Jump to content
Sign in to follow this  
enceladus

Na jakie TV czekacie w 2013 roku ?

Recommended Posts

Miałem na mysli " ludzkie oko "...a niekoniecznie tylko moje .. ;) Branża wie o czym mowa.

A ty jesteś jakimś ekspertem od ludzkich oczu ?

Na jakie telewizory czekam ? Ciężkie pytanie, chodź w sumie najbardziej mnie ciekawi jak w tym roku wypadną modele z tej średniej półki. W końcu to chyba one najczęściej trafiają do domów, więc ważne by się dobrze spisywały.

Ciekawy punkt widzenia. W sumie Mylagos ma rację. Jako jedyny pomyślał o tym co ludzie kupują (przeciętny zjadacz chleba który chce za daną kwotę osiągnąć maksymalny efekt), a nie o tym czym się tutaj zachwycamy (TOPowa półka).

Mi w zeszłym roku zbrakło EX750 na polskim rynku. Świetnie wypełniłby lukę pomiędzy EX65 a HX75. Japończycy mieli w 2012 roku ten model: KDL-.....EX750.

Mi w zeszłym roku zbrakło EX750 na polskim rynku. Świetnie wypełniłby lukę pomiędzy EX65 a HX75. Japończycy mieli w 2012 roku ten model: KDL-.....EX750.

Z tym muszę się zgodzić. EX65 myślę że wypada dosyć dobrze, ale brakuje mu jednej dosyć ważnej rzeczy - lepszego Motionflowa - myślę, że wystarczyła by w nim wersja XR200

Czekam na Panasonica ST60 lub odpowiednik.

A co takiego będzie miał ST60, że warto na niego czekać. Problem 50Hz i czerń będzie prawdopodobnie na podobnym poziomie, co w ST50. Natomiast będzie miał trochę szybszy procesor, ale nie Panasonica tylko Mediatek 5590, a zeszłoroczne Mediatek 53xx nie miały zbyt pochlebnych opinii.

ZT60 ma prawdopodobnie zauważalnie lepszy obraz od VT50, ale zeszłoroczny ZT5 też miał lepszy obraz od VT50.

54931e5e_822780ad_543115_456039327777608_1835489553_n.jpeg

ZT60 & VT50

@slimak, seria ST50 to nie tylko problem 50hz, jest to najlepszy budżetowy tv dostępny na rynku obok 60E650. W związku z tym wielu czeka na następce bo chce dobry sprzęt w dobrej cenie. Seria ZT5 dostępna była tylko w Japonii.

Najciekawszy będzie pojedynek 50VT60 vs 51F8500 vs 50ZT50. To będzie TOP3 2013, zobaczycie:)

Ja czekam dalej, żeby zobaczyć na oczy wklęsły ekran. A z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie Tv w tym roku to był 84LM960. Udało mi się zobaczyć go na własne oczy, jest co podziwiać, prawdziwy gigant.