Skocz do zawartości
Deimos

Nowe oprogramowanie dla kilku ampli od Pioneera

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem 21.XII.2012 Pioneer udostępnił nowe firmware dla kilku amplitunerów.

Do pobrania tutaj:http://www.pioneer.eu/eur/support/software/tax/952/page.html

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy może juz ktoś zainstalował tą aktualizacje ? A moze ktoś wie co ona zawiera ma taki symbol 1-188-076-019-140

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem dlaczego nie znalazłem wczoraj upgrade przez internet.

CHANGE HISTORY FOR SC-LX76 AND SC-LX86

Ver 1-204-084-513-160 (21 December, 2012 Update)

Support the following features.

1. Support Apple lossless file

2. Support AIFF file

3. Support gapless play feature

iPod nano connectivity improvement.

Improve the stability of HDMI connection.

Other improvement.

Notes:

The setting for Favorite and Airjam reset to the factory default after the update.

Write down these settings before the update as they may need to be set up again.

This version is not available via the Internet. Please use an update file which is downloaded

from PIONEER website. And please download via USB memory to update your receiver to

the latest version.

edit:

Coś im chyba nie wyszło bo nie da się ściągnąć

Edytowane przez fitarkus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie przyjmuje mi tej aktualizacji nawet z pena. odrzuca wyswietla UE11, czy może ktoś wie do czego jest ta aktualizacja i czy warto ją istalować , proszę podpowieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawej stronie linku z oprogramowaniem jest drugi który opisuje zmiany wniesione wraz z nowym oprogramowaniem. Podejrzewam ,że nie dla wszystkich modeli są one takie same. Nie podałeś modelu urządzenia w związku z tym trudno cokolwiek doradzić . Sprawdź w instrukcji obsługi co oznacza UE11 (UPDATE ERROR 11) dla Twojego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mój model to vsx-922k , a w istrukcji pisze o błędach tyle '' UE 11, UE 22 UE 33 [ Aktualizacja nie powiodła się .Urzyj tej samej procedury aktualizacji oprogramowania ponownie ] tylko tyle jest napisane na temat błędów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W instrukcji do mojego SC-LX76 jest napisane ,że nie wszystkie "pendrajwy" chcą z nim współpracować co może skutkować błędami np podczas aktualizacji. Sformatuj pena fat32 ,zgraj archiwum rar zawierające firmware na pena, rozpakuj a następnie usuń archiwum pozostawiając na penie tylko to co się wypakowało. Po aktualizacji należy koniecznie przywrócić ustawienia fabryczne ,jeśli nie znajdziesz takiej opcji w menu to: wyłącz wzmak ,przytrzymaj przycisk ENTER na panelu wzmacniacza i włącz wzmak trzymając ENTER tak długo aż pojawi się menu z zapytaniem o reset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzięki za podpowiedzi i rady ale raz jeszcze się zapytam , czy ktoś może mi napisać tak ,, chłopsku '' co wnosi ta atualizacja bo cały widz polaga na tym że wzmacniacz mam od świąt i przychodził facet ze sklepu aby GO poprawnie skonfigórować , i teraz jak mu dam przywróć ustawienia fabryczne to musiał jeszcze raz go wołac i pytam czy warto istalować tą aktualizacje , dzięki za zrozumienie i poświęcony czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Proszę Was o pomoc. Czy Wiecie :mellow: jak zrobić reset fabryczny w pioneer vsx 922k. :mellow: Mam go od 2 miesięcy i sporo naknociłem. Nie mam instrukcji w języku polskim, więc wszysko robiłem po omacku. Pilot mni nie reaguje, wiele powłączałem. Będę wdzięczny za odpowiedź!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaje ci wg mojego (LX-75) :

1 wylaczyc maszyne

2 nacisnac i trzumac ENTER i jednoczesnie nacisnac na STANDBY/ON

3 ekran powinien wyswietlic RESET <NO>

4 wybrac RESET naciskajac na PRESET <-/->

5 nacisnac na ENTER

6 ekran powinien wyswietlic RESET? OK

7 potwierdzic na ENTER

8 jezeli wszystko poszlo dobrze OK pojawi sie na ekranie.

Przyjemnej zabawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...