Skocz do zawartości
pmcomp

nowa oferta n: Świat HD z recorderem bez terminowej umowy

Rekomendowane odpowiedzi

News





schowek01z.jpg




schowek02ao.jpg





12 listopada 2012 Cyfrowy Dom, spółka zalezna od ITI Neovision Sp. z o.o. operatora platformy n, wprowadza na rynek ofertę n o nazwie Świat HD z czarnym nbox recorderem na własność (dekoder ITI 5800SX z nagrywaniem programów na wbudowany twardy dysk o pojemności 250 GB) z atrakcyjną ofertą programową 3 miesiące na start.

Oferta n z pakietem Świat HD, dla wymagającego klienta ceniącego sobie jakość, elastyczność oraz dostęp do pełnej oferty platformy n bez zobowiązania terminową umową.
Usługa dostępna ze sprawdzonym na rynku dekoderem nbox recorder HD ITI-5800SX na własność.

Benefity:
- dekoder HD z cyfrową nagrywarką (dysk 250 GB) na własność
- dodatkowo na start przez pierwsze 3 miesiące klient ogląda kanały z oferty n Świat HD (90 polskojęzycznych kanałów w tym 27 w jakości HD) + nPremium HD + HBO HD
- po pierwszych trzech miesiącach klient decyduje jakie kanały z oferty platformy n chce oglądać: Komfort HD (39 zł/msc, Świat HD (49 zł/msc) czy Film HD (59 zł/msc) tj. 10 zł/msc taniej niż w standardowych ofertach post-paid
- klient może włączyć wszystkie opcje dodatkowe będące w ofercie n np. HBO HD, Cinemax HD, NOC, Filmbox HD
- brak zobowiązania terminową umową, klient w dowolnym momencie może na stronie www.n.pl zawrzeć umowę dokonując rejestracji, bez żadnych formalności, wypełniania papierów, podpisów
- klient może zrezygnować ze świadczenia usług w dowolnym momencie z jednomiesięcznym okresem wyłączenia dostępu do usługi, bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat czy kar

57 polskojęzycznych kanałów 21 kanałów w jakości HD za 39 zł/msc i dekoder HD z funkcją nagrywania na wbudowany twardy dysk 250GB na własność !!! To jedyna taka oferta na rynku.


Szczegóły powyższej oferty wkrótce na stronie www.n.pl. Start oferty na rynku: 12.11.2012.
Cena sprzedaży usługi Świat HD na stronie www.n.pl to 199,- zł brutto.

Przypominamy, że w ofercie dalej dostępne są także zestawy „n na kartę” pre-paid z dekoderem Opticum X8 Combo (z DVB-T i z funkcją nagrywania), teraz w specjalnej „dubeltowej promocji” z dodatkowym 1-o miesięcznym dostępem (łącznie 2 miesiące) do pełnej oferty nnk.

źródło: informacja prasowa.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że tylko takie newsy dajecie z jednej platformy ............

a tego nie widziałem tu na forum...

CYFRA+: „Przebajeczny wybór” z Xbox 360

10562.png

Kanały filmowe HBO, Cinemax i Filmbox gratis lub konsola Xbox 360 za złotówkę w najnowszej odsłonie promocji CYFRY+. - Dziś do licznych benefitów aktualnej oferty promocyjnej dołączają kolejne. Klienci CYFRY+ mogą przez okres do 6 miesięcy oglądać bez dodatkowych opłat 10 kanałów filmowych z rodziny HBO, Cinemax i Filmbox bądź za symboliczną złotówkę otrzymać nowoczesną konsolę Xbox 360 - mówi Michał Stryjecki, p.o. dyrektora ds. Public Relations CANAL+ Cyfrowy.

- Jednocześnie nadal obowiązują wszystkie wcześniejsze elementy promocji, takie jak atrakcyjne ceny pakietów, gratisowe abonamenty do 6 miesięcy, a także bogaty wybór prezentów, wśród których są tablety, netbooki i telewizory - dodaje.

