Skocz do zawartości
maciek876

Startuje nowy kanał Tvn24 HD

Rekomendowane odpowiedzi

No zobaczymy...Zawsze lepiej oglądać w HD, niż w SD. Oby ta wiadomość faktycznie się potwierdziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówic to studio faktów oglądane na kanale TVN HD prezentowało się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówic to studio faktów oglądane na kanale TVN HD prezentowało się bardzo dobrze.

Wczoraj też zwróciłem na to uwagę. Nowe studio, nowa jakość. Gdyby jakościowo TVN 24 HD prezentowało się jak FAKTY w TVN HD to nie mam pytań upup.gif

Edytowane przez Dawidowski1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wracając do tematu, muszę przyznać że nowe Fakty prezentują się znakomicie (oczywiście w sensie jakości obrazu).

Nie wiem czemu, ale nawet reportaże, n.p.: z debaty w USA, mają niesamowitą jakość.

Moim zdaniem rewelka i zgodzę się z przedmówcami, że jak tak bedzie wyglądało całe TVN24, to wielki szacun.

A co do powyższych wywodów politycznych, to nie rozumiem tego. Jak ktoś nie ma ochoty oglądać tego czy innego programu, to niech go po prostu nie ogląda. Jest spory wybór. A nie ogląda i później narzeka jak to źle wszystko przedstawiają. Ja na przykład czytam z ciekawością niezależna.pl (chociaż nie zgadzam się z nimi całkowicie) dla siebie samego, a nie po to, aby się później się żalić jak to oni kłamią/ściemniają/przeinaczają/itp.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogli by uchylic rąbka tajemnicy na jakim sprzecie jadą. miałem raz mozliwośc podejrzenia wozu transmisyjnego TVN i powiem wam szczerze oniemiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starczy tego dobrego, cały offtop poleciał tam gdzie jego miejsce. Wystarczy spojrzeć na komentarza pod newsem na stronie Satkuriera, aby przekonać się do czego prowadzi taki śmietnik.

A każdy kto znowu spróbuje wylewać frustracje polityczne, przy okazji normalnego technicznego newsa i wątku, otrzyma zasłużony urlop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za satkurierem:

http://satkurier.pl/news/79743/tvn24-hd-juz-na-satelicie.html

6 listopada 2012 roku na satelicie EUTELSAT HOT BIRD 13C (13°E) pojawił się przekaz kanału TVN24 w jakości HD, jednak na razie nie jest dostępny dla abonentów. Przejście na nadawanie w lepszej jakości było zapowiadane już od jakiegoś czasu, jednak mówiono raczej o przełomie 2012 i 2013 roku (więcej tutaj). Kanał TVN24 HD zapewne już niedługo pojawi się w ofertach wybranych sieciach kablowych i platformach satelitarnych. Już teraz wiadomo, że jedną z tych sieci będzie JAMBOX, który udostępni tę stację na pozycji 271.

Parametry techniczne:

Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)

tp. 16 (11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

ID: TVN 24 HD

PID V: 535 (MPEG-4/HD)

PID A: 850 (pol), 851 (pol)

PID PCR: 535

SID: 15826

PID PMT: 57

Provider: TVN

Kodowanie: Conax (0B02 - sieci kablowe)

Aktualizacja

7 listopada 2012 roku Grupa TVN ogłosi swoje wyniki finansowe za trzeci kwartał 2012 roku, może to być świetną okazją do zainaugurowania kanału TVN24 HD. Innym możliwym terminem może być 9 listopada - zbiegnie się wtedy ze zmianami na liście kanałów platformy n. A może jeszcze wcześniej - na ogłoszenie wyników wyborów w USA, które właśnie się rozpoczęły...

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uruchomienie kanału TVN24 HD jest planowane na 1 grudnia 2012 roku, podał „Presserwis”. Termin ten został potwierdzony przez rzecznika TVN, który dodał, że stacja będzie dostępna w ofercie platformy n oraz sieciach kablowych (m.in. JAMBOX). Trwają rozmowy z pozostałymi operatorami płatnej telewizji.

źródło: SK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logotvn24hd.jpg

WIĘCEJ HD OD PLATFORMY n

Już 1 grudnia platforma n powiększy portfolio kanałów HD o TVN24 HD. Będzie to już 41 kanał nadawany w wysokiej jakości obrazu HD w ofercie enki.

TVN24 HD to kolejny po TVN HD, TVN7 HD, TVN TURBO HD oraz TVN STYLE HD kanał z rodziny TVN w wysokiej jakości obrazu HD, dołączony do oferty platformy n.

