Skocz do zawartości
czendlerbing

"Hobbit" w kinach w technologii 3D oraz na Blu-ray 2D i 3D - tylko jakiej?

Rekomendowane odpowiedzi

bo był w kinie i poszla na to kasa podobnie bylo w gwiezdnych i avengersach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu dubbing :-

Kliknięte z N4

Oczekiwałes lektora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu dubbing :-

Kliknięte z N4

trochę mnie zaskoczyło to pytanie, ale po chwili ogarnąłem - pierwsza myśl: nie dali napisów ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy odbiór w markecie Saturna jest dostępny tylko dla Katowic? Próbuję zmienić na Kraków, ale w koszyku zawsze wyświetlają się Katowice.

W sumie jestem pozytywnie zaskoczony tą ceną, 4 dyski w tym 3D za stówkę, mam tylko nadzieję, że nic nie skopali w polskim wydaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybierz swoje miasto, produkty-filmy-Filmy Blu-Ray-Fantasy/Sci-Fi

Hobbit powinien być na 1 miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Taką edycję" tzn jaką?

Ja się tam z kasy nie dam doić, kiedy wersja rozszerzona z (jak przypuszczam) znacznie lepszymi dodatkami czai się już za rogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką czyli 4 płyty.

Za 4-płytowego Titanica na przykład wołają sobie 199 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką czyli 4 płyty.

Za 4-płytowego Titanica na przykład wołają sobie 199 zł.

Co pokazuje,że ceny jednak nie są zawsze narzucane przez zachodnich producentów tylko taki Imperial bierze je jednak z sufitu.Zastanawia mnie właśnie jak to jest , że taki TiM potrafi ostatnio sprzedawać nowe tytuły po 65 zł (TED,ANNA KARENINA)a u rzeczonych Imperialowców w cenach zima(CD Projekt za wydania 3d też ma chore ceny).A cena HOBBITA jest miłym zaskoczeniem.

Edytowane przez angola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak za wydanie 4-płytowe cena może i dobra, ale w takiej, a nie innej sytuacji i tak szkoda kasy :P

Od Imperiala Skyfall ostatnio był tanio.

Edytowane przez Paraponzipopo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyfall wczoraj w Auchan był za niecałe 50 zł ;) Trzeba przyznać, że coraz ciekawsze te ceny. Ja swojego Hobbita już zamówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Taką edycję" tzn jaką?

Ja się tam z kasy nie dam doić, kiedy wersja rozszerzona z (jak przypuszczam) znacznie lepszymi dodatkami czai się już za rogiem.

tak jest, też czekam do wersji Ext.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam można jeszcze, że się tak wyrażę "extendzić" skoro film jest wydłużony do granic możliwości? Ja tam kupuję teraz, bo do filmu i tak mam ambiwalentny stosunek - jak dla mnie jest zbyt plastikowy, a powieść czytałem kilka razy i cenię sobie wyżej niż Trylogię - w przeciwieństwie do ekranizacji, gdzie hierarchia jest odwrotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo życie - jak do tej pory zawsze coś się dawało dołożyć ...

i zgarnąć kasę dwa razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zgarnianie kasy dwa razy. Tzn po części tak, ale jak ktoś jest niekumaty i rzuca się od razu na biedne wydanko tylko po to, żeby potem jojczyć, że został oszukany, to jego problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zgarnianie kasy dwa razy. Tzn po części tak, ale jak ktoś jest niekumaty i rzuca się od razu na biedne wydanko tylko po to, żeby potem jojczyć, że został oszukany, to jego problem.

Śmieszą mnie takie typki, które robią sobie ołtarzyki z super hiper wydaniami sprowadzanymi ze Svalbardu i jeszcze obrażają innych.

Nie Ty decydujesz o tym kto jest kumaty, a kto nie, panie od plakatów; nie trzeba tak zadzierać nosa - są ludzie, którym wystarczy film i nie ekscytują się dodatkami (które nota bene można później i tak obejrzeć na youtube).

Dzieci chodzą do McDonalds po zabaweczki do zestawu Happy Meal, mi wystarczy kilka kartofli i kotlet schabowy ;)

Edytowane przez armodrah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie czuję niekumaty. Wyjdzie edycja rozszerzona to nie będę biadolić tylko też sobie kupię, proste. Tylko, że zanim wyjdzie edycja rozszerzona to ja nacieszę się już edycją podstawową, a "kumaci" będą wciąż czekać. Co kto lubi.

Edytowane przez sPoOnBoY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja schabowe też lubię, ale jak dają jeszcze kompocik do tego - to dlaczego nie ?

jak napisał sPoOnBoY - co kto lubi.

Nie jest powiedziane, że ktoś wyda kasę dwa razy. Ja bym nie wydał - dlatego czekam. Ktoś kupi teraz i nie kupi później - też dobrze, a będą tacy co kupią teraz i kupią potem - może sprzedając to co kupili teraz ;)

Ile telewizorów - tyle planów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że czytanie ze zrozumieniem szwankuje, więc łopatologicznie:

niekumatymi nazwałem tych, którzy teraz polecą do sklepów po Hobbita, a potem, jak wyjdzie porządna edycja z godzinami dodatków i prawdopodobnie rozszerzoną wersją filmu będą wielce zaskoczeni i oburzeni, że wyciąga się od nich kasę drugi raz. Wszak jak wiadomo, takie sytuacje nigdy nie miały i nie mają miejsca ;)

Tylko tyle, nie ma się co obrażać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu się o nic nie obraża, a już na pewno nie ja :) Przedstawiłem tylko swoje podejście do sprawy. Co nie zmienia faktu, że Twoje wypowiedzi są dość ofensywne jak choćby teraz niby to próbując załagodzić sytuację piszesz:

Widzę że czytanie ze zrozumieniem szwankuje, więc łopatologicznie

Po co to? Sorry, ale to wygląda tak, jakbyś miał zbyt wysokie mniemanie o sobie i wszystkich innych miał za idiotów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co to?

Wybacz, błędnie założyłem, że nie zrozumiano mojego posta, tymczasem to ja napisałem nie po polsku w sposób uniemożliwiający jego zrozumienie. Tak? TAK??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami po prostu należy darować sobie uszczypliwości i spróbować być po prostu życzliwym dla innych. W końcu wydaje mi się, że wszyscy tu jesteśmy w jednym celu. Tak sobie tylko mówię... Wesołych Świąt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...