Kanały filmowe są oferowane klientom decydującym się na pakiet Kompakt HD lub wyższy, a konsolę Xbox z grą Forza 3 mogą wybrać abonenci pakietu CANAL+ Superpremium HD.

Uruchomiona w październiku promocja to szeroki wachlarz możliwości wyboru licznych benefitów. Klient sam decyduje, który z nich jest dla niego najbardziej korzystny - krótki, 6-miesięczny okres umowy bądź gratisowy abonament nawet do pół roku lub atrakcyjna cena za pakiet przez cały okres zobowiązań czy atrakcyjny prezent za złotówkę.

Nowa odsłona promocji będzie wspierana kampanią reklamową prowadzoną w radiu, telewizji i Internecie. Kreację przygotowała we współpracy z Działem Kreacji CANAL+ Cyfrowego agencja Saatchi & Saatchi. Media zaplanował Zenith Optimedia Group.

Więcej na temat warunków promocji na cyfraplus.pl/oferta.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś z C+ raczył do nas przesyłać swoje informacje prasowe to czemu nie.

Może następnym razem zacytujesz źródło informacji.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te dekodery to pewnie starym zwyczajem z demobilu :)

Ludzie pozdawali i nie mają co z tym zrobić.... Wciskają więc za 2.5 stówy i daja na otarcie łez full pakiet na 3 miechy.

Pozbywają się zlomu i jednocześnie liczą na nowych abonentów

Edytowane przez mobor
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moborku ... bez przeady.

Te dekodery bezapelacyjnie są warte tych 250 zł. Nie wspominając, że zawierają dysk twardy który też kosztuje.

Tym bardziej, że zapewne dają na nie gwarancję.

Edytowane przez Fantom
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: skąd wziąłeś cenę 250 zł?

Po drugie: mobor, nie pisujesz czasem na SATKurierze?

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech bedzie nawet te 199...

Czy uzywany sprzet jest tyle wart ? Nie mam pojęcia. Wszystko zależy od tego jak się trafi Sam na pewno nigdy bym sobie czegoś takiego nie zafundował

I tak nie zmienia to faktu że wciskają stary/wysłużony sprzet który normalnie musieliby zutylizować (co też kosztuje)

"Drugie życie kurczaka"

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy używany sprżet jest tyle wart?

Polecam przejrzec allegro, tu dodatkowo jest to sprzet uzywany ale sprawdzony przez dystrybutora i z dystrybutora rękojmią/gwarancją

No ale przeciez to pasuje do koncepcji "wlasnie odkryłem, że w kapitalizmie firmy chą na nas zarobić" - można by dodać za Super Expressem jeszcze "Szok" na początku

:)

Swietna oferta btw. oczywiście dla mniej wymagających, lub jako drugi dekoder w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko czy dekoder nie będzie przypisany do karty/usługi. Tzn. Kupuje go na 3 miesiące, zrywam umowę dekoder jest już moja własnością i korzystam z jakiej chce karty postpaid/prepaid. Nigdzie to nie jest napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy używany sprżet jest tyle wart?

Polecam przejrzec allegro, tu dodatkowo jest to sprzet uzywany ale sprawdzony przez dystrybutora i z dystrybutora rękojmią/gwarancją

No ale przeciez to pasuje do koncepcji "wlasnie odkryłem, że w kapitalizmie firmy chą na nas zarobić" - można by dodać za Super Expressem jeszcze "Szok" na początku

:)

Swietna oferta btw. oczywiście dla mniej wymagających, lub jako drugi dekoder w domu.

Przyznam, że nie rozumiem tej całej dyskusji o sprzęcie. Znaczy, jeśli brak takiego czegoś w ofercie z dekoderem PVR na własność, to narzekania, że nie ma co kupić. A jeśli już pojawi się w ofercie, to jeszcze większy krzyk.

I tak źle i tak niedobrze. Bardzo ciężko dogodzić wszystkim, jak widać.

Przecież to nie ma przymusu, aby akurat z tej oferty skorzystać. Ważne, że w ogóle jest taka możliwość wyboru. Jak komuś nie pasuje, to kupi sobie na przykład Smart HD i do tego może nawet Dreamboxa 8000 dokupić.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech bedzie nawet te 199...

