Skocz do zawartości
Gmeru

2012: LCD Sony KDL-55HX955 i KDL-65HX955

Rekomendowane odpowiedzi

Sony HX920 ma dobry obraz , natomiast ma problemy z jakością wykonania. To jest nie do przyjęcia w tej klasie tv i za taka cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nowe modele sie pojawią u Nas ? Gmeru wiesz moze juz cos czy dostaniesz do testów jaki model z tego :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień jest konferencja prasowa. Mam nadzieję, że zaraz po tym pierwsze modele trafią do testów. Myślę, że będzie to jak najszybciej. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) super, czekam z niecierpliwością na testy, planuje kupic jakis mniejszy tanszy LCD 40' myslę nad HX750 ostatecznie EX640 z małym poborem, a ponoc Sony zredukował pobór ładnie w tym roku mam nadzieje ze nie kosztem jakosci. Pozdr.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Trochę odświerzę temat . Chodzi mi o różnice w modelach HX-850 , a HX-855 który ; pojawił; się na stronie Sony.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica to tuner DVB-S2 wbudowany czyli wkładasz np. n na kartę albo Cyfrę+ do modułu i oglądasz. To jedyna różnica. A model 851 posiada z kolei dwie pary okularów w zestawie (ale nie ma DVB-S2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gmeru , osobiście wolę tuner sat niż okularki (które mozna przecież dokupić). W przypadku korzystania z nki czy cyfry to jeden odbiornik mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. A fajnie bo to jest P&P. Wkładasz kartę i wszystko robi się samo bo telewizor jest certyfikowany pod n i C+. Czyli np. zawsze aktualna lista kanałów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to że telewizor obsługuje Cyfrę + jest nową funkcjonalnością ? Z tego co słyszałem to model 46-ex725 był kompatybilny tylko z n. Jeśli rzeczywiście tak było - nie wiecie czy zeszłoroczne modele dostaną jakiś upgrade do C+ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to że telewizor obsługuje Cyfrę + jest nową funkcjonalnością ? Z tego co słyszałem to model 46-ex725 był kompatybilny tylko z n. Jeśli rzeczywiście tak było - nie wiecie czy zeszłoroczne modele dostaną jakiś upgrade do C+ ?

Spotkałem się z kilkoma opiniami, że Cyfra + też jest obsługiwana przez np ex725.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Wszystko działa. Trzeba tak jak wyżej kolega zasugerował zrobić update softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiony na główne f.

Edytowane przez KURO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55HX950

28s9c9v.jpg

2cymiau.jpg

xciyr4.jpg

2wn9t34.jpg

i2lmro.jpg

35migz8.jpg

Jak dadzą 512 stref w połączeniu z porządnym ich zarządzaniem jak to w Soniakach to będzie miazga.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie 512 to nie bedzie stref bo kwestia kosztow ale ciekawy tez jestem jaka bedzie podstawa czy taka jak na zdjeciach czy tez tak jak w przypadku 850 badziewna zeby wyzbyc sie z magazynow. Jak to jest ze USa mzoe miec wszytsko a u nas jak zwykle zawsze musimy dostac po tylku. Tv z wygladu prezentuje sie znakomicie.

Lolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony mogloby zrobic wkoncu cos z ta ramka bo chyba jest najszersza do spolki z philipsem

Edytowane przez zerga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś zmienili na stronie :) bo teraz nie ma fakt, a był.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa wygląda naprawdę ciekawie, a ramka hmmm moim zdaniem dobrze wygląda. Już nie popadajmy w całkowity minimalizm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze juz na polskiej stronie :) szybko, specyfikacje widziałem taka nie pełna na stronie Sony jap.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Po zobaczeniu BRAVIA KD-84X9005 nic juz nie bedzie takie samo. Po zobaczeniu strego miasta w warszawie w 4k szczeka opadla mi nizej niz podloga. Jutro napiszemy wiecej. Masakraaaaa. Cos takiego czulem w 2005 roku jak zobaczylem hd. Przeskok jest tej klasy. Zaden oled nie podskoczy do 4k. Poki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...