Skocz do zawartości
Mierzwiak

Real - film za 49.95 + drugi za połowę ceny [Imperial]

Rekomendowane odpowiedzi

Do Reala powróciła promocja, tak jak w temacie, czyli wychodzi po 37 zł za film.

Dostępne te same tytuły co poprzednio (kilkanaście, np. Braveheart 2BD, Iron Man 2 2BD, 2012, Predators) plus trochę nowych - Nostalgia Anioła, Star Trek 2BD, Watchmen, Transaformers 3, Nietykalni, Cloverfield.

Edytowane przez Mierzwiak
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 28.02 w realu Transformers 3 oraz Black Hawk Down na BR po 35zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje sie zalapac na Transformery...Szkoda, ze to nie jest wersja rezyserska Black Hawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w dziale filmów w swoim realu, zniknęło sporo tytułów z półki BR. Myślę, że nie ograniczą się do dwóch produkcji z gazetki (mimo, iż nie było informacji o innych filmach). Naprawdę to niemożliwe, by od tak ktoś kupił kilkadziesiąt sztuk, które leżały po 50zł. od dłuższego czasu. Tak więc potencjalnie (ale to tylko moje przypuszczenia) w promo mogą się znaleźć jeszcze takie tytuły jak Project Monster, 2012, Salt, X-Men: Wolverine, Jumper oraz parę innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I masz rację. Plus Ojciec chrzestny trylogia i wiele innych. Ale Transformerow brak...

Wysłane z mojego LT18i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, brak Transformers 3.

Zaobserwowałem, że wśród filmów, które parę dni przed promocją widziałem na półce, byli także Giganci ze stali. Jednakże albo na wyprzedaży się nie pojawili, albo zarówno T3 jak i Giganci byli tak pożądanym towarem, że zeszły w try miga. Albo... kolejne tytuły zostaną dodane. Nie wiem czy możliwe jest żeby tak partiami rzucali filmy... Tak czy siak, wziąłem dzisiaj Salt, Projekt Monster, Jumper i X-Men: Wolverine. Niewykluczone, że nad kupnem wspomnianych robofilmów też bym się jeszcze zastanowił... Być może zajdę jutro obadać sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że sklepy Real zamieniają się w Auchan, wyprzedają towar. Ostatnio widziałem w Sosnowcu np. rozszerzoną wersję Drużyny Pierścienia 2xBD za 49 zł i wiele innych, w niezłych cenach. Co ciekawe, nie trzeba się sugerować ceną na półce, tylko podejść do czytnika - często jest cena o połowę niższa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ciekawe kto jeszcze dzisiaj kupuje filmy na DVD ? No ale jak filmy na DVD ciągle wychodzą, to ktoś je kupuje.

Sporo ludzi nie ma pojęcia co to jest Blu-ray więc DVD ciągle na Topie. Dowodem jest ilość chętnych osób na filmy DVD których się pozbywam na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wygląda sprzedaż premierowych DVD, ale tanieją one tak szybko, że parę tygodni po wydaniu ceny plasują się w przedziale 5-20zł. Jestem w stanie zrozumieć ludzi poświęcających jakość obrazu dla możliwości zakupu 3-4 płyt DVD w cenie jednego BR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce Blu-ray jest jeszcze towarem luksusowym, a ludzie którzy chcą obejrzeć film tylko raz w sobotni wieczór wybierają DVD, zwłaszcza jak jest taka różnica cenowa. Co by nie mówić, ale mamy tutaj kilka filmów z tamtego roku w cenie 7,50 zł za sztukę.

Edytowane przez marian381

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszym pięknym kraju większość ludzi w ogóle nie wie co to jest Blu-ray! Mam znajomego, który od lat prowadzi wypożyczalnię na Ursynowie i podczas ostatniej rozmowy powiedział mi, że stosunek wypożyczeń Blu-ray do DVD to maksymalnie 20% do 80%! Co więcej, kiedy zadaje klientom pytanie na temat tego, czy nie są zainteresowani płytami Blu-ray, to najczęściej w odpowiedzi słyszy pytanie co to takiego:)

Ja osobiście nie rozumiem sensu kupowania płyt DVD, choćby były rozdawane nawet za darmo, bo ich jakość jest po prostu mizerna. Nie wyobrażam sobie dzisiaj oglądania filmów w innym standardzie niż Full HD, dlatego inwestuje w zakup płyt Blu-ray. A że w Polsce jest to nadal towar luksusowy, to inna sprawa. Całe szczęście i u nas można trafić już na ciekawe promocje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest tez taki ze wiekszosc oglada max do 55" a z 3m czy wiecej jakosc nie gra roli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo ludzi nie ma pojęcia co to jest Blu-ray więc DVD ciągle na Topie. Dowodem jest ilość chętnych osób na filmy DVD których się pozbywam na allegro.

