Skocz do zawartości
Gmeru

Systemy kina domowego Sony: nowe wzornictwo, wspaniały dźwięk i łączność

Rekomendowane odpowiedzi

Widać że firmie Sony chyba kończą się pomysły, stąd taki wynalazek. Jak dla mnie najlepsze rzeczy jakie wymyślono w technice audio-video już były i są. I już nic lepszego nie wymyślą. Te wszystkie tak zwane "Nowe wynalazki" to już tylko bajerowanie ludzi. Ale o wszystkim i tak zdecydują konsumenci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie najlepsze mini kolumny Sony to były kiedyś z serii Pascal np. topowe SA-VE835 z aktywnym subem 200W który na prawdę miał wykop i dobre brzmienie juz sama waga 18kg świadczy ze to były inne sprzęty jak dzisiejsze lekkie pasywne wofferki o wadze 4-5kg :)

Jak ktos nie ma zbyt duzych wymagań to moze być do kina ale tak to nic nie zastąpi porządnych kolumn i wzmaka.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem miałem: w sumie mam ; ) To był wypas.... i EISA z tego co pamiętam. To było inne czasy..

Co do tematu to na przekór wszystkim mam ochotę się przyjrzeć ; )

img0766bd.jpgimg0767qd.jpg

img0768tq.jpgimg0769xd.jpg

img0772dt.jpgimg0773dq.jpg

img0774rc.jpgimg0775gg.jpg

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pascale były fajne, ale to już historia. No i jeszcze firma Sony ma kłopoty finansowe. Firma ratingowa "Fitch" przewiduje że za kilka lat firma Sony może zbankrutować. Przyszłość nie wygląda optymistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda firma poza Samsungiem i LG może zbankrutować na ten moment. Niestety. Kryzys. Korea wygrała pod względem ilości. Żadne odkrycie. Oby Sony/Panasonic/Sharp itd. żyły bo nie za fajnie by było....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu to na przekór wszystkim mam ochotę się przyjrzeć ; )

Jestem zza :), szczególnie tego 9100WL, zważywszy na to ze nie dawno kupił kuzyn taki zestaw tylko starszy model BDV N990W, jestem ciekaw Twojej opinii testu.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOO :) Miło że masz Gmeru kolejny sprzęcik do testowania :D Ciekawi mnie jak to kino gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez napisane, ze oficjalnie to jest sprzet do grania w pilke nozna, czyli do kopania, a nie sluchania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie da rady porównać coś z tego samego przedziału cenowego ale w skrzynkach:

np. onkyo 313 + Quadral Quintas 5000 (lub JAMO 606) + sony bd-s590

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z plastików wyleczyłem.Pierwszy i ostatni raz.Mimo,że mam najtańsze kino Sony BDV-E280,to wydawało mi się,że muzyka pójdzie na mim przyzwoicie.Przynajmniej lepiej od 15-sto letniej plastikowej mini wieży Philipsa.Niestety jest to kino typowo do kina.Słuchanie muzyki na nim męczy.Zufałem marce i się przejechałem,a ze starym Philipsem musiałem się przeprosić..Obawiam się,że to co tu jest prezentowane nie zagra na przyzwoitym poziomie.A już napewno nie tak jak Wharfedale,pokazane przez HDTK.Taki chwyt marketingowy z tymi różnymi bajerandzkimi cieczami itd.Byleby wyciągnąć kasiore od konsumenta.Żaden plastik nie zagra lepiej od zestawu segmentowego.Ten zestawik pewnie będzie kosztował ok.2000zł,a za tą kwotę można już coś złożyć.Ale i tak jestem ciekaw jak to gra.Gmeru czekam na test.

Edytowane przez 3echo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam. Może się zaskoczymy. Najbardziej jestem ciekaw tego rozwiązania bez kabli. Jak będą grały tyły i czy w ogóle się to do czegoś nada. Faktycznie fajnie by było jakby w teście było porównanie do "dużego" kina domowego z podobnej półki cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sony sprzedaje też ampy 5.1 za około 1000zł i głosniki jakieś skrzynkowe w sony center też mają jakiejś chyba firmy partnerskiej na E....

więc zestaw alternatywny nawet na komponentach od sony łatwo byłoby złożyć.

może Gmeru jednak dałby radę zrobić takie porównanie - tzn. sony dorzuciłoby mu konkurenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz spotkałem się z tą cieczą i jej zastosowaniem w amortyzatorach w rajdzie Baja1000. Ciekawe zastosowania jak widać można znaleźć dla niej. Poniżej podrzucam filmiki dla zainteresowanych:

Gmeru czekam z niecierpliwością na Twoją opinię, bo niestety nie widziałem na żywo tego kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda firma poza Samsungiem i LG może zbankrutować na ten moment. Niestety. Kryzys. Korea wygrała pod względem ilości. Żadne odkrycie. Oby Sony/Panasonic/Sharp itd. żyły bo nie za fajnie by było....

No w tym roku Sony wyszło na plus,ale to zasługa urządzeń mobilnych.

http://mobtech.interia.pl/smartfony/news-dobre-wyniki-finansowe-sony,nId,1005785?parametr=embed_tyt_zdj_lead

W każdym razie fajnie,że będą dalej na rynku :).

Wracając do tematu...co z testem urządzenia?

Edytowane przez 3echo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...