Skocz do zawartości
Pixeel

2012 Samsung E8000 Plasma TV

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że wszystko idzie w kierunku połączenia TV z technologią typu Kinect. Jeśli będzie to dobrze dopracowane, to ja jestem za. Na nowym dashu z Kinectem obsługa jest naprawdę prosta i ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspaniałe, sam użytkuje plazme PS63C7000 juz ponad rok jestem z niej bardzo zadowolony ale mam ochotę na nowszy model z bardziej rozbudowanymi funkcjami multimedialnymi. Polecam plazmy to cos wyjątkowego.

Edytowane przez sterbid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj plazmy samsunga nie są wcale takie bardzo genialne no oczywiscie nie mowie ze sa do d*** ale nie są na tyle dobre zebym sie na nie patrzyl... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maciek, plazmy Samsunga są bardzo dobre, w pewnych aspektach lepsze od Panasonic'a a innych słabsze. Bardzo ciekawie zapowiada się E8000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tony - ja mówie o tych słabszych aspektach... i sie nie zgadzam że są lepsze od panasonica!!

Edytowane przez maciek876

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie którym sama nazwa Panasonik kojaży się z tym gorszym i nie trzeba debaty by wiele osób ominelo panasonika bez względu na to co prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie którym sama nazwa Panasonik kojaży się z tym gorszym i nie trzeba debaty by wiele osób ominelo panasonika bez względu na to co prezentuje.

Jedyne w czym plazmy Sama są lepsze to chyba tylko odtwarzacz multimedialny, to wszystko.

Tylko że odtwarzacz multimedialny to se można dokupić osobno a lepszego obrazu to se już nie dokupisz do Szajsunga...

Edytowane przez enceladus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a podobno plazmy miały wymrzec śmiercią naturalną w2012

Bo LED'owe oszołomy tak prorokowały ? Aha :closedeyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum czytałem, że Panasonic rządzi jak chodzi o plazmy. Z tym modelem Samsung dogonił Panasonica i nie ma już tak wielkiej różnicy między producentami. Biorąc jednak pod uwagę możliwości internetowe telewizorów to brałbym Samsunga bo Panasonic ma trochę skromny ten swój smart tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się poczyta fora to plazmy Panasa mają tyle wad że dziwne że w ogóle da się coś na tym oglądać :lol: .

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co forum to opinia :) Nie będę pisał gdzie czytałem o tych fantastycznych plazmach Samsunga ale to było drugie topowe forum sprzętu rtv obok hdtvpolska.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Panasonika to jak kolega napisał bezwzględu co siedzi w panasoniu oomijam bokiem nawet nie próbuję testowac , bo po pierwsze jest droższy Panasonik od Samsunga. Ktoś pisze ze prym wiedzie Panasonik , tak ostatnio czytałem na którymś forum ze w Angili bo Samsunka w rozmiarze XXL czli 55 i 65 cięzko kupic w Angli , i maja tylko do wyboru Panasonika albo nic. Ostatni model panasa widziałem i darmo bym niechciał .

A ostatni model plazmy Samsunga 800 , 64 czy 65 cali , tez mnie nie powalił na kolana bo cierpi na słaby kontrast , a jasnoscia nie da rady pociagnąc bo czarny szary sie robi. Byc może to nie wina kontrastu , a ograniczenia poboru pradu , bo pobiera 500 W . , Gdyby podkręcili parametry obrazu to ta plazma 65 pewnie by z 1000 W . pobierała.

Sam mam plazmę Samsunga i te 350 W łyka w trybie standart. Też myslałem o nowym Samsungu . Ale juz poczekam na Oleda jak stanieją . Bo Sharpa Leda też bym nie kupił bo maja nie równe podświetlanie Matrycy. Filipsa kupili Chinole. Sony robi sprzęt na Tajlandi i bilans jedzie mu do zera czyli tanio produkuje drogo sprzedaje.Toshiba przestała się liczys jako producent w Europie. A resztą producentów w raz z Panasonikie nie ma co nimi głowy zawracac , Pozostał LG i Samsung , z tych dwu to kolory wolę Samsunga ale na przykład Blureja mam LG , a TV LG ma dla mnie nie tą paletę barw na matrycach. A Samsung raz lepszy raz gorszy ale zawsze najnowocześniejszy pod wzgledem jakości i Gadżetów.

