Skocz do zawartości
PeterMac

MEGA-TEST: LCD LED 3D Sony Bravia KDL-46HX850 (profesjonalna kalibracja)

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może podłączony ten telewizor do ps3? Interesuje mnie to, jak wygląda sprawa z kolorami w grach przy włączonym full RGB w opcjach wyświetlania. Zamierzam kupić ten telewizor, a że jestem po części maniakiem gier, a po części kinomanem to nie wiem czy kolory nie będą przy tym ustawieniu (full rgb) za mocne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, takie końcówki są po prostu oznaczeniami dla danego regionu, w którym są sprzedawane modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może podłączony ten telewizor do ps3? Interesuje mnie to, jak wygląda sprawa z kolorami w grach przy włączonym full RGB w opcjach wyświetlania. Zamierzam kupić ten telewizor, a że jestem po części maniakiem gier, a po części kinomanem to nie wiem czy kolory nie będą przy tym ustawieniu (full rgb) za mocne. :)

Masz tam dużo możliwości ustawień także wszystko kwestia poprawnych ustawień pod dany sygnał, kolory nie będą za mocne to nie Samsung :P

Nie mam wprawdzie podpiętej PS3 pod niego to Ci niestety nie sprawdzę i nie powiem dokładnie jak z tym zakresem RGB na PS3, ale ten model spokojnie w trybie Sceny Grafika, Gra przyjmuje pełny zakres pecetowy RGB (0-255), możliwe ze na całej reszcie scen również.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tam dużo możliwości ustawień także wszystko kwestia poprawnych ustawień pod dany sygnał, kolory nie będą za mocne to nie Samsung :P

Nie mam wprawdzie podpiętej PS3 pod niego to Ci niestety nie sprawdzę i nie powiem dokładnie jak z tym zakresem RGB na PS3, ale ten model spokojnie w trybie Sceny Grafika, Gra przyjmuje pełny zakres pecetowy RGB (0-255), możliwe ze na całej reszcie scen również.

Dziękuje za odpowiedź. :) Niedługo jadę po to cudo i takie informacje z pewnością mi się przydadzą. Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem 55 HX850 i tv do konsoli nadaje się wyśmienicie.Mam x360 i gry wyglądają bajecznie dużo lepiej niż na moim samsungu 40 c-650 to chyba dzięki nowemu procesorowi x-reality-pro, widać to w najbardziej w szczegółach w grafiki w scenerii oddalonej np. góry i śnieg,budynki na poboczu w forza 4 wszystko to wygląda po prostu bardziej wyrażniej i jest więcej szczegółów w porównaniu do samsunga,pewnie też zasługa wielkości.I jeszcze input lag opóżnienie w trybie gry praktycznie niezauważalne 28-32 ms,w samsungu było 45 ms i już trochę przeszkadzało w sony jest OK.Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HX850 jest już na liście obsługiwanych TV dla Nvidia 3DTV Play :hura:

http://www.nvidia.co...quirements.html

Na stronie Nvidi jest błąd bo np. dla modelu 46HX850 podają ze to sterowniki 275.33 :) co jest oczywiście bzdurą, wsparcie jest od wersji 304.48 beta jak dla pozostałych TV na liście.

81339225.png

Na ten znaczek Nvidia 3DTV Play w sterownikach trochę się naczekałem :)

Edytowane przez PeterMac
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praszczurze :) zasługa po częścli leży w wielkości a według mnie w większości należy przypisywać ją procesorom grafiki w Sonym. Do tego imput lag o takich wartościach daje takie złudzenie optyczne, którego szuka każdy gracz - szybkość i maksymalna ilość szczegółów w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz najnowsze PKG1.322 ? ja mam jeszcze obecnie poprzednią wersje 306.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak najnowsze z najnowszych bo dziś wróciłem do domu odpaliłem TV i zaktualizowałem. Czyli to nie wina FW, może u nich coś nie trybi :)

Edytowane przez morfeusz747

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was bawił się juz dlna na hx850? Zauważyłem następującą rzecz. Po odpaleniu kilku różnych serwerów (na próbę, szukalem najlepszego oprogramowania) lista dostępnych serwerów w tv zapełniła się. Teraz odpalenie obojętnie jakiego serwera na kompie nie powoduje pojawienia się na liście w tv. Widnieją tam tylko te stare niedostępne. Czy można jakoś tą listę wyczyścić? Inne urządzenia (np. bluray) widzą odpalane teraz serwery a tv pokazuje tylko starą listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tego chciałbym jednak uniknąć ze względu na kasowanie wszelkich ustawień:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odtwarza Wam filmy w avi? Bo próbowałem dwa różne i lipa.... Wydaje mi się że ktoś pisał, że bez problemu odtwarza avi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A czy ktos testowal jak wygląda sprawa z audio w tym TV?

Interesuje mnie czy spdif lub coaxial obsluguje pass through dla DTS lub AC3?

Czy jak sie "pluje" po sieci, czy dzwiek przejdzie do zewnetrznego dekodera?

Nie wszyscy producenci obslugują DTS..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z manuala:

DIGITAL AUDIO OUT

(OPTICAL)

Cyfrowe gniazdo optyczne (dwukanałowe liniowe PCM, Dolby Digital)

można zatem wywnioskować ze wyjście spdif wypuszcza PCM, DD tylko dwukanałowy 2.0 jak w większości TV.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

"można zatem wywnioskować ze wyjście spdif wypuszcza PCM, DD dwukanałowy jak w większości TV"

A co z DTS?

Nie obsluguje (dekodowanie)?

NIe support-uje czy nie ma pass-t?

Zalezy mi na tej funkcjonalnosci.

Edytowane przez wchpikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostatnio w Sony Centre przecenili model hx920.

Mam teraz spory problem z tym co wybrać hx850 czy dołożyć do hx920.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest prosty jeśli zależy Ci na trochę lepszym 3D to HX850, te modele świecą bardzo podobnie pomimo ze HX920 to FullLED i bedzie miejscami miał troszkę lepszą czerń ale kosztem bardziej widocznego efektu halo.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...