Skocz do zawartości
nikof5

oppo 95 eu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna jestem posiadaczem OPPO 95 mam pytanie czy jest możliwość słuchania muzyki i odlądania TV jednocześnie i jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,że chodzi o problem automatycznego przełączania się Twojego tv na inne wejście hdmi ? . W moim Panasonic tx-p50vt20 (w innych zpewne także) mam taką opcję jak Viera Link w której mogę wyłączyć detekcję hdmi i po uruchomieniu telewizji mogę uruchomić Oppo które nie przełączy wejść. Kolega BoDeX pewnie nie zaskoczył lub nie wie do czego może służyć jednoczesne oglądanie tv i słuchanie muzyki ... prawda? A jak się nie wie i nie próbowało to najłatwiej kogoś obśmiać. Spodziewałem się czegoś bardziej konstruktywnego po starym HD wyjadaczu niż trzy emotki.

Edytowane przez fitarkus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic w tym złośliwego, ot rozbawiło mnie to do łez, za co autorowi wątku serdecznie dziękuję.

Nie, nigdy nie oglądam TV słuchając muzyki - fakt, no, ale jeśli ktoś lubi, musi, to odpowiednie ustawienia odnajdzie.

Wymuszanie na TV można przecież wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej również poszukiwałem odpowiedzi na to pytanie.Co prawda nie używam już dzisiaj do tego NBox/a ,tylko dwóch odtwarzaczy Oppo , na jednym (oppo93) leci zazwyczaj bajka dla dzieciaka ,oczywiście bez dźwięku (ma ponad 2 lata) a z drugiego (oppo83se + lampa) przyjemna muzyka która umila dorosłym miłą konwersację przy dobrym alkoholu. Jeśli dzieci śpią to zamiast bajki leci np Plasma Kamin lub jakiś inny obraz cieszący oko.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierzadko z kolegami włączamy Vive gdzie "gibają się" atrakcyjne murzynki, a z głośników "leci" Slayer.

Polecam, czasami nawet synchronizuje się obraz z dźwiękiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...