Skocz do zawartości
pmcomp

Jest fuzja n i C+ !!!

Rekomendowane odpowiedzi

No to może się dziać, ale jak pójdą w ilość, a nie jakość, to ... się wypisuję ! :)

Tyle zdublowanych kanałów , więc jak pozwalniają transpondery, to może być lepiej - gorzej jak je odstąpią innym, bo to przecież kasiora płynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga włoska w nsport ;) od soboty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BoDeX nie pozwalniają. Razem mają 11 transponderów, z 10 będzie pracować w DVB-S2, jeden zostawią w DVB-S dla współpracy z CP.

Od jakiegoś czasu już widać pewne ruchy i można snuć przypuszczenia :

- Religia TV przenoszona z 11508 pewnie na dniach transponder w DVB-S2,

- Serie A w nSport, zapewne kanał pozostanie skoro C+ odpuścił prawa itd.

Pozostaje tylko sprawa tunerów SD które są u abonentów. Ale pewnie n-ka ma trochę sprzętu na magazynach to wymienią.

Pewnie nie powielą głównych błędów z fuzji Wizji i Cyfry, czyli likwidacja kanałów i konsolidacja kontentu.

Przypuszczam, że gdyby to uczynili to nie wyciągną dodatkowej kasy od abonentów.

A tak mogą oferować abonentom C+ pakiet nPremium a abonentom n-ki pakiet C+.

Jako "ochłap" rzucą gratis nSport, MGM, WiP i w drugą stronę AleKino, MiniMini, Domo.

Ale to takie moje przypuszczenia, a jak będzie to pewnie bardzo szybko się dowiemy. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarzekali się, że wszystkie mecze LM a ja jakoś Borusi z Ajaxem znaleźć nie mogę...

EDIT: no tak PPV - czyli kanały Npremium. Kiedyś wystarczyło płacić za pakiet sport... Powrót do oglądania pirackich transmisji online mnie czeka.

Edytowane przez obcypl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... przeczytałem, że Premium3 i olałem - nawet nie sprawdziłem - wielkie dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UOKiK wydał pozytywną decyzję dotyczącą fuzji platform cyfrowych C+ i n.

Oj ... będzie się działo.

Ja tam się tego nie cieszę. Czym mniejsza konkurencja, tym gorzej dla nas, klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to zawsze jest jeden się cieszy bo będzie miał jedną zamiast dwóch platform,bogatszy zasób kanałów,więcej sportu itp a drudzy martwić bo mniejsza konkurencja,może być /dużo?/drożej itp.Więc kolego cels@nie dziw się,że może u kogoś być entuzjazm i tyle.A odnośnie samej fuzji to tak czuje znając sentyment do rocznic to nowa oferta wystartuje w kolejną rocznicę fuzji C+ z Wizją tj 01.03.2013.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, będę ostry: h** wie jak to będzie. Temat jest tak trudny, że zapewne nikt tego nie ogarnia jeszcze do końca. Myślę, że dyskutować będzie można dopiero po nowym roku tak jak pisano w artykułach na innych stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gmeru,

W zasadzie się z tobą zgadzam. NIemniej jednak, sposób w jaki to ująłeś może spowodowac że któryś z prezesów może poczuć się dotknięty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ chyba bym nie wpadł na to ; )))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...