Skocz do zawartości
fyr

Pace PVR wadliwe nagrywanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od samego poczatku jak tylko wymienilem stary dekoder Philipsa na nowy Pace PVR mam z nim najrozniejsze problemy, ktore sa zazwyczaj usuwane poprzez aktualizacje oprogramowania. Najczesciej przy usunieciu jednej wady pojawiaja sie nowe (przy najnowszej np. zamula dzialanie menu do granic mozliwosci i tylko wylaczenie na chwile pomaga).

Jednak mam staly problem z nagrywaniem: bardzo czesto nagrane filmy przeskakuja o kilka-kilkanascie sekund podczas odtwarzania i jesli zdaza sie to czesto to praktycznie nagrany film nie nadaje sie do ogladania. Nie jest to raczej problem z sygnalem bo zauwazylem, ze nagrywany film podczas ogladania nie ma zadnych wad i zaklocen. To wystepuje dopiero podczas odtwarzania z dysku.

Ktos ma podobne doswiadczenia? Czy to taka "uroda" tego sprzetu czy powinieniem domagac sie wymiany dekodera?

Dziekuje za pomoc i zycze milej wiosny ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Najprawdopodobniej masz uszkodzony dekoder, mimo że to sprzęt nie bez wad to ja takich objawów nie mam. Wymień w punkcie Cyfry na inny egzemplarz, robią to bez żadnych problemów.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie sprzęt, to aktualizacja. Miałem takie same objawy po najnowszej aktualizacji, wczoraj pojechałem wymienić dekoder bo przecież płacę za niego co miesiąc 20zł. Gdy podłączyłem nowy dekoder wszystko działało ok, ale wyskoczyła mi aktualizacja więc ją zainstalowałem bo myślałem że wcześniej to była wina dekodera. Po zainstalowaniu pojawiły się te same obawy co na starym dekoderze, czyli zamulone menu jak i menu programu oraz pilota, przeskakiwanie nagrań oraz cofniętego lub zatrzymanego programu, pomagało jedynie ponowne uruchomienie dekodera, ale nie na długo. Mam nadzieję że problem jest znany producentom oprogramowania dekodera i już pracują nad poprawką aktualizacji, tylko żeby to nie trwało tygodniami.

Edytowane przez Maxiiiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Maxiiiii w 100%. Te same objawy po aktualizacji. Też mam nadzieję, że problem jest znany producentom oprogramowania ale znając dział tech. cyfry trochę to potrwa - oby nie długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...