Skocz do zawartości
Olo56_wawa

Co sądzicie o zestawie Sony 2.1 BDV-NF720?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

Mój pierwszy post i pytanie. Czy ktoś może coś napisać na temat kina domowego 2.1 BDV-NF720 od Sony? Szukam czegoś do pokoju sypialnianego. Mogę przeznaczyć koło 2tys zł. Chcę żeby był to bluray oraz nie duża plątanina kabli. Tylne głośniki ze względu na kable odpadają. Znalazłem kino jak wyżej. W sypialni mam telewizor starszego typu bez smarttv (kiedyś był w salonie a teraz wylądował tutaj) więc taki dodatek jest dla mnie ważny dzięki odtwarzaczowi.

http://www.ceneo.pl/15779553

http://www.sony.pl/p...-disc/bdv-nf720

Edytowane przez Olo56_wawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zestaw przyjemny do np. sypialni, ale kino i zestaw kolumn w systemie 2.1 to delikatnie mówiąc nieporozumienie. Ja tam nie widzę przeszkód w puszczeniu ładnie kabelków w maskownicy na ścianie czy przy listwie progowej, wszystko byście chcieli bezprzewodowe :P

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ma byc 2.1 to lepiej ampli i kolumny podlogowe w systemie 2.0.za 2 tys mozesz juz wyrwac ciekawe propozycje ale bardziej uzywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sypialni amplituner i kolumny podłogowe? Taki zestaw to raczej do salonu sporego. Nie ma szans bym tak zagracił pokój do spania. A oprócz braku miejsca jest jeszcze żona. To musi jakoś wyglądać.... stąd taki pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sypialni amplituner i kolumny podłogowe? Taki zestaw to raczej do salonu sporego. Nie ma szans bym tak zagracił pokój do spania. A oprócz braku miejsca jest jeszcze żona. To musi jakoś wyglądać.... stąd taki pomysł.

a co to.myslac o ampli i kolumnach podlogowych mialem na mysli jakie mega wymioty zeby zona z lozka spadla!!!skoro myslisz o plastikach to co tam wiecej Tobie potrzeba do sypialni.czego oczekujesz po kinie do sypialni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...