Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym powiększyć listę swoich programów telewizyjnych. Na TVN'ie warte uwagi jedynie jest SuperKino, czasami na TVP można coś obejrzeć. Reszta kanałów puszcza albo bardzo słabe i tanie programy, albo puszcza coś sensowego i wartego większej uwagi bardzo, ale to bardzo rzadko.

Nie wiem, czy dobrze trafiłem z działem, jeśli źle, proszę o przeniesienie do właściwego. Ewentualnie odświeżenie mi tematu, który już mógł zawitać na tym forum.

Przejdę do sedna sprawy:

Mam internet w TP (czy miałem, bo teraz to już jedna firma wykupuje drugą w takim tempie, że bardzo trudno nadążyć). :D

Do swego czasu miałem 1 MB/s, potem zaś postanowiłem skorzystać z bardzo fajnej (jak na TP) oferty.

Przyśpieszyłem łącze dwukrotnie (2MB/s), oraz stałem się posiadaczem dekodera.

Umowa została podpisana głównie na wzgląd internetu, samą telewizję dostałem za darmo, tak więc były tam podstawowe programy tematyczne (TVP1, TVP2, TVN, Polsat i tak daaalej) oraz kilka.."ciekawszych"*.

*ciekawe programy w.g TP - programy, które nie są nadawane, jako kompletna podstawa. Tak więc głównie ESKA, Religia TV i inne takie. :dobani:

Nie zależało mi w każdym razie na czymś specjalnym, bo wszystko to miałem za darmo.

Jednak jedna rzecz [jedno rozwiązanie] bardzo mnie zaciekawiło. Miałem wybór pomiędzy odbieraniem kanałów za pośrednictwem anteny, lub gniazdka. Wybrałem gniazdko. Jak się okazało - trafnie. Antena jest dla mnie zbędna, po prostu.

Wolałem prostszy i tańszy sposób. Obecnie mam internet 10 MB/s i telewizja niestety odpada - jedno wyklucza drugie.

Z mojego całego opowiadania wysnuwa się jedno (lecz bardzo konkretne) pytanie:

Czy są inne firmy/telewizje, które mogą zaoferować mi nadawanie telewizji przez przysłowiowe "gniazdko"?

Lub chociaż tak, żebym nie musiał wieszać na domu anteny?

Telewizor posiadam z wbudowaną anteną do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej.

Ma nawet wejście Common Interface, choć to głównie zastępuje dekoder..jako taki..nie antenę..dobrze mówię? :)

Mieszkam z zwykłym domu jednorodzinnym, nie w bloku, więc jak wiadomo - kablówka odpada. :mellow:

Z góry dziękuję za cierpliwość w czytaniu, oraz za udzieloną pomoc.

:rolleyes:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...