Skocz do zawartości
peterka1000

Philips 52PFL9606/02

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wypowiedzi ludzi co je mają lub mieli styczność potestowania . Kupiłbym Phlipsa PFL9706/02 ale z powodu tego że występuje tylko w wersji 46 cali jestem zmuszony kupić większego ale troszke gorszego brata. Jak by mógł się ktoś odnieść czym poskutkowało zmniejszenie w nim stref podświetlenia z 224 w modelu 9706 do 112 w modelu który mnie interesuje . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genialny dźwięk, obraz równie dobry, internet itp. mój kolega ma tego 52 calowego giganta i za bardzo się nie przyjrzałem mu się ale waliło od niego dobrą jasnością... dźwiek to nie wiem bo byl przyciszony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego , za wiele mi nie pomogłeś :) . Raczej chciałbym poprostu kogoś co miał okazje obcować z Philipsem 9706/02 i właśnie tym co chce kupić czyli 9606/02 , bo jest to wersja zubożona o właśnie te 112 stref podświetlenia . Ten wyższy model ma ten filtr na matrycy tzw Oko ĆMY i różni się jeszcze z tego co czytałęm tym że ma niby 1200 Hz technologie , a ten 9606 1000 Hz , co mnie w sumie rozśmiesza no ale niech będzie i jeszcze ten 9706 ma technologię Bright Pro . Tyle bełkot marketingowy , a ja spokojnie czekam jak w praktyce się różnią te telewizory . Bo wiemy jak to jest w dzisiejszych czasach . Napiszą w papierach że tv ma to czy tamto , odświerzanie 1000 Hz a potem się okazuje że za to się płaci ale nikt tego nie używa bo nie da sie znieść efektu teatralnego . Poprzeczkę mam postawioną dość wysoko bo mam Panasonica 55VT30E . Pozdrawiam i proszę o dalsze opinie ale raczej rzeczowe , a nie w stylu że mam i jest wszystko super bo zazwyczaj nie jest . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kolega nie doczekal sie jakis konkretnych odpowiedzi... Mnie tez aktualnie bardzo interesuje roznica jakosciowa miedzy 52PFL9606 a nowym 55PFL8007. Oczywiscie nie pytam o cale bo to oczywiste :) Interesuje mnie jakosc obrazu w obu modelach pod wzgledem 2D i z drugiej strony jak sie sprawdzaja w 3D. Chcailbym go bowiem uzywac do gier na PC rowniez w 3D. Jeszcze jedna sprawa - jak wyglada z lagiem na obu modelach ?

Dodam ze moje pytanie podyktowane jest [beeep]ista cena aktualnie na model 52PFL9606 w Euro Rtv :)

Z gory dzieki za wszelkie sugestie ...

Edytowane przez AvataR1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też szukam jakichś informacji na temat Philips 52PFL9606K i nigdzie ni chuchu. Obecnie cena w euro 6660zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...