Czy uzywany sprzet jest tyle wart ? Nie mam pojęcia. Wszystko zależy od tego jak się trafi Sam na pewno nigdy bym sobie czegoś takiego nie zafundował

I tak nie zmienia to faktu że wciskają stary/wysłużony sprzet który normalnie musieliby zutylizować (co też kosztuje)

"Drugie życie kurczaka"

Zapomniałeś, że jest jeszcze 3 miesiące telewizji o wartości grubo ponad 200 zł. Praktycznie dekoder masz za free.

Po 3 miesiącach albo umowa ( z możliwością jej rozwiązania i ponownego zawarcia i ... tak dalej). W trakcie gdy nie ma umowy (dostępu) dekoder jest FTA. Nie ma możliwości przejścia na pre-paid znany z nnk.

Wszystko jest opisane w warunkach na stronie www.

Dekoder jest sparowany z kartą SIM. Jesli nie chcecie parowania to zostaje Wam oferta C+ albo n Smart HD.

Na dzień dzisiejszy nie ma lepszej oferty na rynku ani w n anie w C+ ani w CP.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra - tym argumentem mnie przekonałeś. Dekoder mam za free a kupuje abonament...

jedyne moje zastrzezenie dotyczące sprzetu (oprócz tego ze jest uzywany) to fakt że z zasady jest to sprzet przywiązany do N'ki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już od lat klientem N-ki ale nie rozumiem na czym tu korzyść polega.

Płacę 200zł za dekoder tylko 250GB, którego własność nic mi nie daje bo i tak do niczego innego go nie użyję. To po co mam go kupować?

Żeby po zakończeniu umowy stał się i kurzył?

Mało tego kupuję jak widzę używany i jak mi padnie to musze go sobie naprawić. Teraz w opcji abonamentowej jest nie mój i to nawet lepiej, bo jak coś się dzieje to idę do punktu sprzedaży z reklamacją i od razu dostaję nowy na wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia, jak to będzie po fuzji, Nka paruje karty ze swoimi dekoderami, Cyfra nie.

Właściciele swoich tunerów sat, korzystających dotychczas z kart Cyfry mogą znaleźć się z ręką w nocniku, jeśli po fuzji jedyną opcją w ofercie będzie "firmowy" dekoder ze sparowaną kartą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w opcji abonamentowej jest nie mój i to nawet lepiej, bo jak coś się dzieje to idę do punktu sprzedaży z reklamacją i od razu dostaję nowy na wymianę.

Tylko jedno małe ale. Jest nie twój ale "aktywacja" kosztuje i to czasem nie mało (99-149zł). Więc i tak płacisz ca niego a go nie masz.

Mnie zastanawia, jak to będzie po fuzji, Nka paruje karty ze swoimi dekoderami, Cyfra nie.

Właściciele swoich tunerów sat, korzystających dotychczas z kart Cyfry mogą znaleźć się z ręką w nocniku, jeśli po fuzji jedyną opcją w ofercie będzie "firmowy" dekoder ze sparowaną kartą

To jest bardzo ale to bardzo dobre pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już od lat klientem N-ki ale nie rozumiem na czym tu korzyść polega.

Płacę 200zł za dekoder tylko 250GB, którego własność nic mi nie daje bo i tak do niczego innego go nie użyję. To po co mam go kupować?

Żeby po zakończeniu umowy stał się i kurzył?

Mało tego kupuję jak widzę używany i jak mi padnie to musze go sobie naprawić. Teraz w opcji abonamentowej jest nie mój i to nawet lepiej, bo jak coś się dzieje to idę do punktu sprzedaży z reklamacją i od razu dostaję nowy na wymianę.

no chyba gwarancję dostajesz? 2 lata?

poza tym sprzedają w tej promocji dekodery nbox recorder 5800sx (blsa/bzzb) - a je można przeprogramować na enigmę - przynajmniej tak mi się wydaje.

na forach sat już piszą że są kolejki na te dekodery i idą jak ciepłe bułki.

chyba łyknę by pooglądać n-ke przez 3 miechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, dwa lata a potem jak padnie to raczej do kosza. A jak mam opcję abonamentową to mam wieczną gwarancję gratis.

