Skocz do zawartości
q124

egreat r200s firmware

Rekomendowane odpowiedzi

proponuje wstawiac w tym temacie wszystkie mozliwe firmware do r200s z opisami. jest duzy problem ze znalezieniem oprogramowania tu chcialbym zeby wszystko sie znajdowalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, również był bym wdzięczny jak ktoś by umieścił wszytko co ogarnoł na tym sprzecie, ustawienia, softy, modyfikacje itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaściwie instalowałem od HDLife V-7 i V-9, oba są piękne graficznie jednak w poruwnaniu z czeskimi alternatywnymi dość skromne. Jak komuś nie zależy na DMD to polecam V-7. Trochę popisałem w poście http://hdtvpolska.co...200#entry300990 . Instalowałem też Bast_Castle_v1.02_CSv1.2.2_xLiveCZ6.2 jednak ten soft po instalacji nie wstawał chociaż niektóży go mają i chwalą.

Niestety te softy są raczej ciekawostką. Zawsze wracam do xEgreat-III-R200S-R300-2.0.1.8-by-CS-DMD-XLCZ lub xEgreat-III-R200S-R300-2.6.8.0-by-CSv2.3a-DMD-XLCZ5.8

Edytowane przez spokodwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos ma rade na androida w egrat??? osobiscie nigdy mi sie nie przydal. staralem sie ogladac cos przez internet nie idzie nic brak flasha, instalacja innych programow nie widzi plikow . ktos cos moze poradzic zeby zainstalowac iple albo market? albo zmienic calego androida bo sie rozni od tego co mam na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś pisano o tym androidzie. Jest on tylko wisienką na torcie. Masz kilka tematów poniżej http://hdtvpolska.com/topic/29608-android-czy-da-sie-wgrac-inny/ . Mam pytanie. Nie mogę zainicjować żadnego firmware z serii Bast Castle. Wgrywają się normalnie, a po ponownym uruchomieniu telewizor nie widzi. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...