Jump to content
BoDeX

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE 7.1 - MDR-DS6500

Recommended Posts

70448921620882728788.jpg

Pierwsze wrażenia .... WOW ... reszta jutro.

MEDIA 999

SATURN 899

Ale jak komuś zaleźy, to za 670 znajdzie w sieci ....

Edited by BoDeX
  • Like 1

Czerwony z brodą przyniósł, ale przed obdarowaniem należało sprawdzić, więc relacja ze sprawdzania poniżej....

Opakowanie-zapakowanie świetne - na 10 pkt. - staranne i efektowne, jak na towar za milion zielonych.... serio.

Jakość wykonania/materiały - na 10 pkt. - choć nie ma tutaj egzotyki, to użyte materiały jak i jakość wykonania są na poziomie.

Po rozpakowaniu koniecznością jest nakarmienie akku (Li-ion), więc ok. 3h zejdzie ... można poczytać instrukcję.

A w niej znajdziecie opis wszystkich funkcji urządzenia, bo to jest w sumie najciekawsze.

Słuchawki oprócz pracy w klasycznym STEREO potrafią także pracować z sygnałem wielokanałowym. Spece od

psychoakustyki zaimplementowali w układ algorytmy, które oszukują nasze uszy, symulując dźwięk surround .

Podłączamy do stacji bazowej jedynie światłowód (choć jest także wejście cinch) i zasilanie - nic więcej.

Stacja bazowa posiada dekodery DTS i AC-3, a także upiększacz DPL IIx , więc wszystko co wejdzie, zostanie

prawidłowo rozpoznane / zdekodowane / przesłane do odtworzenia na nieskompresowanej drodze cyfrowej.

No i najważniejsze - jak to gra ?

No, Panie i Panowie, gra to bardzo przyzwoicie, choć wiadomo, że to nie jest klasa np. STAX-a, to da dużo

radochy tym, którzy jeszcze nie mają pełnowymiarowego zestawu i tym, którzy nie chcą przeszkadzać domownikom

głośnym słuchaniem w nocy. Nie ma tutaj spektakularnego szarpania wnętrznościami, ale jest bardzo fajnie ....

Poematy opisujące jakość dźwięku bez trudu znajdziecie w sieci, nie będę się więc powtarzał , napiszę jedynie, że

jest bardzo fajnie. Stacja posiada 4 tryby : stereo bez ingerencji, uwypuklenie dialogów, gry, kino. Dla każdego coś

miłego - dekoder DPL IIx robi co w jego mocy, aby do dwóch uszu dostarczyć taką informację, aby nas oszukać ...

Jest jeden minus - stacja bazowa nie łyka sygnału 24/96 - Pink Floyd jedynie zaszumiał ... należy w playerku ustawić

dekodowanie na 48kHz i gra muzyka Reasumując: polecam, fajna zabawka, teoretycznie noszą do 100 metrów, więc

spokojnie można latać po ogrodzie, jakość dźwięku zadowalająca, bez wyraźnych niedociągnięć, w tej cenie Best Buy.

Firma to SONY , a wersji przewodowej nie zarejestrowałem .... może jest.

Byla taka wersja, japonska, o nieco innym numerze modelu (wyzszym numerku) i wiekszymi - 50mm glosniczkami. rok temu mozna bylo znalezc na ebayu, jak jest teraz nie wiem.

Aaaa, no i rzecz ważna, a zapomniałem - wyglądają naprawdę sexy ... ładna bryła na stojaku, dobra designerska robota.

Szczerze polecam ....

Edited by BoDeX

Efekt jest, ale to oczywiste, że nie będzie jak z normalnymi pudłami - tego nie oszukasz, ale jest fajnie ....

Witam mam MDR-DS7100 juz od ponad roku takze nierozumiem wydali MDR-DS6500 jako nowosc z nizszym numerkiem hm.. :mellow:

Miałem to to. Oddałem po 2 dniach. Nie wiem, moze mialem jakis wadliwy egzemplarz, ale sluchac sie tego nie dało. Jeden wielki szum. Zamieniłem na przewodowe Sennheiser HD380 PRO i była to jedna z lepszych decyzji w 2012r. Ogolnie, to jesli ktos szuka to polecam te Sennheisery.

Witam. Przymierzam się do czegoś do ps4 i filmów. Dobrze by było, żeby i telefon do słuchawek podłączyć. Czy warto dokładać do hw700ds czy dla laika nie będzie między nimi ( MDR-DS6500 ) różnicy?