Skocz do zawartości
Morelos

Hyundai Mbox P3100S i windows 8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z sambą a dokładnie odtwarzacz widzi komputer ale nie mogę się zalogować do grupy roboczej (logowanie nieudane) mimo że wpisuje login użytkownika i hasło, w win7 nie miałem żadnych problemów i wszystko działało, a w 8 się zaczęły :( Czy znalazł ktoś rozwiązanie tego problemu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś kto korzysta z protokołu samba?? czy jest ktoś komu działa grupa robocza w windows 8??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ten sam problem istnieje również na P500 i innych odtwarzaczach opartych o starą wersję SDK Realtek-a (logowanie nieudane). Problemem stwarza prawdopodobnie protokół SMB w wersji 3.0 domyślnie używany w Windows8. Co ciekawe w moich testach nie pomogło też przełączenie wersji protokołu smb w windows8 do niższych wersji. Nowe firmware od Hyundaia nie będzie już wydawane, więc nie ma co liczyć na rozwiązanie tego problemu oficjalną drogą. Jedyna droga to tzw. crossflashing czyli wgranie do swojego odtwarzacza oprogramowania pochodzącego z odtwarzacza innej marki, ale opartego o ten sam chipset. Zerknij tutaj: http://hdtvpolska.com/forum/167-hyundai-%26-8211%3B-rozwoj-oprogramowania/ i przejrzyj wątki pt. "Aternatywne oprogramowanie...". Problem rozwiązuje na pewno firmware od odtwarzaczy ACryan. Jednocześnie ostrzegam, że crossflashing nie zawsze daje porządane efekty i można nim "uwalić sprzęt", co w efekcie będzie skutkowało tym, że urządzenie przestanie się uruchamiać i zatrzyma się na logo HYUNDAI, więc jak to zwykle jest przy takich operacjach, alternatywny soft wgrywasz na własną odpowiedzialność...

RP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem tą opcje ale niestety to firmware nie pracuje dobrze na tym odtwarzaczu. kurcze przecież musi być jakieś rozwiązanie. szkoda że sprzedając mi ten odtwarzacz nikt nie poinformował ze oprogramowanie jest stare i nigdy nie będzie poprawione gdyż po prostu bym go nie kupił. Zastanawiam się nad reklamacją bo sprzęt jest nie zgodny z opisem. Już druga rzecz nie działa w tym odtwarzaczu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest wątek, który wprawdzie dotyczy udostępniania katalogów w Windows7 i rozwiązuje problemy z firmwarem Xtreamera, ale być może będzie pomocny również przy Hyundai-u i windows 8. Możesz też przetestować ten program: http://www.networkedmediatank.com/wiki/images/9/9a/WSM1.2_Setup.zip

Edytowane przez Rp74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...