TV nie kupujemy raczej na trzy miesiące tylko na dłużej. Niech mi ktoś racjonalnie wytłumaczy gdzie tu zysk?

Gdyby istniała realna możliwość wykorzystania N-rekordera po zakończeniu umowy z N-ką to rozumiem, ale jak na razie chyba jej nie ma?

Fantom

Tak ale aktywację płacę tylko raz, a później przez ładnych parę lat korzytstam. I to mimo podpisywania nowych umów i powiększenia z 250 na 500GB nic nie musiałem dopłacać. Czyli w moim wypadku 100zł na parę lat z gwaracją wieczną.

Umowa własnie z końcem roku mi się kończy i coś muszę wybrać. Ale jakoś zysku w tej opcji nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego to jest raczej oferta dla takich niepewnych - pooglądają sobie 3 miechy - a potem może włączą sobie Nkę od czasu do czasu (może zrobią jakąś opcję prepaidową, a może już jest?) albo jak nie przypasi oferta to opchną tuner na alegro albo go przerobią na enigmę i wykorzystają do innych celów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem gwarancje na dekoder masz 2 lata a gwarantem jest ITI/AB skoro od nich się ten dekoder kupuje (przechodzi na własność).

Dzwoniłem na infolinie z pytaniem co dalej skoro karta jest parowana z dekoderem i nie ma dowolności w wyborze kart po wypowiedzeniu umowy (TNK/multiroom). Odpowiedz jest prosta "proszę korzystać z oferty FTA lub czekać na inne propozycje skierowane do użytkowników z własnym dekoderem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz ochoty kotrzystac z oferty dalej po pierwszych 3-ech miesiacach to po co kupowac?

A jak masz zamiar to jest 10zl/msc taniej niz w ofercie abonamentowej n.

O mozliwosciach Enigmowych juz nie wspominam.

Kazdy ma swoj rozum.

Inaczej ... pokaz mi teraz lepsza oferte platnej TV na rynku ... moim zdaniem nie ma. Wyogladas 3 msc i dekoder ci zostaje ... czysty "zysk" albo klamor jak kto woli. Dysk 250GB jest cos warty.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie rozumiem tej oferty.

- gwarancja tylko 12 miesięcy za używany dekoder 250 GB za 199 zł

- Świat HD- 49 zł bez n-premium i HBO ( tylko próbnie na 3 miesiące)

- film HD - 59 zł bez HBO ( tylko próbnie na 3 miesiące)

A z drugiej strony normalna oferta internetowa na max 6 miesięcy

- turbo dekoder nowy 500 GB - aktywacja 99 zł i dezeli się zepsuje to tego samego dnia wymieniają na nowy

- oferta filmowa 69 zł z HBO i n-premium

- zostaje nam 100 zł to wystarczy na 10 miesięcy na różnice w opłacie ( 69 - 59) zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kmac

coś tu chyba namieszałeś

oferta filmowa z HBO i N-premium to przy nie swoim N-recorderze chyba 79zł.

Edytowane przez HQ150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta do [beeep] !

lepiej kupić sobie dekoder i zewnętrzny dysk i kartę czy to cyfry czy moduł z TNK HD.....

przy okazji moduł na mtv unlimited z karta.

To jest bardzo ale to bardzo dobre pytanie :)

przecież są moduły dedykowane do cyfry... gdy by coś

Edytowane przez telemaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie rozumiem tej oferty.

- gwarancja tylko 12 miesięcy za używany dekoder 250 GB za 199 zł

- Świat HD- 49 zł bez n-premium i HBO ( tylko próbnie na 3 miesiące)

- film HD - 59 zł bez HBO ( tylko próbnie na 3 miesiące)

A z drugiej strony normalna oferta internetowa na max 6 miesięcy

- turbo dekoder nowy 500 GB - aktywacja 99 zł i dezeli się zepsuje to tego samego dnia wymieniają na nowy

- oferta filmowa 69 zł z HBO i n-premium

- zostaje nam 100 zł to wystarczy na 10 miesięcy na różnice w opłacie ( 69 - 59) zł

A ja przyznam, że nie rozumiej całej tej dyskusji.

