Skocz do zawartości
piobdg

TUNER NIE WYSZUKUJE PROGRAMÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Może się zapsuł ....... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź instalację antenową i czy antena kierunkowa jest skierowania na lokalny nadajnik .

Edytowane przez czester15.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywróć ustawienia fabryczne

Resetowanie urządzenia do ustawień fabrycznych.

W Menu Głównym, strzałkami W PRAWO/W LEWO wy- bierz[system],strzałkami WGÓRZĘ/WDÓŁwybierz[Przy- wróć ustawienia fabryczne], naciśnij OK. Podaj twoje hasło lub hasło domyślne „000000” i naciśnij OK. Ta opcja usunie wszystkie wstępnie wyznaczone kanały i ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resetowałem już , a anteny raczej nie sprawdze, bo mieszkam w bloku aktualnie(chyba , że coś źle rozumiem)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a anteny raczej nie sprawdze, bo mieszkam w bloku aktualnie

co z tego że mieszkasz w bloku ? napisz co za antenę do tunera podłączyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resetowałem już , a anteny raczej nie sprawdze, bo mieszkam w bloku aktualnie(chyba , że coś źle rozumiem)?

Z twoich odpowiedzi wynika że masz go podłączonego do osiedlowej anteny zbiorczej tak?

No więc pewnie:

a) w twojej antenie zbiorczej filtrowane są signały z telewizji cyfrowej

B) masz telewizję zbiorczą (analogową) która nie podaje w sieci sygnałów z bezpłatnej telewizji zbiorczej

c) masz uszkodzone gniazdko antenowe

Wybierz sobie odpowiednią opcję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może antena potrzebuje dodatkowo zasilacza, bo podejrzewam, że antenę podłączyłeś bezpośrednio do dekodera bez jakiegokolwiek wzmocnienia sygnału. Możesz jeszcze zakupić zwykłą antenę siatkową wraz zasilaczem, koszt ok. 30zł i sprawdź czy będzie działać. Jeśli nic nie złapiesz, to możesz doszukiwać się problemu w czymś innym, jak np. uszkodzony tuner w Mancie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anteny raczej nie sprawdze, bo mieszkam w bloku aktualnie(chyba , że coś źle rozumiem)?

W takim razie musisz zapytać się tych gości , którzy " serwisują " tą instalację antenową w twoim bloku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)

mam następujący problem:

jestem z Krakowa i mieszkam w bloku, posiadamy antenę zbiorczą.

podłączyłem dekoder i nie znajduje mi podstawowych kanałów( tvn, polsat, tv4 itd...) a reszta jest

dekoder jest sprawny bo był sprawdzany u sąsiada który mieszka obok i korzysta z tej samej anteny zbiorczej i dekoder znalazł wszystkie programy

na mojej antenie w mieszkaniu były sprawdzane trzy dekodery i też dekodery nie znajdują podstawowych kanałów

ogólnie dekoder nie znajduje siedmiu podstawowych kanałów które nadawane są w systemie analogowym

w czym tkwi problem?

z góry dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...