Skocz do zawartości
Pigway

Samsung PS51E550 a PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Miałbym kilka pytań odnośnie wymienionej w nazwie tematu Plazmy, otóż:

- Jak owa Plazma radzi sobie przy współpracy z PS3?

- Nadaje się dla kogoś, kto korzystałby z niej nawet po kilkanaście godzin dziennie?

- Jak się ma sprawa powidoków w tegorocznych modelach Samsunga, czy elementy interfejsu po kilku godzinnej grze nadal są widoczne na długo po jej wyłączeniu?

- Być może najlepszym wyborem dla mnie będzie LED (LG 42LM660S)?

Bardzo proszę o zasadne opinie, za które również z góry dziękuję. 51' naprawdę kusi, jednakże nie jestem pewien czy Plazma da sobie radę przy tak zaawansowanej eksploatacji.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Pigway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem co ty, ponieważ gdy kupiłem PS'a 3, a było to około roku temu grałem na plaźmie LG 42 cale (nie pamiętam jaki model). Wymieniłem ten telewizor z jednego powodu - przepalił się - obraz został zalany czerwonymi pixelami, więc pod względem wypalania się LCD będzie lepszym wyborem, aczkolwiek problem wypalania się plazm to PODOBNO już przeszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to plazma powidoki były i bedą z długo wyświetlanych statycznych obrazów jak OSD z gier czy loga programów, jak ktoś gra godzinami to nie uniknione.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, to raczej nie ma sensu i LM660S będzie najlepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat LED od LG jak i produkty innych producentów (Panasonic, niektóre philips) opartę o matrycę LG IPS nie są najlepszym wyborem do gier. Przez dłuższy czas reakcji mogą bardziej smużyć. Wybierz coś w obrębie Sony, Samsung, Toshiba, Sharp, Philips.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...