Są ludzie, którzy z różnych względów, nie chcą, czy też nie mogą się wiązać formalnymi umowami. Przyczyn tego mogą być dziesiątki, może ktoś jest niepewny jutra, ma w bliskiej perspektywie wyjazd za granicę, przeprowadzkę gdzieś gdzie będzie kablówka, bez możliwości instalacji satki. A może akurat będą mu blok ocieplać w najbliższym czasie, elewację robić i będzie musiał zdjąć antenę na kilka miesięcy. Akurat taki przypadek ma mój kumpel dokładnie w tym momencie. Albo czasem ktoś po prostu nie lubi sobie głowy zawracać koniecznością terminowego opłacania rachunków. Albo nie chce mieć dylematów w stylu: "zapomniałem na czas wysłać wypowiedzenie". Dla takich osób ideałem będzie właśnie oferta prepaid, czyli przepłacona, po polsku to nazywając. I to nawet jak będzie z 5zł droższa od innych. Zapłaci, to zapłaci, będzie oglądać. Nie zapłaci, nikt mu głowy nie urwie. Przypominam, że jest to oferta kolejna z całej grupy, obok innych, już dostępnych. Ta oferta nie wchodzi "zamiast", a obok tego co jest już teraz dostępne. Więc "problem" jest dość rozdmuchany na wyrost.

Jak komuś nie pasuje, to zawrze zwykłą umowę. Przecież pojawienie się równoległej oferty prepaidowej, nie ograniczyło mu dostępnych wcześniej opcji. Ale jeśli ktoś ma inne priorytety, patrz wyżej, to powita kolejną opcję do wyboru z entuzjazmem. Oczywistym jest, że ofertach prepaid oferowany jest sprzęt nieco starszy, albo prostszy. Nowinki są zarezerwowane dla oferty umów stałych, które są dla dostawców usług, bardziej przewidywalne w nieco dłuższym okresie czasu. Tak samo od zawsze było w telefonach. No może teraz nieco się to zmienia tam, ale to dlatego, że rynek jest już kosmicznie nasycony, stąd takie ruchy sieci komórkowych.

To tak samo, jakby nagle pojawił się w kolejnej opcji, czy ja wiem, dekoder turbo w opcji na własność, nawet za jakąś kosmiczną kwotę. Też nie byłoby o co kopii kruszyć. Jak komuś nie pasuje, to bierze po staremu, w dzierżawę. Ale ważne, że oferta staje się coraz bardziej zróżnicowana. Tym samym każdemu łatwiej wybrać coś pod siebie i wedle własnych priorytetów.

Ja to bym osobiście chciał mieć możliwość dowolnego doboru kanałów, które chcę oglądać, na sztuki. A nie w pakietach. Wolałbym pojedynczo, chcę to i za to tylko płacę. O, to by był dla mnie wypas. Bo to by była oferta super dopasowana do mnie, Ale to raczej można w sferze marzeń pozostawić. Chociaż, może kiedyś, jak i ten rynek się nasyci, kto wie....

W każdym razie, czy postpaid, czy prepaid, z czasem atrakcyjność cenowa obu ofert się wyrówna, zawsze tak się dzieje. Pozostanie głównie kwestia, jaka forma korzystania z usług komu pasuje.

Może komuś akurat będzie pasować, że może sobie "czarnego" kupić własność i przerobić na ten przykład, na opiekacz do tostów :). Jego własność, to może sobie z nim robić, co mu do łba strzeli. Może dać dziecku do zabawy, żeby sobie rozkręciło do ostatniej śrubki i wyciągnęło magnesy z dysku twardego. Wolna wola.... :D. I fajnie, że pojawiła się taka opcja. Każda oferta ma swoje wady i zalety, a i często jest tak, że co dla jednego wadą, dla drugiego zaletą.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...