziłem tam ok godziny (odbierałem laptopa i załatwialem kwestie serwisowe związane z wcześniej zakupionym) w tym czasie sklep odwiedziły 2 osoby (przyszły do serwisu). Na pułkach stały 4 notebooki klasy low-end gdzie kiedyś wybór przyprawiał o ból głowy Handlowiec ostał się jeden. Przez całą godzinę googlował....

Z trochę innej beczki -sam ostatnio podpisywałem protest przeciwko podwyżce cen wywozu śmieci która to usluga ma podrożeć trzykrotnie. Na 10 osób które kwestujący odwiedził przede mna-na proteście podpisane były tylko trzy osoby.

Ludzie się chyba wstydzą walczyć o swój portfel a to już jest szczyt głupoty :)

Wracajac do tematu. Sony zapowiadało ostatnio podwyżkę cen swoich gier. Premiery na PS3 mają kosztowac w okolicach 260zl. Tak wyczytalem gdzies w sieci.

Edytowane przez mobor
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro teraz wszystko bedzie dostępne na wszystkich 3 platformach to mogą się rozczarować.

i w tej cenie to chyba tylko exclusive w steelbooku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiplatformery to wg mnie niemal zawsze tytuły takie sobie (wyjątki się zdarzają) Siłą danej platformy są zawsze exclusivy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://m.zavvi.com/offers/playstation-4.list?utm_source=ENZ-_2093214922&utm_medium=email&utm_campaign=ENZ-_2093214922&affil=thgemail&switchcurrency=EUR&locover=true

Jeszcze wczoraj ceny byly talkie jak napisalem.

Zreszta dolicz te "zaoszczedzone" 25e i dostaniesz cene 87.50 euro.

Jesli to jest dla Ciebie cena atrakcyjna, to gratuluje pomyslnosci I dobrego samopoczucia.

87.50e x 4.14 = 362 pln.

Rozumiem, ze zyjecie w bogatej Polsce i niektorzy z Was na haslo kryzys, dzisiaj jeszcze reaguja z usmiechem niedowierzania. Ale wierzcie mi na swiecie i w UE w ostatnich latach sporo sie jednak pozmienialo. Przez telewizor tego tak nie widac.

Druga kwestia jest taka, ze nie ma gwarancji ceny ale obietnica, ze nalicza najtaniej, co akurat moze byc prawda, go sprzedaja zwykle taniej niz high street shopy.

Zeby niepotrzebnie nie ciagnac dyskusji cytat z warunkow zamowienia:

" Release date and price unconfirmed. Payment will not be taken until dispatch.

Regrettably, we are unable to ship outside the UK"

Bynajmniej nie staram sie poddac watpliwosci Twoich kompetencji jezykowych, ale komunikowaloby sie nam znacznie latwiej, gdybys w przyszlosci sprobowal odnalezc nieco wiecej dobrych checi.

O zasobności portfeli Polaków dyskutować nie będę bo dobrze to wszystko przedstawił mobor. Zapomniał jedynie wspomnieć (a ja nie omieszkam tego pominąć ;) , że cały naród śpiewa piosenki po angielsku i tańczy i wszyscy są wspaniali. Ten kisiel intelektualny serwuje nie tylko tvn ale i Polsat oraz TVP, która to ostatnia ma niby misję (ale jaką?) Kraina miodem i mlekiem płynąca! ;)

Odnośnie zdania: "Regrettably, we are unable to ship outside the UK" - jesteś pewnie na tyle świadom, że przy takiej emigracji jaka miała niedawno miejsce, znalezienie znajomego w UK nie stanowi najmniejszego problemu. Dla tych nie mających... również nie będzie to problemem bo sytuacja będzie się przedstawiała jak ta obecna na allegro, gdzie jest zatrzęsienie filmów i gier z UK po cenach niższych niż od rodzimych dystrybutorów - prywatny import kwitnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Binary - obserwując media w Polsce mozna odnieść wrazenie ze nie tylko nie ma kryzysu ale mamy wzrost gospodarczy :D

Najbardziej bawią ogłupiające seriale w których każdy jezdzi znakomitym autem, ma swietną pracę - oczywiscie w biurze w którym nic nie robi, ma dom z ogrodem a jego problemy konczą się na rozterkach sercowych

Bryluje w tym oczywiscie TVN

Mimo że jest to nie na temat a sama PS4 mnie nie interesuje to wypowiedź Twoja bardzo mi się spodobała, chodź seriali/telenowel tego typu nie oglądam to jednak 100% racji.

Tak jak wspominasz, ludzie nie walczą o swoje. Państwo nas z każdej strony naciska i wymusza od nas coraz więcej pieniędzy, ludzie czyli my nic z tym nie robimy a przecież tak nie dawno podchodziliśmy inaczej, co się zmieniło to ja już sam nie wiem, czyżby straszne otępienie ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zdania: "Regrettably, we are unable to ship outside the UK" - jesteś pewnie na tyle świadom, że przy takiej emigracji jaka miała niedawno miejsce, znalezienie znajomego w UK nie stanowi najmniejszego problemu. Dla tych nie mających... również nie będzie to problemem bo sytuacja będzie się przedstawiała jak ta obecna na allegro, gdzie jest zatrzęsienie filmów i gier z UK po cenach niższych niż od rodzimych dystrybutorów - prywatny import kwitnie :)

Operowalem w pospiechu, wiec wkleilem cala sekcje, ktora telefon mi zaznaczyl. Mieszkam od lat za granica wiec wiem jak jest z importem, spora czesc osob w ten sposob dorabia, a nawet z tego zyje.

