Skocz do zawartości
kenek

BLU-RAY 3D pod telewizorek 40ex720 - Jaki polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

jestem tu nowy także na wstępie chciałbym się przywitać i z góry przeprosić jeżeli mój temat źle wylądował :).

Mianowicie przechodząc do sedna, to tak jak w temacie po krótce opisałem - poszukuję odtwarzacza blu-ray

który cenowo nie przekroczy magicznej granicy 500 zł . (Mile widziane tańsze, które spełnią moje oczekiwania:))

Może zacznę od tego na czym mi zależy:

- odtwarzanie filmów z płyt blu-ray w 3D przy jak najwyższej jakości obrazu i dźwieku (zestaw głośników : Logitech z-5500 - aktualnie podłączone pod telewizor na wejściu optycznym),

- jeśli chodzi o internet to bez konieczności ponieważ mam internet w telewizorze (no chyba że lepiej go mieć w odtwarzaczu z racji na aktualizację firmware'ów,

- odtwarzanie mkv i tym podobnych raczej nie wchodzi w grę ponieważ mam również pod telewizor podłączony komputer stacjonarny natomiast i tak nigdy nie chcę mi się pobierać 30-50GB'owych plików,

- z racji na to , że pracuję w sklepie komputerowym mniej więcej mam pojęcie jak to wygląda z wytrzymałością takich rzeczy

natomiast są zapewne też modele, które częściej z pewnych przyczyn lądują na serwisie i takich chciałbym uniknąć:) (apropo gdzieś doczytałem, że dużo osób skarżyło się pod tym względem na firmę LG)

- jako, że podałem w tytule model telewizora chciałbym dobrać coś najbardziej odpowiedniego , tak żeby oba te urządzenia w pewnym sensie się uzupełniały (przykład internetu który mam w telewizorze przez co nie potrzebuję go mieć w odtwarzaczu)

Tak na zakończenie dodam, że w ofercie mojego sklepu jest dostępny ten model przez co zwrócił mą uwagę, natomiast jest on chyba mało popularny - http://www.proline.pl/?p=RTVSONBLU0017

Tutaj na forum tak powierzchownie szukałem i też nie widziałem opinii.

Z góry dziękuję za rzetelne odpowiedzi które na 100 % będą miały wpływ na mój zakup.

Pozdrawiam serdecznie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz wygórowanych wymagań więc kup sobie pod telewizor Sony odtwarzacz Sony. Zawsze to pełna współpraca. 490 jest całkowicie ok. Ma w sumie wszystko tak czy siak ; ) Jedyne czego nie ma to WIFI a 390 ma (bo znowu nie ma 3D..). Takie to trochę pokręcone. Ale wątpię byś korzystał z sieci skoro masz Bravię a tam jest to samo... Odtwarzacz jest bardzo szybki. Mam go cały czas u siebie podobnie jak 390 i 790.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten internet w telewizorze to żaden internet ;) nie oszukujmy się, nadaje się od biedy żeby coś tam wejść sprawdzić ale nie na dłuższą metę do korzystania, jak bym zbierał na Sony NSZ-GS9 Google TV ale to trochę propozycja nie na miejscu bo cena pewnie będzie kilkukrotnie większa niż twój założony budżet.

Ale fakt jak nie masz zbyt dużych wymagań to posłuchaj sie Gmeru co radzi.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

490 posiadam tez ,do twoich potrzeb styknie.obraz bd dobry skalowanko dvd cieniutkie najlepsze skalowanko miala seria z koncowym numerem 60 ale 60 -tki nic nie odtwarzaja oprocz bd dvd i i zdjec jak i mp3

Edytowane przez zerga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem i przy okazji, polecicie jakąś dobrą firmę z której kupię bardzo dobry kabel optyczny minimum 10M :) ? czy brać byle jaki bo to wszystko jeden pic ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z góry sory za drugiego off topa natomiast możecie polecić jakąś stronkę z której pobiorę bezpośrednio krótkie filmiki o bardzo dobrej jakości żeby potestować tv (najlepiej takie filmiki jak te demówki ze sklepów które są puszczane w celu prezentacji możliwości TV na wystawach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...