Skocz do zawartości
BoDeX

SAMSUNG PDP 51" 3D - który godny polecenia ? PS51D6900 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam aktualnej wiedzy w tym temacie, a rodzinka planuje coś zakupić w przedziale do 4 000 pln.

WYMAGANIA :

- 50 / 51 cali

- SAMSUNG

- plazma

- full HD

- 3D aktywne - rozumiem, że okulary są jedynie w bonusie ?

Co możecie sensownego polecić ?

Czy SAMSUNG PS51D6900 to dobry wybór ?

Może inny model ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście,to bardzo dobry model z jasnym i ostrym obrazem,ale jednak czerń/kontrast,SD w znacznej przewadze na korzyść GT.Płynność ruchu osobiście porównaj,bo każdy to widzi inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SAMSUNG na swojej stronie ma taki galimatias, że trudno coś wybrać/dowiedzieć się.

Ale to chyba w miarę świeży model - czy możesz zaproponować jakąś alternatywę ?

No i co to jest GT ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic z serii GT i to jest właśnie alternatywa dla Samsunga D6900(biorąc pod uwagę,że oba modele mają opcję 3D)

Swego czasu stałem przed podobnym wyborem,ale jednak postawiłem na panasa G z wyżej wymienionych powodów,ale nie zależało mi na 3D.

Oczywiście możesz poczekać też na nowe modele,ale będą droższe w tym roku i niekoniecznie warte dopłaty jeśli nie jesteś maniakiem czerni,w przeciwnym razie warto czekać na panasa ST,ale sprawdź czy reszta spełni Twoje oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się modelem PS51D8000, nie wiem dokładnie jak się ma on do D6900, bo z tym drugim nigdy nie miałem do czynienia. Nie pokusiłem się jeszcze o napisanie własnej recenzji tego telewizora, ale moje odczucia są bardzo podobne do Tomka z tvtestu. Przeczytaj - http://www.tvtest.pl/samsung-ps51d8000/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie dla mnie, ja mam swoje zabawki.

Jestem zmuszony do wyboru spośród Samsunga (jakiś tam mają układ) więc Panasa w to nie mogę wmieszać

Generalnie chyba nic lepszego w tych pieniążkach nie trafię - czy masz może jakiś inny typ z tej stajni ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to mnie też się wydaje, że innych typów nie będzie bo co? Chyba, że 2012. To wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego dla 'family' takie ograniczenia? nie mam zielonego pojęcia ile osób liczy twoja rodzinka, ale osobiście bym Ci doradził pasywa i to 47" lw570/9 bo jest b.tani, tani i jeszcze raz tani... a 3D ma jedne z naj. no i to pasyw więc wychodzi na +. jeżeli już ta plazma to zapytanie- jakie inne polecacie? przy: samsung, 3d, do 4000 - to innego prócz d6900 chyba* nie znajdziemy;p weź sobie jak już ma być ta plazma panasa p50st30 albo lg 50pz750 +okulary w zestawie - ceny ok. 3,5 więc wychodzi 500 do zakupu okularów w panasie to starczy na 1 no może 2 sztuki w lg na 2/3. P.S. w paswie koszt okularków to ok. 25zł za sztuke a w aktywnych nawet do 500zł.;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- PS50C7000

- PS51D6900

- PS50C6900

- PS50C680

To chyba wszystkie typy na tą chwilę. Który wydaje się być najlepszym wyborem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej pisałeś D6900. Nie ma co innego bo to starsze modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ... już to ogarniam.

Pozostaje pytanie, co z okularami - w komplecie z TV powinna być ich jedna szt. czy dwie ?

Ten model nie ma już sterowania poprzez IR tylko przez BT - brak kompatybilności i zapewne nowe ceny ?

Gdyby jeszcze udało się ustalić różnicę pomiędzy PS51D6900DS a PS51D7000DS

to byłoby świetnie - różnica 250 Euro chyba skądś się powinna brać ? ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi okularami w komplecie to zależy. Ale ogólnie dwie pary powinny być. Chyba, że oszukali i wyjęli w sklepie : / Tak są BT więc od wersji C nie pójdą.

Co do różnic to kurczę ale 7000 to jakaś rzadkość. W PL tego nie ma. Ja ogólnie bym nie kombinował. Został przy 6900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi okularami w komplecie to zależy ...

He,he - ciekawe od czego - od humoru sprzedawcy ? :)

Większość sprzedawców ma w opisie tak : Załączone wyposażenie: Pilot

Samsung ma na stronie info o komplecie z okularami.

Niby nic, a jednak to 500 pln. różnicy .

Zna ktoś wyjaśnienie tego fenomenu, oprócz nieuczciwości sprzedawców-złodziei ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...