Skocz do zawartości
sermarsurny

Aktywacja konta premium weeb tv na R-300

Rekomendowane odpowiedzi

cześć , zakładam nowy wątek bo myśle że zainteresuje on część osób ,szczególnie tych mieszkających za granicą i nie mających bezpośredni dostępu do polskiej TV. Otóż posiadam konto premium na weeb tv , i chciałem oglądać przez mój

Egreat R-300. Zaznaczam że loguje się w xLivecz w panelu INTERNATIONAL TV , lecz limity oglądania są dalej , tak jakby Egreat nie przyjmował loginu i hasła.

Może ktoś wie jak to poprawnie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa :hura: , Egreat bez problemu przyjmuje login i hasło ,tylko musi być to hasło do logowania na stronie weebtv, a nie jak to poprzednio robiłem hasło do konta premium. Oczywiście Egreat i komputer musza być w domowej sieci pod tym samym zewnętrznym IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klikasz kolejno: internet - xLivecz - onlineTV - internationalTV - teraz w prawym dolnym rogu masz czerwoną ikonke 1 , wciskasz na pilocie 1 i możesz sie zalogować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalogować?Wpisuje hasło do konta premium ale i tak działa tylko 20 min.Co robie nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czytasz dokładnie co napisałem w poprzednich postach, a stoi powyżej jak byk - "musi być to hasło do logowania na stronie weebtv, a nie jak to poprzednio robiłem hasło do konta premium.".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni posiadacze r300 vel r200s

Mam problem z weebtv. Po wejściu do internet i próbie połączenia z xLivecz wyskakuje mi taki oto komunikat:

"..Please connect USB device sda1

When device is ready press OK"

właściwie to nic się nie dzieje dalej, co może być powodem?

soft 2.1.6.0

Proszę o poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być wpiety PEN w usb i nazwany SDA1.Najlepiej ten na którym jest soft przed wgraniem>po wgraniu softu robisz wszystkie aktualizacje i jest ok.

Edytowane przez syberka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj syberka

Zrobiłem dokładnie wg Twojej instrukcji i dalej komunikat ten sam j.w.

Pen Fat32, zmiana softu z ver 2.0.1.8 na 2.1.6.0, dokonana aktualizacja xliveCZ i nic. Może jakieś inne powody?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koldek a w które gniazdo wpinasz pena?Ja za każdym razem formatuję pena pod fat32,nastepnie rom "img"aktualizacjasoftu ze szpilką z tyłu.Po uruchomieniu pen nadal w gnieździe bocznym Egreata,aktualizacja i śmiga.Czy to soft 2.0.1.8 czy 2.5.0.6 .ewentualnie wgraj orginalny i potem czeski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koldek a w które gniazdo wpinasz pena?Ja za każdym razem formatuję pena pod fat32,nastepnie rom "img"aktualizacjasoftu ze szpilką z tyłu.Po uruchomieniu pen nadal w gnieździe bocznym Egreata,aktualizacja i śmiga.Czy to soft 2.0.1.8 czy 2.5.0.6 .ewentualnie wgraj orginalny i potem czeski

Witaj Syberka

Hmmm, przyznaję sprawy z gniazdem nie sprawdzałem (umiejscowieniem Pena), aktualizuję swój R200s z gniazda USB umieszczonego z przodu urzadzenia (gniazdo boczne - nie bardzo rozumiem?), pen nie jest odłączany (aktualizacja oczywiście "ze szpilką").

Jesli nic nie wyjdzie to pewnie będzie tak jak sugerujesz orygin->czeski.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz miał nadal problemy wgraj orginalny soft jak najstarszy ,następnie ten z południa xEgreat-III-2.1.6.0-by-CSv1.9a-DMD-XLCZ4.1.Ja właśnie tego używam i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A jak ma się weeb tv do sony kdl46x920, czy istnieje możliość oglądania kanałów z tej strony.

Obecnie po zalogowaniu się na stronie weeb tv. brak odbiru wybranego kanału ( czarne tło ),

czy istnieje możliwość uporania się z tym problemem?

Byłbym wdzięczny za pomoc :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...