Skocz do zawartości
tom

55pfl7007 V 55HX850

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś może miał możliwoć porównać te dwa tv. W sumie to konkurentem dla hx850 powinien byc chyba model pfl8000 ale w tescie u Kikiego 7007 dostał tyle pkt ze zastanawiam sie czy można je ze sobą porównac. Zastanawia mnie też czemu w sieci nie mozna znaleźc za wiele informacji , testów i opinii na jego temat? W sumie byłem zdecydowany na hx 850 ale jak czytam test u Kikiego to wiem ze nic nie wiem. MOże kolega z kalibrujtv miał okazje sie pobawic tymi modelami i wypowie sie lub ktos inny kto miał mozliwosc je testowac. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam podobny dylemat tylko z 46 cali. Testy kikiego od dawna smierdza marketingiem i nie sa wyznacznikiem. Takie moje zdanie. Na niemieckich stronach raczej wiecej czytaj negatywnych opinii uzytkownikow Philipsa. Nie wiadomo tylko do konca czy dotycza serii 7007. Mnie interesuje przede wszystkim oprogramowanie Philipsa i ile nadal ma bugow i czy menu telewizora dziala rownie "plynnie co w 6007. Jezeli tak to za taka kase to jest porazka. Niestety Ambilight bardzo mi sie podoba i dlatego naal mam dylemat czy 7007 czy HX855.

Najchetniej przeczytalbym zdanie uzytkownka 7007 i posluchal co ma obiektywnie temu TV do zarzucenia. Obecnie nawet w Niemczech ciezko jest zobaczyc ten TV na wystawie. W marketach przewazaja Samsung/Sony/LG/Panasonic w dokladnie takiej kolejnosci. Philips ma wystawione 2-4 telewizoro najnizszej klasy.

Pozdr

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest przynajmniej pewne: lepszy obrazowo od HX850 na pewno nie jest ale za to może się podobać wygląd, ambi czy np. tryb płynnego obraz (jak ktoś lubi teatr...).

Ja to w ogóle nie wiem czy bym nie poczekał w tym momencie ten miesiąc, dwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do marca/kwietnia? Wysyp nowych modeli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Gmeru teraz to tylko czekać na nowe modele bo będzie wysyp nowych i mogą nieźle namieszać na rynku od choćby taki Soniak W905.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

też zastanawiam się nad tymi 2 TV, ew jeszcze 55cali ale trzeba sporo dopłacić.

Pytanie, czekać , będzie wysyp nowych modeli. Tylko kiedy one dotrą do Polski? Będą w podobnych cenach co HX850 tylko lepsze? Czy te aktualnie potanieją (100-200 zł taniej to bez różnicy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiałem się nad tymi 2 tv. Niestety sony ciut za drogi. Teraz wącham się między Philipsem 7007 a Panasonicem DT50 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiałem się nad tymi 2 tv. Niestety sony ciut za drogi...

Zazwyczaj krótki czas po "wiosennym wysypie TV" przychodzą odczuwalne obniżki modeli zeszłorocznych. Zazwyczaj model flagowy pokazywany np w Sony jako ostatni (HX95) nie spadnie praktycznie nic na swojej wartości ale ceny HX85 czy HX75 powinny ulec poprawie którą polubi portfel :). Dzięki temu będzie można zainwestować w większą wersję danego modelu bądź za różnice dokupić Blu-Ray lub pomyśleć nad dodatkową gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pojawił sie w dobrej cenie na allegro 7008 i co tu robić ile czekać. Oto jest pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO dobra to ja zamówiłem 55hx850. Teraz czylko to czeeeekanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiałem się nad tymi 2 tv. Niestety sony ciut za drogi. Teraz wącham się między Philipsem 7007 a Panasonicem DT50 ;)

Obydwa TV słabują :P

Niechętnie to przyznaję ale z tych 2 TV to Sony jest jednak lepszy. Philips ma całkowicie zrąbany soft, wszystko chodzi nie tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO dobra to ja zamówiłem 55hx850. Teraz czylko to czeeeekanie

I jak wrażenia? Sam planuje zakup tego modelu i jestem bardzo ciekaw jak wrażanie. Też mam dylemat PFL7007k a HX850. Sony widziałem na żywo i jest wypas, Philipsa nigdzie nie mogę dostać.

Edytowane przez brattanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem przyjemność bawić się HX85 w 55" u znajomego. Przyznam, że plasteliny nie mogłem się tam doszukać. Może dlatego, że kolega jest fanem ustawiania i grzebania w TV. Jego ustawienia nie dają po oczach jak żarówka 100W ani też nie są pozbawione kolorów. Muszę podpytać go o to jak ustawił swoją maszynę (ma sygnał z N-ki)

Fabryczne ustawienia są (delikatnie mówiąc) średnie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...