Skocz do zawartości
poncheck

LG 50PT353 vs Samsung PS51D450

  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. LG 50PT353 vs Samsung PS51D450

    • LG 50PT353
      3
    • Samsung PS51D450
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

Mam przedświąteczny dylemat,mianowicie - rozeznanie rynku prowadzę baaardzo długo,na tyle długo że utwierdziłem sie w przekonaniu że czas zamienić Lcd Hitachi na plazmę,w granicach 2 tyś PLNów,jasne że można by coś tam dołożyć, ale mam starą skarbonkę w garażu,zarobki nie rozpieszczają niestety, więc tv ma być duży fajny i niskobudżetowy, tutaj nie mam wątpliwości :)

Do rzeczy - 2 plazmy jak w temacie LG 50PT353 Samsung PS51D450 - przypasowały mi, którą wybrać?

Tv będzie używany do grania(xbox 360,ps3),oglądania filmów z kompa(rozwydrzyłem się więc filmy raczej w hd ;) )i póki co kablowe, sd.

Względnie jakieś inne propozycje?Panasonic może,chociaż wtedy 42 cale ze względu na cenę,no i design panasiów vs szajsung czy lg jest słaby...

help :)

Edytowane przez poncheck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung. Tegoroczne plazmy LG słabują niestety, zeszłoroczne były lepsze. No i LG nie obsługują dżwięku DTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu słabują?Czytałem inne opinie,sam też sporo się naoglądałem tych lg w sklepach i to nieraz postawionych obok 2x droższych ledów i obraz powalał na dobrym sygnale :)

Dziś niestety zdecydowany na LGka poleciałem do media experta a tam ww szajsung narobił mi niezly kocioł w bani,robi wrażenie telewizorek,nie powiem :)

Dźwiękiem sie nie przejmuje, wszystko i tak pójdzie przez wzmaka, dzwieku z tv używam najwyżej przed spaniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie plazma LG lepsza ;)

bo ten samsung to niszowa produkcja..

Przewaga LG..

z Pendrive lata prawie każdy plik..

wykoleił się VOB'ie oraz FLV

\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten LG to pewnie High-End jest ? Samsung też ma znakomity media player. Przewaga LG ? Napisz w czym konkretnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli samsung odtworzy Ci z Pendriva następujący plik :

Eminem - Lose Yourself Palladia HD (MV) 1080i w formacie TS

to zwracam honor.

Wg mnie LG ostatnio poprawiło się w jakości swoich produktów

i to nie ulega zastrzeżeniom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje ;) Jedyne filmy jakie będę odpalać to w zasadzie brripy w avi,mpeg4 i mkv :) Za to dużo gram jak na może dość zacny wiek jak na gracza ale cóż, z niektórych rzeczy się nie wyrasta ;) a wracając do filmów - jak z odpalaniem napisów w txt na tych plazmach?Generalnie i tak będzie to podpięte pod kompa,no ale w zasadzie z pendraka miło jakby odpalała jw ;)Panowie, co brać?w jednym media expercie lg, w drugim szajsung, oba za 2200 więc do przyjęcia cena :) Byłem nastawiony na LG ale teraz to już nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te formaty plików które wymieniłeś Samsung na pewno odtworzy. Co do napisów to tego już niestety nie wiem. Zawsze możesz zabrać pena do sklepu i sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

subbed wyglada nie najgorzej ;)

a co do napisów w tych telewizorach.. oba mogą mieć problem aby je wczytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Samsungu 43D450 działają napisy z pendriva, więc na tym też pójdą.

Edytowane przez kobra11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nadal nie specjalnie pomogło mi w podjęciu decyzji :) byłem dziś w media expercie, mają i lg i szajsunga, poprosiłem zapodać ten sam obrazek na obu,różnica znikoma, ale wiadomo że oglądanie w sklepie o kant [beeep] potłuc, mimo to jakoś subiektywnie bardziej obraz podobał mi się na samsungu a sam nie jestem w stanie powiedzieć czemu,jakby mniej mleczny, bardziej wyrazisty,mniejsza "pixeloza" ;) może ze względu na wyższą rozdziałkę w samsungu,więc skłaniam się ku niemu, szkoda tylko że te ich raty 40x0% to faktycznie totalna ściema,heh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,jeśli mogę coś doradzić - LG i Samsung mają przyzwoite odtwarzacze multimedialne tylko że są pewne braki, LG nie odtwarza DTS , ale wyświetla napisy wmuksowane w MKV (sprawdzone na LG LH 7000) , Samsung odwrotnie , odtwarza DTS ale nie wyświetla napisów wmuksowanych w MKV (sprawdzone na PS 51 D 6900 ,LCD LE C 650 , BDC-5900). Jeśli chodzi o napisy to SRT bez problemu TXT tylko {w takich nawiasach} , [ takich nie czyta ].

Edytowane przez marco752

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wyszło że samsung :) narazie cieszę się ogromem 51cali,nie najgorszym obrazem z kablówki i fenomenalnym w porównaniu ze starym lcd obrazem z xboxa i w br ripach B) zastanawiało mnie też docieranie plazmy a opinii w necie od zaj...za i przeciw więc zwyczajnie napisałem do samsunga i oto co odpisali :)

Szanowny Kliencie

W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.

W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

Przez pierwsze 100 godzin użytkowania telewizora parametry jasności oraz kontrastu nie powinny przekraczać 80% .Proszę włączyć również systemy ochrony przed wypaleniem ,skok piksela oraz wyszarzanie krawędzi (odnajdzie Pan te funkcje w menu telewizora w zakładce system) .

tyle w ramach ciekawostki, ze specjalnymi pozdrowieniami noworocznymi dla plazmowiczów,yo :)

Edytowane przez poncheck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję wyboru i zakupu poncheck ! Wiedziałem że będziesz z tego TV zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...