Skocz do zawartości
Gmeru

Nowości na platformie VIERA Connect™

Rekomendowane odpowiedzi

NewsFirma Panasonic ma przyjemność poinformować, iż polscy posiadacze telewizorów z dostępem do platformy Viera Connect uzyskali dostęp do 8 nowych, darmowych aplikacji. Szeroki wybór filmów i seriali dzięki nowym aplikacjom VOD, oraz nowa aplikacja karaoke zapewnią użytkownikom dużo rozrywki w mroźne lutowe wieczory.

Użytkownicy platformy Viera Connect uzyskali dzisiaj dostęp do 8 nowych, darmowych aplikacji przeznaczonych specjalnie do tej usługi. Nowe aplikacje dostępne dla posiadaczy telewizorów w VIERA Connect Market dla posiadaczy telewizorów Panasonic VIERA z linii produktowej 2010, 2011 i 2012 z dostępem do Internetu. Wprowadzone dziś aplikacje to: TVN player, You Tube on TV, RED KARAOKE, Swissinfo, Viaway, YuppTV, Snagfilms oraz rovi guide.

Zorganizuj swój własny seans filmowy – oglądaj to co chcesz

Wśród najnowszych aplikacji dostępnych na platformie Viera Connect znalazła się aplikacja SnagFilms. Umożliwia ona bezpłatny dostęp na żądanie do setek filmów z bazy niezależnych produkcji SnagFilms. Kinomaniacy mogą wybierać spośród olbrzymiej oferty filmów — dokumentów i dramatów, komedii i thrillerów, nagradzanych superprodukcji bądź mało znanych, niszowych produkcji. Dostęp do wszystkich filmów jest bezpłatny.

Kolejną nowością wśród premierowych aplikacji jest oczekiwany przez użytkowników TVN Player. Serwis ten pozwala na oglądanie wybranych programów z ramówki TVN, TVN Style oraz TVN Turbo w tym również nowości i popularnych produkcji takich jak „Julia”, „Przepis na życie", „X-factor", „Top Model. Zostań modelką", „You Can Dance. Po prostu tańcz", „Mam talent", „Miasto Kobiet" czy „Automaniak". Dostęp do wybranych programów jest darmowy, w związku z czym ich emisja poprzedzona jest reklamą.

Śpiewaj z najbliższymi

Jedną z nowych darmowych aplikacji na Viera Connect jest RED KARAOKE, czyli program umożliwiający zamienienie swojego pokoju w bar z karaoke i świetną zabawę w gronie najbliższych oraz znajomych. Baza programu składa się z ponad 45 000 piosenek, które wystarczą na wiele godzin niezwykłej zabawy.

O usługach VIERA Connect i VIERA Cast

Usługa VIERA Connect dostępna jest w 100 krajach na świecie dla użytkowników telewizorów Panasonic VIERA i pozwala w pełni cieszyć się internetowymi i multimedialnymi możliwościami odbiorników. VIERA Connect jako jedyna tego typu usługa dostępna na rynku telewizorów posiada otwarty rynek dla aplikacji, co pozwala w łatwy i intuicyjny sposób tworzyć oprogramowanie na platformę. Użytkownicy platformy VIERA Connect mają dogodny dostęp do najpopularniejszych serwisów internetowych takich jak: YouTube, Google Picasa, Skype, Twitter, Facebook, Eurosport i wielu innych. To również możliwość dostępu do gier, aplikacji fitness, wirtualnej wypożyczalni filmów (VOD – wideo na życzenie) i innych programów.

Usługa VIERA Cast dostępna jest także w odtwarzaczach Blu-ray marki Panasonic umożliwiając dostęp do popularnych serwisów takich jak YouTube, Google Picasa czy komunikatora Skype.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem szybszy:-)) Zamieściłem info w temacie VT30 o 0:32. Szkoda, że nie ma jeszcze VOD TVP.