Edytowane przez HerGregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@her gregor, nie pisz już po pijaku, o.k?

"Ostatni model panasa widziałem i darmo bym niechciał"

Znasz jeszcze jakieś kawały?

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok darmo to w morde można dostac a , panasa za 12 000 zł to bym nie kupił.

Sory za przenosnie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo LED'owe oszołomy tak prorokowały ? Aha :closedeyes:

Jedyne w czym plazmy Sama są lepsze to chyba tylko odtwarzacz multimedialny, to wszystko.

Tylko że odtwarzacz multimedialny to se można dokupić osobno a lepszego obrazu to se już nie dokupisz do Szajsunga...

Może i rewelacyjną ale nie na tyle rewelacyjną co Panasonic :rolleyes:

obecnie twoje porównania są bez sensu bo nie da sie porównywać 100 modeli Samsunga z panasonic tutaj raz jeden będzie lepszy raz 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HerGregor czy ty widziałeś plazmy Samsunga na żywo ? Ja czytałam ostatnio profesjonalny test plazmy Samsung PS64E8000GS.Wyniki jakie osiągała były bardzo dobre lub dobre, czerń akurat wyszła bardzo dobrze. Jak chodzi ci o ogromny pobór prądu to największy wynik jako odnotowano to 343W, przy włączonym maksymalnym oszczędzaniu energii wyszło około 150W, nie tracąc przy tym nic z komfortu oglądania. Jeśli bardzo chcesz i admini nie mają nic przeciwko zlinkuję ci ten test bo trochę mijasz się chyba z prawdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów ma wiedzę i/lub doświadczenia odnośnie porównania E8000 do Panasonic VT50? Jakie zalety/wady mają te TV względem siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukazał się MEGA TEST na HDportal hr tej plazmy w 51". Okazuje się że można z niej uzyskać jasność 170cd/m2!!! w trybie filmowym. Ogólnie jest to mocny konkurent dla ST/VT. Poczytajcie sami.

http://hdportal.hr/recenzije/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skoro jest tańszy niż Panasonic to chyba nie ma się nad czym zastanawiać . Polska to kraj gdzie cena jednak ma znaczenie. poza tym ja do Samsunga nie mam żadnego ale od strony możliwości i jakości wykonania. Widząc na żywo Smart Tv powiem więcej jestem wręcz zachwycona. W przyszłym roku Samsung ma umożliwić granie w chmurze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skoro jest tańszy niż Panasonic to chyba nie ma się nad czym zastanawiać . [..]

W przyszłym roku Samsung ma umożliwić granie w chmurze

Zastanowic sie zawsze warto, bo zimna kalulacja zawsze lepsza, niz slepa wiara w podszepty promotorow. ;)

Mozliwosc grania na telewizorze bez konsoli, czy bez innego urzadzenia, to puki co taka ciekawostka. LG tez zaprezentowalo juz publicznie taka mozliwosc. W przyszlym roku prawdopodobnie wszyscy (nie winmy Sony jesli bedzie sie sie z tym ociagac) beda to umozliwiac w tzw SMART-telewizorach. Wiec moze nie chwalmy marki przyszlymi featuresami, a obecnymi.

A kto ma dostep do Onlive, moze grac doslownie na wszystkim i na kazdym telewizorku, bez wzgledu na marke producenta.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostrzegam panel plazmy ten sam co PS63C7000 po roku ostroznego zgodnego z instrukcją uzytkowania przy włączonych zabezpieczeniach na ekranie na dole wypalił się i utrwalił pasek i logo TVN24. Także zanim to kupicie to sie mocno zastanówcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...