Skocz do zawartości
Mr_W

Czarnulka a słuchawki..

Polecane posty

Moje pytanie brzmi następująco: czy da się w jakiś sposób połączyć PlayStation 3 z konsolą przewodowo?

Wiem, że headset działa na zasadzie bluetooth'a. Bezpośrednio konsola nie ma wejścia na tego typu rzeczy, ale czy może istnieją jakieś przejściówki, dzięki którym mogła by współpracować ze zwykłymi słuchawkami? (mini jack)

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź! ;):rolleyes:

Sprecyzuj pytanie: Pytasz "czy da się w jakiś sposób połączyć PlayStation 3 z konsolą przewodowo? "

Poźniej pytasz"ale czy może istnieją jakieś przejściówki, dzięki którym mogła by współpracować ze zwykłymi słuchawkami? (mini jack) "

O co właściwie chodzi?

Jesli chodzi o podłączenie przewodowo słuchawek do PS3 to żaden problem da się

Sprecyzuj pytanie: Pytasz "czy da się w jakiś sposób połączyć PlayStation 3 z konsolą przewodowo? "

Jejku, rzeczywiście, mój błąd..najmocniej przepraszam. To już któryś post z kolei i mi się powoli miesza.

Jesli chodzi o podłączenie przewodowo słuchawek do PS3 to żaden problem da się

Tak, dokładnie o to chodzi. :) W jaki sposób mogę to zrobić?

Konsola jest połączona z telewizorem poprzez HDMI, tylko. Nie ma żadnego kina domowego.

Okej..

To może jeszcze inaczej. A gdybym chciał podłączyć słuchawki z mikrofonem? Żeby móc porozumiewać się z innymi graczami?

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...