„Kanał TVN24 to klasa sama w sobie. To jeden z najpopularniejszych kanałów w naszej ofercie i jeden z najlepszych kanałów na polskim rynku. Możliwość zaoferowania go w jakości HD jest dla nas prawdziwą przyjemnością. Jesteśmy przekonani , że to zmiana, która ucieszy wszystkich naszych Abonentów” – powiedział Grzegorz Płaza, dyrektor programowy platformy n.

Kanał TVN24 HD pojawi się w ofercie abonamentowej

platformy n. Zastąpi na pozycji 6 swojego poprzednika

nadawanego w jakości SD, oraz w ofercie pre-paid:

n na kartę, tnk HD, oraz Smart HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na liście kanałów już od kliku tygodni czeka by zastąpić wersje SD. Super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papka mózgowa w cukierkowym opakowaniu, czas na poprawę treści i podwyższenie lotów w końcu to kanały niszowe ze względu na ograniczony dostep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papka mózgowa w cukierkowym opakowaniu, czas na poprawę treści i podwyższenie lotów w końcu to kanały niszowe ze względu na ograniczony dostep

Takie tresci jacy odbiorcy i otoczenie - sprawa "gustu". Cale szczescie masz wybor - mozesz ogladac inne stacje/tresci wlacznie z zagranicznymi.

Skoro jestes swiadomym odbiorca tresci to chyba oczywiste, ze wiedze czerpiesz z roznych zrodel tresci by byc doslownym Homo sapiens!

Zycze tobie i sobie by jak najwiecej tresci bylo w HD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie kupujecie płaskie tv po to by oglądać kanały typu Tvn czy Tvn 24?No chyba że jakieś panie ogladaja bzdurne nowele i seriale.I polityka budząca złe emocje.Każdy film przerywany reklamą.To się nie da oglądać.

Do takich treści w zupełnosci wystarczy stary poczciwy crt i to nawet czarno-biały.Nie wierzę że fani Hd, ultrahd czy blu raya skaczą z radosci że Tvn jest w wersji Hd.Czy na takim kanale jest chociaż jedna ambitna pozycja?Nie dziwne że w Polsce kanał tv kultura ma 1% oglądalności.Teraz to już rozumiem.

Edytowane przez play007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanałów HD nigdy za dużo :)

@marchello i play007 jesli chcecie zaistniec i wszczynać znów pyskowki na poziomie onetu to źle trafiliscie.

Szkoda wracać do tego co już w tym temacie było...to jest temat o TVN24HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanałów HD nigdy za dużo :)

@marchello i play007 jesli chcecie zaistniec i wszczynać znów pyskowki na poziomie onetu to źle trafiliscie.

Szkoda wracać do tego co już w tym temacie było...to jest temat o TVN24HD

Żadne pyskówki.Wymiana opinii.Nie wiem jaki poziom ma onet bo tam nie wchodzę natomiast moim zdaniem Tvn ani Agora nie ma żadnego.Mam prawo wyrazić swój pogląd wbrew Twojego osądu.Tylko nie pisz że jestem wyznawcą tv Trwam.Bo to mnie też nie interesuje.Wiekszość polskich kanałów to pseudo Hd.Ma niewiele z tym standardem wspólnego.Widziałeś koncert Take That na N3premium hd w niedzielę wieczorem.To była jakość.Miłej Nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z radością przywitałbym TV Trwam HD, trzeba mieć sporo odwagi cywilnej by cos takiego napisać w dzisiejszych czasach. Już samo to jest nienormalne ...

Spoko. TVN24 HD też się przyda. Nie oglądam żadnych TVN ale gdy od czasu do czasu gdzieś wybucha wojna jest natychmiastowy przekaz. Także jem chleb z niejednego pieca ... :)

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

play007, marchello

Nie pasuje wam ten kanał Nie rozumiecie treści, zieje z ekranu nienawiścią i kłamstwem to po kija oglądacie. Jeśli TVN źle wpływa na wasza psychikę to go NIE OGLĄDAJCIE Proste!.

Ja się ciesze, że jest następny kanał w HD. Mniej istotne czy to TVN24, Minimini, czy Trwam ale po prostu NASTEPNY.

I z tego co czytałem jest wielce prawdopodobne, ze będzie na wszystkich/wiekszosci platformach (i kablówkach). Będzie w zastępstwie za SD a nie jako premium bądź na wyłączność dla abonamentowcow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie ciesze ze w koncu kanal ten bedzie w fajnej jakosci, start ponoć juz w godzinach rannych w sobote, trzeba bedzie budzik nastawić ;)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I moim również

Przepraszam wszystkich, nie było moim celem wywołanie takiej wymiany zdań. :ph34r:

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...