Skocz do zawartości
camel87

Nowa umowa-jaki dekoder?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar podpisać umowę na

Pakiet Familijny HD ponieważ są tam kanały z których korzystał bym również ja (tvn turbo, discovery)

:)

Teraz pytanie, jaki wybrać dekoder koniecznie z wyjściem HDMI? Mój obecny dekoder jakoś nie specjalnie mi odpowiada (dekoder mini potrafi się zawiesić ni stąd ni zowąd) i gwarancja nie pomogła oraz brak jakichkolwiek wyjść wideo obsługujących sygnał HD

;)

Jakie funkcje warto mieć w takim dekoderze?

Edytowane przez camel87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dodałeś tylko kolego z jakim dostawcą chcesz podpisać umowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar podpisać umowę na

Pakiet Familijny HD ponieważ są tam kanały z których korzystał bym również ja (tvn turbo, discovery)

:)

Teraz pytanie, jaki wybrać dekoder koniecznie z wyjściem HDMI? Mój obecny dekoder jakoś nie specjalnie mi odpowiada (dekoder mini potrafi się zawiesić ni stąd ni zowąd) i gwarancja nie pomogła oraz brak jakichkolwiek wyjść wideo obsługujących sygnał HD

;)

Jakie funkcje warto mieć w takim dekoderze?

Nie ma się co czarować, wszystkie dedykowane dekodery nie są bez wad, więc nie ma co kombinować.

Co do HDMI to jeśli chcesz zakupić pakiet HD to mniemam posiadasz telewizor HD? Jeśli tak to HDMI obowiązkowo.

A co do funkcji to zależy czy masz potrzebę nagrywania lub stop-klatka czyli tzw. time-shift (zatrzymanie obrazu a potem odtwarzanie od momentu zatrzymania) to CP ma jeden dekoder z dyskiem Sagemcom ESI-88 ale czy za niego jest opłata za wynajem to nie wiem.

CP ma jeszcze dwa dekodery tzw. PVR Ready do których dodają dysk 320GB ale czy nie będzie z nimi problemów to nie ma pewności, niech się ktoś wypowie kto ma któryś z tych dekoderów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kmac, a w jakim dziale zadane pytanie? Chyba oczywiste że polsat...

M4co, nie powiem, nie pogardził bym nagrywaniem bo czasem przydało by się nagrać jakiś fajny program i obejrzeć go później, lub w razie niemożliwości obejrzenia "live" to obejrzeć później na spokojnie ;)

Co do dopłaty, kilka złoty mogę dopłacić ;)

Tak oczywiście mam telewizor HD ready, plazme samsunga 51" i uprzedzając pytanie obraz nawet jakości SD jest na nim świetny w porównaniu do starego CRT Grundiga 29" i nie mam tu na myśli samej wielkości tylko kontrast i brak pikselozy z przy obecnej odległości z jakiej oglądam tj ok 4-5m :P

Edytowane przez camel87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zaglądnąć m.in na forum Sat Kuriera. Tam w dziale Cyfrowy Polsat możesz poczytać o dekoderach. Ludzie chwalą sobie Samsunga DSB H 370G, choć jego dostępność na rynku jest mocno ograniczona. Ja używam Echostara DSB 7200 HD i prawdę powiedziawszy, jak dla mnie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglądnę na to forum ;)

Jak się kształtują koszta wypozyczenia dekodera HD z/bez nagrywania na dysk USB? Dysk mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25zł za dekoder PVR HD

15zł za dekoder HD plus 10zł za wynajem dysku

no ale na stronie CP wszystko pisze, wystarczą tylko chęci B)

Edytowane przez M4co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dostałem niedawno wraz z rachunkiem za CP ulotkę gdzie jest pakiet familijny z dekoderem mini HD PVR ready ;) Jutro salon i niech wyjaśnią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam podpisaną umowę z CP wraz z dekoderem HD 3000. Dekoder jak dotąd działa bez zarzutów, a poza tym jest bardzo prosty w obsłudze - a to duży atut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...