Skocz do zawartości
artur19

2012: Nowe modele Sharpa: LE740E 60, 70 i 80 cali !

Rekomendowane odpowiedzi

Sharp wprowadza do sprzedaży w Polsce dwa nowe telewizory o dużych przekątnych ekranu z serii Sharp Aquos LED 3D LE740E.

Przekątna nowych telewizorów Sharpa wynosi ponad 150 cm w przypadku modelu 60-calowego i niemal 180 cm w modelu 70-calowym.

Modele LE740E wyposażono w potrójny tuner HD (DVB-T/DVB-C/DVB-S2) oraz odtwarzacz multimedialny, dzięki któremu użytkownicy mogą uzyskać dostęp do zdjęć, wideo i muzyki zapisanych w pamięci USB lub na serwerze DLNA w sieci domowej.

sharp-1.jpg

Telewizory konwertują obraz 2D do 3D. Dodatkowo wyposażono je w udoskonaloną funkcję Time Shift - Time Shift+. Oznacza to, że nagrany materiał możliwy jest do odtworzenia z pamięci także po zmianie oglądanego kanału czy wyłączeniu telewizora po danej sesji nagrywania. Dopóki pamięć Time Shift+ podłączona jest do odbiornika, zapisany program jest możliwy do odtwarzania – także wielokrotnego.

sharp-2.jpg

Telewizory umożliwiają także korzystanie z internetu przez otwartą przeglądarkę Aquos Net+.

sharp-3.jpg

Telewizory Sharp Aquos LED 3D LE740E dostępne będą w sprzedaży od końca marca 2012 roku. Cena 60-calowego modelu wyniesie 7500 zł, a 70-calowego - 15000 zł.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe sharpy wyposażone będą w "klasyczne" trójchromatyczne matryce, bez dziwnych, żółtych, subpikseli :hura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem w Saturnie model 80" czyli:

Sharp AQUOS Full LED LC-80LE645E

Robi wrażenie, cena też ... 29 tys.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe sharpy wyposażone będą w "klasyczne" trójchromatyczne matryce, bez dziwnych, żółtych, subpikseli :hura:

Są i takie i takie - nie wiem skąd ta informacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkowy piksel to bardzo dobra sprawa.po odpowiednich ustawieniach(kalibracji) obraz bardzo zyskuje na kolorach.w hd wymiata wiem to z wlasnego doswiadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Mam starszego 46" i jetem pewien że następny będzie 60".

Dziś oglądałem taki w EuroAGD wersja z 3D 6490,-

Wersja bez 3D 5590,-

Po zabawie ustawieniami znalazłem [beeep]istą jakość.

Nie przekreślam Sony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...