Skocz do zawartości
VAMET

Assassin's Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie

Hmm... TUTAJ.

Będzie się działo, oj będzie.

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ano bedzie sie dzialo. Gra w produkcji od 3 lat, calkowicie nowy silnik, stworzone praktycznie od nowa animacje postaci, mozliwosc skakania po drzewach, zmienne pory roku (!), mozliwosc polowania na zwierzyne oraz handel skorami, same tereny podmiejskie sa 1,5 raza wieksze niz caly Brotherhood, zwiedzimy rowniez Boston oraz Nowy York. Czuje w kosciach, ze pod wzgledem mechaniki gry dostaniemy cos na wzor Read Dead Redemption co mnie osobiscie bardzo cieszy ;) Ogolnie w koncu cos nowego, bo na obecne spin-offy to juz patrzec nie moge. Nie mysle nawet o ich tykaniu.

PS. Zapomnailem dodac, ze ponoc ten trailer jest pierwszym trailerem z uniwersum Assassin's Creed'a, ktory nie jest CGI tylko oparty na silniku gry ;)

Edytowane przez Bebbop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu Ubi przestało odcinać kupony (2 ostatnie serie), pomysł naprawdę niezły mimo to po AC2 już maiłem dosyć tej monotonii, która wkradała się im dalej szliśmy w las. Teraz kompletnie inne czasy i krajobrazy, klimat lokacji wydaje się bardziej surowy, dodatkowo będziemy hasać po drzewach i polować, co na pewno pozytywnie urozmaici rozgrywkę. Tylko czy w czasach Washingtona były takie majestatyczne budowle jak w Wenecji czy Rzymie? Zresztą Ubisoft wie co robi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

do października może wyjdę ze Skyrima ;-) gram od Świąt, wątek główny skończony, ale jest jeszcze trochę questów. No i mam ochotę zacząć od nowa, pewne decyzje inaczej poprowadzić!

tego chyba AC III nie przebije...

Edytowane przez helcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Jakbym się nie zmusił to bym nawet nie poczytał o 3 części.... przez te odcinanie kuponów. Ale widać, że chyba w końcu coś zrobią.Wygląda to naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do października może wyjdę ze Skyrima ;-) gram od Świąt, wątek główny skończony, ale jest jeszcze trochę questów. No i mam ochotę zacząć od nowa, pewne decyzje inaczej poprowadzić!

tego chyba AC III nie przebije...

Porównywanie rozbudowanego rpg do czegokolwiek innego jest ździebko chybionym pomysłem. Nowy Assassin to must have, zresztą jak i każdy. Najlepsze IP w tej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra 30 paźdzernika miała premierę. Jeszcze nie grałem, ale z tego co widziałem na screenach i trailerach, to gra ma kapitalną grafikę (jest oparta na nowym silniku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje ze moze osadza nastepna czesc w feudalnej Japonii

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno pełno bugów a do tego silnik chrupie....

Jeśli łyknę to na WiiU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to prawda. Przy wiekszej liczbie postaci czy zadymie potrafi niezle chrupnac. Do tego dochodzi sporo bugow np. wiszaca strzelba w powietrzu, kon nie mogacy wydostac sie z wewnatrz drzewa. Walka wciaz opiera sie na kontrowaniu. Dodatkowo wedlug mnie wstep do gry wlasciwej troche przydlugawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na premierę PC, grafika będzie elegancka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wyczekuję PC. Szkoda, że jest później. Ale co tu dużo gadać. Mamy taki wysyp, że spokojnie poczeka : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...