Skocz do zawartości
007marc

Pat Metheny: The Orchestrion Project

Rekomendowane odpowiedzi

Pat Metheny: The Orchestrion Project

53875_large.jpg

24 września na nośnikach DVD i Blu-ray ukaże się wydawnictwo zatytułowane Pat Metheny: The Orchestrion Project. Jest to zapis koncertu jaki gitarzysta z towarzyszeniem skonstruwanego przez siebie Orchestrionu dał w listopadzie 2010 roku w St. Elias Church na nowojorskim Greenpoincie. Nagranie zrealizowali bracia Pierre i François Lamoureux, mający w swoim dorobku nagrody Grammy i Emmy.

Utwory:

Unity Village Orchestrion Suite:

2) Orchestrion

3) Entry Point

4) Expansion

5) Soul Search

6) Spirit Of The Air

7) Improvisation #2

8) Sueño con México

9) Stranger In Town

Bonus Tracks:

10) Improvisation #1

11) 80/81 – Broadway Blues

12) Tell Her You Saw Me

13) Antonia

Special Features:

1 The Making Of The Orchestrion Project

2 Pat Metheny Interview

3 The Original EPK

4 A Studio Session: “Orchestrion”

5 A Studio Session: “Expansion”

______________________________________________________________________

Długo czekałem na coś nowego na BR od Methenego ,po niezłym "The Way Up - Live " wyostrzyłem sobie apetyt ;)

Dzisiaj znalazłem informacje o tym "koncercie" ? ,zacząłem szukać po internecie - http://www.blu-ray.c...-Blu-ray/53875/ i trochę się przestraszyłem widząc oceny (ocenę) :(

Czy któryś z kolegów już oglądał ,miał styczność z tą płytką - może coś więcej powiedzieć ??

Edytowane przez 007marc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten pseudo koncert nie powala na kolana.Muzyka jest zbyt monotonna i brak jej człowieczeństwa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten pseudo koncert nie powala na kolana.Muzyka jest zbyt monotonna i brak jej człowieczeństwa!

Dokładnie ,zgadzam się z Tobą !!

Pomimo że jestem fanem Methenego to koncert "poszedł do kosza" - nawet nie miałem siły całego koncertu obejrzeć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...