Skocz do zawartości
Jacek88z

XBMC i Weeb.Tv pod Win 7 (nie linux!)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilku dni jestem posiadaczem konta weeb.tv pobrałem xbmc 11 wraz z pluginem z weeb.tv (oficjalnej strony).

Mam kilka pytań co do tego wszystkiego:

Pytanie 1

czy jest jakiś inny plugin pod Win 7 (działający) obsługujący weeb.tv. Znalazłem jakiś plugin "plugin.video.polishtv.live-0.0.4-1" lecz nie działa weeb.tv tzn. działa ale jest jakiś błąd skryptu. Interesuje mnie jedynie weeb.tv, wiec wolał bym jakiś w plugin który załaduje weeb.tv i po sprawie.

Problem z pluginem z oficjalnej strony jest taki ze jest strasznie ograniczony tzn. używam oficjalnego pilota z xbmc na androidzie lecz nie mam czego takiego jak wybór kanału tv np (TVP 1 pod nr 1 i analogicznie reszta) za każdym razem muszę przelecieć listę aby znaleźć kanał który mnie interesuje. Strasznie uciążliwe, druga sprawa jest taka iż leżąc dalej od monitora pomimo posiadania 27 celi nie widzę dokładnie co jest na liście bo jest wszystko małe( OK JEST OPCJA ABY zmienić z listy na duże ikony ale z każdym razem kiedy wybieram stację TV wraca mi na poprzednią małą listę :/ )

Pytanie 2

Posiadając zdalnego pilota pod androida mam playliste podczas oglądania danego kanału lecz w niej jest tylko ten kanał.

i tu pytanie :

Czy da sie zrobić tak aby na tej liście były kanały z weeb.tv ?

PS: Proszę również o linki do stron z jakimiś informacjami na ten temat tzn XBMC z Weeb.tv

PS2: Jeżeli był już taki temat to przepraszam za stworzenie nowego, oraz link do niego

Pozdrawiam

Proszę o USUNIECIE TEMATU błędny Dział :/

Edytowane przez Jacek88z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...