Skocz do zawartości
NorDez

Słuchawki bluetooth do telewizora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Posiadam słuchawki jak w temacie i telewizor LG plazma 42PA4500.Czy jest możliwość wykorzystania tych słuchawek do tego telewizora ?

Chyba trzeba kupić moduł bluetooth tylko jak go podłączyć do telewizora.Ewentualnie jakie dokupić słuchawki bezprzewodowe aby móc z nich korzystać.

Ten telewizor nie posiada wejścia słuchawkowego.

Bardzo proszę o pomoc.Trochę nie dosłyszę i rozgłaśnianie telewizora na cały regulator domowników doporowadza do szewskiej pasji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę telewizorek posiada jedynie cyfrowe wyjście dźwięku.

Czegoś takiego jak słuchawki po bluetooth na pewno do niego nie podłączysz.

Musiałbyś znaleźć bezprzewodowe słuchawki z cyfrowym wejściem dźwięku. Nie wiem czy takie coś jest a jeśli nawet ... tanie nie będzie.

Alternatywą jest amplituner + analogowe słuchawki bezprzewodowe. Tak czy inaczej to znów tanie nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sterowania nadajnikiem można wykorzystać sygnał wyj. audio z gniazda EURO - chyba takie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A telewizory mają podłączone w Euro sygnały wyjściowe? Nie wydaje mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu by nie ? Dawniej miały na 100%, a rewolucji wielkiej nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej miały bo nikt nie robił problemów z prawami autorskimi, nikt też nie oszczędzał na czym się tylko dało.

Na szybko sprawdziłem swój TV ... i niestety nie wypuszcza niczego po EURO. Jest to tylko wejście sygnału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej miały bo nikt nie robił problemów z prawami autorskimi, nikt też nie oszczędzał na czym się tylko dało.

Na szybko sprawdziłem swój TV ... i niestety nie wypuszcza niczego po EURO. Jest to tylko wejście sygnału.

Fakt - obecne na rynku telewizory zarówno LCD jak i plazmy - nie posiadają wyjść poza wyjściem cyfrowym,także pozostaje mi kupno amplitunera lub wzmacniacza (też musi pewnie być w nowej technologii).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...