Skocz do zawartości
syberka

Jak połączyć telefon poprzez DLNA?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Próbuję połaczyć fona z egreat ale bezskutecznie.Egreat z wifi telefon galaxy note z włączonym wifi i egreat nie widzi telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak chcesz skorzystać DLNA DMR do sterowania odtwarzaniem, na odtwarzaczu trzeba włączyć tę opcję, na telefonie też trzeba zainstalowac aplikację (polecam Eyecon, iMediaShare ewentualnie BubbleUPnP)

Edytowane przez HumanMedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakaś możliwość sterowania odtwarzaczem z poziomu telefonu? Chodzi mi o to by móc bez włączania telewizora włączyć odtwarzanie jakiegoś pliku multimedialnego, znajdującego się na dysku podłączonym przez USB do Egreat'a. Gdy łączę się z odtwarzaczem przez programy obsługujące DLNA to mogę jedynie zmusić odtwarzacz by wyświetlał pliki z telefonu. Mogę też korzystając z protokołu Samba ale wtedy udaje mi się tylko odtwarzać na telefonie pliki z dysku USB odtwarzacza. Mój telefon to iPhone 3Gs a odtwarzacz to Egeat R6S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Proszę o pomoc. Mam odwrotny problem niż syberka. Egreat (r200s) widzi mój telefon (se xperia neo v),.. widzi go nawet dwa razy. Raz - jak włączyłem opcję w telefonie "udostępnij zawartość karty przez sieć Wi-Fi" i drugi raz - jak zainstalowałem polecane oprogramowanie BubbleUPnP. Wszystkie media z telefonu są widoczne na Egreat. Niestety, telefon nie widzi Egreat'a. Kombinuje jak koń pod górę i nic mi nie wychodzi. Proszę o podpowiedź, co włączyć, wpisać w Egreat, a może w telefonie, żeby to zadziało w drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...