Skocz do zawartości
AntoniSerdel

Gry exlusive na XBoxa 360

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest prosta:

[color="#FF0000"][size=5]GEARS OF WAR w HD zabija wszystko co wyszło na cokolwiek łącznie z kompami za 15tyś NIE MA LEPSZEJ GRAFY[/size][/color]

Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK, OK, OK ale ja pytałem o exlusive'y. Jak to było w pierwszym xboxie np. Halo ukazywało sie tylko na te platformę. Jak będzie teraz? Jakie gry wyjdą TYLKO na tę konsolę? Edytowane przez AntoniSerdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AntoniSerdel' post='20562' date='06.11.2006, 19:41 ']
OK, OK, OK ale ja pytałem o exlusive'y. Jak to było w pierwszym xboxie np. Halo ukazywało sie tylko na te platformę. Jak będzie teraz? Jakie gry wyjdą TYLKO na tę konsolę?
[/quote]


forza motorsport 2
kameo

pewnie jakies jeszcze sa ale z lenistwa i niewiedzy nie podam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AntoniSerdel' post='20562' date='06.11.2006, 20:41 ']OK, OK, OK ale ja pytałem o exlusive'y. Jak to było w pierwszym xboxie np. Halo ukazywało sie tylko na te platformę. Jak będzie teraz? Jakie gry wyjdą TYLKO na tę konsolę?[/quote]
ale potem wyszlo na PC, z GOWem bedzie podobnie wlascie jest :}, jesli nie znasz sie to nie pisz bo prawda jest taka ze pierw Halo mialo byc na PC (a jeszce wczesneij to mialbyc RTS) ale MS sobie kupil ich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to Microsoft będzie dążył do tego aby gry z X360 wychodziły również na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tomek14' post='54159' date='24.07.2007, 10:31 ']Z tego co pamiętam to Microsoft będzie dążył do tego aby gry z X360 wychodziły również na PC[/quote]

Tylko jakiego trzeba mieć Pieca żeby w takie coś się bawić i ile zabawy trzeba na łindołsie zrobić, żeby odpalić super grę (jakieś instalki, zabawy itp bleh), która na X360 śmiga już od dawna (alla GOW)....
Poza tym nie wiem co to zmienia, że gry wychodzą np. na PC. A niech se nawet wyjdą na nboxa ;p Przynajmniej zatwardziali blacharze mogą zobaczyć co to są fajne gry ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tomek14' post='54159' date='24.07.2007, 10:31 ']Z tego co pamiętam to Microsoft będzie dążył do tego aby gry z X360 wychodziły również na PC[/quote]
To akurat jest perfekcyjna strategia bo po zakupie Gears of War dla PC i sprawdzeniu: czego mu trza by śmigał płynnie, ile to będzie kosztować, jak długo się instalować, jak bardzo "polubić" Vistę - jest szansa, że człowiek spojrzy łaskawszym okiem na konsolę. Tak czy inaczej zy$k pędzi do M$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...