Masz rację, tak jest. Ale z tymi ludźmi to różnie bywa. Na przykład mam takiego kolegi który widział i słyszał w akcji filmy na Blu-Ray, ale wielkiego wrażenia na nim nie zrobiły i mówi mi że DVD mu wystarczy. A z kolei inny kolega kupował filmy na DVD i przestawił się na Blu-Ray, ale nie wymienia swojej kolekcji DVD na Blu-Ray bo uważa że szkoda pieniędzy na to. Także co człowiek to inna teoria.

A co do wymiany kolekcji DVD na Blu-Ray, to nie ma tak dobrze jakby się chciało. Bo są na DVD tytuły które mają bogaty zestaw dodatków, a te same tytuły na Blu-Ray nie mają dodatków. Więc jeżeli chcemy mieć dodatki i film w HD to niektórych tytułów na DVD nie możemy się pozbyć.

Nie wiem jak wygląda sprzedaż premierowych DVD, ale tanieją one tak szybko, że parę tygodni po wydaniu ceny plasują się w przedziale 5-20zł. Jestem w stanie zrozumieć ludzi poświęcających jakość obrazu dla możliwości zakupu 3-4 płyt DVD w cenie jednego BR.

To jest prawda. Nic dodać, nic ująć.

W Polsce Blu-ray jest jeszcze towarem luksusowym, a ludzie którzy chcą obejrzeć film tylko raz w sobotni wieczór wybierają DVD, zwłaszcza jak jest taka różnica cenowa. Co by nie mówić, ale mamy tutaj kilka filmów z tamtego roku w cenie 7,50 zł za sztukę.

Ja się często zastanawiam jak długo Blu-Ray będzie towarem luksusowym ? Jak tak chodzę po sklepach to mam wrażenie że zawsze tak będzie. Może jakiś bojkot Blu-Ray by pomógł ? Nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest tez taki ze wiekszosc oglada max do 55" a z 3m czy wiecej jakosc nie gra roli...

Masz rację, jak jakiś człowiek nie martwi się jakością audio i video. To takiemu człowiekowi jest wszystko jedno czy film leci z Blu-Ray czy DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się często zastanawiam jak długo Blu-Ray będzie towarem luksusowym ? Jak tak chodzę po sklepach to mam wrażenie że zawsze tak będzie. Może jakiś bojkot Blu-Ray by pomógł ? Nie wiadomo.

Bojkot nic nie pomoże, a wręcz pogorszy sytuacje bo wysokie ceny na Blu-ray zawdzięczmy właśnie małej sprzedaży. Jedyna szansa to przekonanie większej liczby osób do zakupów tego nośnika, wtedy ceny powinny spaść. Co do DVD to prędzej czy później zostanie ono wypartę do końca, tak jak to stało się z kasetami VHS. Wydaje mi się jednak, że to kwestia jeszcze kilku lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też masz rację marian381. Ale jak popatrzeć na polskie społeczeństwo to większość tego społeczeństwa to malkontenci i liczykrupy. A takie społeczeństwo nie jest chętne na kupowanie nagrań na Blu-Ray.

Znam ludzi którzy mają wszystkiego pełno i jeszcze narzekają, znam ludzi których stać na kupowanie filmów na Blu-Ray a i tak ściągają filmy z internetu. Także trudno mi uwierzyć w to że sprzedaż nagrań na Blu-Ray kiedykolwiek wzrośnie.

A co do DVD, to na pewno któregoś dnia przestaną wychodzić na DVD filmy, koncerty itp. ale to nie będzie kwestia kilku lat, ale znacznie więcej niż kilka lat. Wielokrotnie też czytałem o końcu muzyki na płytach CD i co ? Płyta CD ma 30 lat na karku, a muzyka na CD ciągle wychodzi i końca nie widać ? Z DVD będzie chyba podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...