Chodzilo mi o to zdanie:

" Release date and price unconfirmed"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobor.

Wiem, ale jak to mowia "wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma".

Ja zyje w jeszcze bardziej nierzeczywistym niz Polska kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

binary

To dlaczego nie wracasz ? ;)

Czyzby te 2mln ktore wyjechaly sie pomylily ? ;) Na razie nikt nie wraca (jesli juz, jednostki) wprost przeciwnie

Tam gdzie zyjesz ludzie na pewno nie pracuja za 300 czy 400 euro na miesiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież są w Polsce ludzie którzy mają pięciocyfrowe wypłaty miesięczne i jest ich spora grupa tak więc mobor ,binary,czendlerbing, przesadzacie o biedzie w polsce, skora jest taka bieda to dlaczego powstaje coraz to więcej luksusowych willi na ulicach jezdzi coraz wiecej najnowszych samochodów,ludzie ubierają się w DS2, u Marka Jacobsa i Emporio Armani.

Edytowane przez fgf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze są tacy - nikomu nie zagladam do portfela ale zwykle sa to osoby z tzw "plecami", osadzeni w spółkach skarbu panstwa z odpowiedniego nadania albo dzieki koneksjom

W koncu ta srednia - 3300 nie bierze sie przeciez z tego ze 20 mln Polaków tyle zarabia tylko dla tego że np 100 000 zapierd..a na śmieciówkach za 1300 na łapę i do tego mamy kilku artystów którzy dostają po 120 koła co miesiąc za "nic nierobienie" vide niejaki Grad który ma takie pojecie o energii atomowej jak ja o gotowaniu. To oczywiscie nie przeszkadza by został prezesem spółki odpowiedzialnej za wybudowanie elektrowni jądrowej

Niedawno w TVN pokazywali najbogatszą gminę w Polsce gdzie ludzie mają średnią bodaj 4500 na rękę.... W tej gminie zamieszkuje prezes jednej z najwiekszych spółek Wig-20 No i wszystko jasne

Majac takiego sąsiada, nawet gmina z 30% bezrobociem statystycznie wygląda niemal wzorowo

Do tego warto pamietac ze wiekszosc osób w Polsce wręcz tonie w długach (mamy razem ok 300 mld w kreskach) z czego blisko 10% jest już zagrożonych. Nie znam nikogo kto by się wybudował czy kupił mieszkanie płacąc gotówką. Zdarzają sie oczywiscie przypadki że ktoś stawia chatę metodą gospodarczą (buduje się wtedy zwykle kilka lat) ale to są jednostki.

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież są w Polsce ludzie którzy mają pięciocyfrowe wypłaty miesięczne i jest ich spora grupa tak więc mobor ,binary,czendlerbing, przesadzacie o biedzie w polsce, skora jest taka bieda to dlaczego powstaje coraz to więcej luksusowych willi na ulicach jezdzi coraz wiecej najnowszych samochodów,ludzie ubierają się w DS2, u Marka Jacobsa i Emporio Armani.

Ja niczego nie pisalem o biedzie w Polsce.

Druga sprawa, a wlasciwie zasadnicza. Nie martwią mnie ceny gier PS4, bo nie jestem juz graczem i nie wierze w to, aby przytoczone przeze mnie, za www ceny, mogły być regularne, bo uwazam, ze są rynkowo nierealne. Cena może być szybko skorygowana, co zreszta obrazuje powyższy przykład z cena preorderu. Opóźnień we wprowadzeniu produktu, w obliczu kiedy konkurencja srzedaje swojego nexgena (jak bylo w przypadku PS3 i XBOXa 360) nie da sie naprawić, tak szybko jak za wysokiej ceny.

Nie wiem jakie, ma plany konkurencja tym razem, ale zakładam ze termin 31.12.13 jest mocno nierealny, choćby dlatego, ze takie rzeczy sprzedają sie swietnie na święta, po świętach nic sie nie sprzedaje, co najwyżej na wyprzedazach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Na łamach dzisiejszego wydania brytyjskiej gazety "The Sun" pojawił się bowiem artykuł na temat nowej konsoli stacjonarnej Sony, który został poparty bezpośrednimi wypowiedziami Andrew House'a. Jak donoszą redaktorzy tego dziennika, okienko wydawnicze dla PlayStation 4 zostało ustalone na październik, a sama konsola ma kosztować około 300 funtów (co w przeliczeniu na złotówki daje nam kwotę rzędu... 1479 PLN!).

Hmm... Czyli Ubisoft nie kłamał mówiąc, że Assassin's Creed IV będzie jednocześnie na wszystkich platformach. PS4 w październiku w UK za 300 funtów. U nas pewnie zrobią z tego 1999,99 PLN ;)

Link

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...