Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Metallica Francais pour une Nuit Blu-Ray

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako że nie mogę napisać tematu w dziale "sprzedam" napiszę tutaj. Sprawa jest dość pilna, dlatego też ośmielam się napisać to w tym dziale, i mam nadzieję że Moderatorzy jak i Administratorzy nie zbanują mnie za takie pisanie gdzie się chce...

Mam do sprzedania Białego Kruka koncertów na Blu-Ray.

Metallica Francais pour une Nuit.

Jest to wersja Blu-Ray, i na allegro nie ma co jej szukać. Owszem, była, rok temu za ponad 400zł.

Sprzedaję gdyż potrzebuję szybko gotówki, tak to bym sobie zostawił tą płytkę w kolekcji.

Film sprzedaję bez folii, gdyż był po prostu oglądany.

Stan:

-Pudełko 4+/6

-Okładka i książeczka 6/6

-Płyta 5/6 (posiada ze 3 małe ryski, w ogóle nie przeszkadzają podczas oglądania koncertu, oraz dodatków. Taką niestety kupiłem, bo co jak co, ale o płyty dbam bardziej niż o żonę)

Cena płyty - 300zł z wliczoną wysyłką kurierem DHL/Siódemka.

Czemu cena taka wysoka za "jakiś koncert"? Otóż na allegro jak już napisałem - nie ma co jej szukać. Na e-bay jest, owszem. Od 199 dolarów używana. (Są i oferty zaczynające się od 19dolarów, ale - nie dotyczą wysyłki do polski, i są to zwykle licytacje..

Oczywiście koszt wysyłki pokrywam ja (tak jak wyżej opisane) ale w granicach kraju. Czyli tylko Polska. Za wysyłkę do innego kraju - koszt ustalam indywidualnie, zależnie gdzie miałaby polecieć.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za tak perfidny spam, po prostu potrzebuję na dość szybko gotówki. =)

Dodam jeszcze tylko że finalny zakup realizuję przez Allegro, aby obie strony (Moja i kupującego) nie były zawiedzione. ;)

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że mam w swojej kolekcji takiego wartościowego białego kruka :)

He he ja też. Kupiony elegancko na stronie metaliki bez żadnej gorączki. Pacz no pan a tu skarb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwi np. nagła zwyżka ceny koncertu Mety pt. ORGULLO, PASION, Y GLORIA...

W końcu się zdecydowałem i zonk..

Skąd nagle oferty typu 200+ zł ?.. :/ Niedługo już nie będzie czarnych kruków, tylko same białe.. ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dam dwie dychy .... w sumie nie jestem zainteresowany, ale za dwie dychy mogę zanabyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...