Edytowane przez Xelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem ale newsa trzeba było wrzucić ; ) Co do opinii to jak dostanę zrzuty i info to dam znać. Zresztą może zaraz przejdę się do VT20 i luknę bo mam 65 pod ręką :closedeyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, oczywiście żartowałem. Zresztą nie mógłbym przy newsie wstawić takiego ładnego logo;-) Jak masz chwilkę to looknij ale vod tvp nie ma na pewno. Może przy premierze VT50 wynegocjują dołączenie. :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i umnie na GT20 też tylko TVN Player

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja chyba właśnie żone namówiłem na 46G30E :) TVN Player argumentem koronnym ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam odpowiedź. Czyli na 20 może nie być. Ale na G30 to nie wiem czemu :ph34r:

TVN Player - aplikacja dostępna dla modeli wprowadzonych w latach 2010, 2011,2012

You Tube on TV - aplikacja dostępna dla modeli wprowadzonych w roku 2012

RED KARAOKE - aplikacja dostępna dla modeli wprowadzonych w latach 2011 i 2012

Swissinfo - aplikacja dostępna dla modeli wprowadzonych w latach 2011 i 2012

Viaway - aplikacja dostępna dla modeli wprowadzonych w latach 2011 i 2012

YuppTV - aplikacja dostępna dla modeli wprowadzonych w latach 2011 i 2012

Snagfilms - aplikacja dostępna dla modeli wprowadzonych w latach 2011 i 2012

rovi guide - aplikacja dostępna dla modeli wprowadzonych w roku 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż szkoda, że nie przewidziano wszystkich tych aplikacji dla modeli od roku 2010...

fajnie by było pobawić się przy karaoke z tivika no ale jak to się mówi ... takie życie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czyli co... G30 nie bedzie miało YT?

OK. Jak rozumiem YT jest, tylko ten YTonTV to coś nowego i innego? Masz Gmeru może informacje w jakim sensie innego?

Edytowane przez obcypl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czekam na odp bo przecież G30 to 2011.... no nie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to mieć coś wspólnego z dostawcą internetu?Może trzeba mieć profil ogólny,którego akurat nie mam możliwości mieć od swojego dostawcy?Podobno w S30 się pokazało,więc może w tym tkwi przyczyna?

Albo trzeba cierpliwie poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to przesadzają trochę z ilością reklam tam.

Wczoraj moja 3 letnia córa, żeby oglądnąć 5 minutowy odcinek "Świnki Peppy" musiała przez dokładnie 1 minutę oglądać reklamy (swoją drogą kompletnie nie pasujące do profilu wybranego materiału - w związku z czym teraz chce się całować w sposób równie "odważny" jak prezentuje to reklama Mercedesa A klasy :blush: ).

Darowanemu koniowi niby nie patrzy się niby w zęby - ale zdecydowanie powinii choćby "cenzurować" treści reklam i ich długość w odniesieniu do materiałów przeznaczonych dla małych dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@makakam dzięki za foto!

Dostałem odpowiedź:

W przypadku modelu G30 większość nowych aplikacji powinna być dostępna zgodnie z przesłaną wcześniej informacją. W przypadku problemów polecam kontakt z serwisem: http://www.panasonic...l#anker_2897554

Jeśli chodzi o aplikację You Tube On TV jest to inna aplikacja niż You Tube i w tej chwili jest ona dostępna dla modeli na rok 2012. Różnicą jest nowy interfejs oraz wsparcie dla materiałów HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jest.Było powiedzieć że trzeba wejść w Market i po problemie,a ja durny siedzę i czekam,że się samo pojawi :lol:

Edytowane przez qwerty-1973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Panasonic DMP-BDT110 3D niema TVN player,dodali jakąś gierke i Wealth TV3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co na 50G20E z 2010 tylko tvn player ??

Edytowane przez goblin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...może aż tvn player. A całkiem poważnie to kilka postów wyżej jest link do serwisu Panasonica - w razie pytań proszą o kontakt. Może coś doradzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy już prawie październik a w moim DMP-BDT220 brak TVN playera i innych nowych aplikacji, nawet po update`cie softu. I nikt nie potrafi mi powiedzieć dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może to "za stary" model. Ja np. mam za stary (czytaj model 2011) TV od Panasonica by dostać YT w HD (mimo iż filmy 1008p sciągnięte przez wtyczkę chrome'a idą BEZ NAJMNIEJSZYCH PROBLEMÓW na odtwarzaczu w moim GT30). Jednym słowem lipa i brak szacunku dla klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...