Jump to content
Gmeru

Aktulizacja forum - dyskusja, opinie, uwagi

Recommended Posts

Jak widać forum musiało zostać zaktualizowane do nowej wersji. Co za tym idzie trochę się pozmieniało tu i tam. Proszę aby zgłaszać ewentualne problemy, będziemy je na bieżąco poprawiać.

Myślę, że w końcu naprawiliśmy czas na forum ; ) bo ciągle była jakaś ponad przestrzenna godzina. Teraz normalnie jak w profilu damy na +1 czyli tak jak wszędzie to czas będzie ok:

czasdata.jpg

Hmm u mnie działa ok: http://hdtvpolska.co...o/page__st__140 (FF & IE)

Możesz dokładnie opisać co się dzieje? Jeszcze rano nie śmigało bo było coś rzeczywiście źle. Teraz już jest ok. Może odśwież wszystko?

Gmeru nie wiem, ale bynajmniej u mnie jest problem z zobaczeniem komunikatora i powiadomień bo pasek rozwija się pod reklamą i nie da się zobaczyć.

Jaka przeglądarka? Pod FF jest ok, pod IE widzę, że jest tak jak napisałeś. Sprawdzamy.

Hmm u mnie działa ok: http://hdtvpolska.co...o/page__st__140 (FF & IE)

Możesz dokładnie opisać co się dzieje? Jeszcze rano nie śmigało bo było coś rzeczywiście źle. Teraz już jest ok. Może odśwież wszystko?

Not Found

The requested URL /topic/21414-MediaMarkt+/+Saturn+oferta+na+Blu-ray+-+promocje+info/ was not found on this server.

Apache/2.0.61 (Unix) mod_ssl/2.0.61 OpenSSL/0.9.8c PHP/5.2.5 Server at hdtvpolska.com Port 80

Działam na Operze wersja 11.61

Nie wiem czy coś poprawiliście ale u mnie działa ta strona.

Mam Chrome'a 16.0.912.77 m

No, nareszcie jest tak jak powinno być.

A gdzie mój Avatar ?..................

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Edited by andsie1

Dawniej dzięki opcji "dopasuj do szerokości" miałem wypełniony cały ekran, teraz są niepotrzebne paski po bokach przez co wszystko jakby ściśnięte, ale chyba taki to urok tego silnika. Używam Opery

Może razem ze zmianami pojawi się w końcu ciemniejsza skórka (np. szare tło), biały od dawna skutecznie wypala mi gały ;) No chyba że da się to zmienić z poziomu ustawień w profilu?

No, nareszcie jest tak jak powinno być.

A gdzie mój Avatar ?..................

Pozdrawiam,

AndrzejS@

hehe to chyba przypadek. Masz go gdzieś? Bo normalnie wcięło chyba niechcący.

U mniepodan link teżnie działa (Przeglądarka Firefox 10.0

Nie rozumiem :closedeyes:

Dawniej dzięki opcji "dopasuj do szerokości" miałem wypełniony cały ekran, teraz są niepotrzebne paski po bokach przez co wszystko jakby ściśnięte, ale chyba taki to urok tego silnika. Używam Opery

Może razem ze zmianami pojawi się w końcu ciemniejsza skórka (np. szare tło), biały od dawna skutecznie wypala mi gały ;) No chyba że da się to zmienić z poziomu ustawień w profilu?

Przyjęte. Coś się zrobi. Nawet nigdy o tym nie pomyślałem. A fakt jest faktem, że oczy mogą boleć... :unsure: Co do szerokości to też nad tym myślałem. Wygląda na to, że to forum tak ma.

Brak obrazków w teście sony ex720 i samsung. Chyba że to inny problem.

Dziękować, już naprawione!

Operę mam nadzieję, że Spanner poprawi. W ogóle czekam na niego aż da znać, on tu rządzi w tych sprawach :ph34r:

Nie da się wejść do tematów gdy w nazwie jest "/" np. MediaMarkt / Saturn oferta na Blu-ray - promocje info.

Przeglądarka Chrome.

Trzeba ręcznie zmienić url z:

http://hdtvpolska.com/topic/21414-MediaMarkt+%2F+Saturn+oferta+na+Blu-ray+-+promocje+info/

na

http://hdtvpolska.com/topic/21414-MediaMarkt+/+Saturn+oferta+na+Blu-ray+-+promocje+info/

i wtedy da się wejść.

edit: to samo z tematem "plugin pod XBMC - polska TV [weeb.tv] i filmy/seriale [ekino.tv]"

muszę zmienić z:

http://hdtvpolska.com/topic/26007-plugin+pod+XBMC+-+polska+TV+%5Bweeb.tv%5D+i+filmy%2Fseriale+%5Bekino.tv%5D/

na

http://hdtvpolska.com/topic/26007-plugin+pod+XBMC+-+polska+TV+[weeb.tv]+i+filmy/seriale+[ekino.tv]/

Zapewne tak jest z każdym tematem, w którego nazwie znajdują się znaki specjalne.

Edited by misfit

Gmeru - po malutku :) Najlepiej dać wyraziste info na głównej że "forum w fazie beta - możliwe błędy" - co by się HDmaniacy co chwila nie pytali w każdym temacie, że coś nie hallo z tematem.

Co do wyglądu, może jakaś zbiórka na płatną skórkę? Myślę że warto jest zapłacić parę złociszy na skin przyjazny dla oka.

hehe to chyba przypadek. Masz go gdzieś? Bo normalnie wcięło chyba niechcący.

Mam inny ale nie mogę go wstawić. Wyskakuje błąd.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Ja mam jedynie problem z zalogowaniem się na głównej. Muszę przejść do "Zobacz nową zawartość" i tam dopiero mogę się zalogować. Tak poza tym ciekawie i przejrzyście.

Ja mam jedynie problem z zalogowaniem się na głównej. Muszę przejść do "Zobacz nową zawartość" i tam dopiero mogę się zalogować. Tak poza tym ciekawie i przejrzyście.

A jakimasz błąd, że nigdzie nie możesz sie zalogować tylko na tej podstronie ?

Mam taki sam odnośnik do tego tematu na forum jak djrobus i tez nie da się wejść na tę stronę czy inne, w których nazwach są znaki typu / czy [ ]

Sprawdzane pod Chrome i IE jak i na Firefoxie na innym komputerze.