Skocz do zawartości
tomi270

Hyuandai Mbox R600 a napęd optyczny(nagrywarka zewnętrzna Blu-Ray/DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Chciałem podłączyć napęd optyczny LGBP06LU10 pod odtwarzacz multimedialny Hyuandai Mbox R600 poprzez wejście USB .

Dowiedziałem się ,że odtwarzacz Hyuandai Mbox R600 może obsłużyć napędy optyczne ,które mają własne zasilanie

Odtwarzacze Hyundai dostarczają około 500 mA na wyjściach USB.

Napęd zewnętrzny LG BP06LU10 względem specyfikacji technicznej posiada zasilanie 5 V DC

Więc mam pytanie

Jeżeli podłącze Hyuandai Mbox R600 pod nagrywarkę

zewnętrzną DVD/BLU-RAY bez zew. adaptera zasilającego , to czy nie będzie problemów z

odtwarzaniem filmów na tejże nagrywarce zew.

Proszę o odpowiedz:)

Edytowane przez tomi270

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą problemy. Czytniki optyczne przy rozkręcaniu płyty zazwyczaj pobierają więcej prądu niż odtwarzacz może zapewnić.

W przypadkach które znamy (z różnycmi odtwarzaczami), zasilanie napędu optycznego z jednego portu USB nigdy nie zadziałało stabilnie.

Można próbować stosować rozgałęziony kabel USB i pobierać prąd z dwóch złączy USB.

Proszę też zwrócić uwagę, że odtwarzacze Hyundai nie oferują za wiele opcji odtwarzania materiałów bezpośrednio z płyt optycznych. BD nie wchodzi w grę, DVD - tylko filmy niekodowane (niekomercyjne, gazetkowe itd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz :)

To lepiej zakupić nagrywarkę zewnętrzną z urządzeniem zasilającym

Mam pytanie

Czyli nie powinno być problemu z odtwarzaniem na Hyuandai jeżeli nagrywarka zew. będzie posiadała adapter zasilający ?

Proszę o odpowiedz

Edytowane przez tomi270

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie przeczytałeś ostatnie zdanie z wypowiedzi HumanMedia ?

Ze względu na zabezpieczenia "antypirackie" mało co da radę puścić na takim zewnętrznym CD - jak Ci się nie uda takiej płytki w komputarze odtworzyć, to na pewno HMB też jej nie odtworzy.

Mimo że chcesz kupić nagrywarkę,byłbym bardzo zaskoczony, gdyby dało Ci się jakiś film w formacie DVD wypalić ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...