Jump to content
grzybu

TOSHIBA 42Z3030DG i DVB-T

Recommended Posts

Witam!

Przepraszam jeżeli gdzieś jest wyjaśnienie mojego tematu, nie udało mi sie samemu rozwiązać problemu.

Posiadam tv 42Z3030DG, ma wbudowany tuner DVB-T tylko z tego co kojarzę MPEG-2 a u nas jest chyba MPEG-4

wiem że ten TV ma jakieś gniazdo coś jak PCIMCIA

Za nic nie mogę dokładnie dowiedzieć się jak to gniazdo się nazywa, pamietam że jak kupowałem ten TV to można było dokupić "cos" by dało radę odbierac bez problemu polska naziemna tv cyfrową.

Prawda to czy trzea dokupić jakis zewnętrzny tuner ??

potrzebujesz takie coś - z moim tv niestety to nie działało.

Konwerter MPEG-4 telewizji cyfrowej z najnowszym procesorem NP4+

114_miniatura_cz.jpg

Nowy konwerter telewizji cyfrowej nadawanej w standardzie MPEG-4 zbudowany jest w oparciu o najnowszy procesor NP4+ firmy Neotion. Jest wielkości karty kredytowej. Konwertuje sygnał telewizji cyfrowej nadawany w standardzie MPEG-4 AVC/ H.264 L3.0 do postaci zgodnej ze standardem MPEG-2. Dzięki temu, posiadając dekoder MPEG-2 możesz oglądać programy telewizji naziemnej lub satelitarne nadawane w standardzie MPEG-4 .

Wystarczy umieścić Modułw gnieździe CI (Common Interface) telewizora lub dekodera.

Urządzenie współpracuje z wieloma typami telewizorów oraz dekoderów. Lista przetestowanych telewizorów znajduje się tutaj. Jest ona na bieżąco rozszerzana. Jednak z uwagi na olbrzymią ilość modeli TV znajdujących się na rynku, należy traktować ją jedynie poglądowo.

Konwerter przeznaczony jest dla posiadaczy:

• nowych telewizorów wyposażonych w dekoder MPEG-2 oraz w gniazdo CI (Common Interface)

• wolnostojących dekoderów MPEG-2 (typu "set top box") z gniazdem CI

TVP1 iTVP2 od 1 czerwca zaczynają nadawać w HD,a w/w moduł zdekoduje sygnał do SD mpeg-2 - tak więc nie polecam