Skocz do zawartości
pmcomp

Cyfrowy Polsat wprowadza pre-paid'a

Rekomendowane odpowiedzi

News

Cyfrowy Polsat wprowadza pre-paid'a.

Szczegółów na razie brak, strona operatora milczy jak zaklęta.

Wygląda na to, że bedzie to kontroferta do tnk (w wersji SD) pomimo, że oparto ja na pakiecie mini HD ale ... na dekoderze SD (sic).

Poczekajmy na oficjalne regulaminy i cenniki.
Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy polsat to nieżle naciaga frajerów. Prosty przykład usługa VOD, czyli wypożyczamy film na 24 godziny. I tak za nowość, którą mam w wypożyczalni na BD za 7pln (np. Jestem Bogiem, czy Piraci z Karaibów) polsat sobie życzy 11pln. Oczywiście od jakośći na BD tą ich propozycję dzielą lata świetlne...

Polsat taką ofertę to niech sobie wsadzi tam gdzie słońce nie dochodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kogo to interesuje na stronie HDTV.

Jak to kogo ... wszystkich. To rewolucyjny pre-paid HD na dekoderze SD :lol: :lol: :lol: .

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treść komiunikatu CP jest taka:

W ramach najnowszej oferty Cyfrowego Polsatu, która nie wymaga podpisywania umowy, klient w cenie 149 zł otrzymuje cyfrowy dekoder oraz pakiet Mini HD na 6 miesięcy. Po upływie okresu promocyjnego nadal może korzystać z telewizji cyfrowej, aktywując kodowane kanały naziemne - TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TVP Info - oraz mając jednocześnie nieograniczony dostęp do licznych stacji niekodowanych. Rozszerzenia oferty o kanały naziemne w cyfrowej jakości należy dokonywać co 6 miesięcy. Usługa jest bezpłatna i nie posiada limitów realizowanych aktywacji.

Skąd więc kluczowa informacja, że tuner SAT (149 pln) będzie SD do pakiety Mini HD ?

Otóż żródłem jest komentarz opiniotwórczego Sfinx.Slask na wielce sprzyjającej Cyfrowemu Polsatowi witrynie SAT KURIERa.

Jak wiadomo warszawska fabryka CYFROWY POLSAT Technology produkuje już 4-ty milion tunerów SAT.

Nie przewiduję więc, żeby mieli jakieś problemny z własnymi tunerami HD np. znakomity PVR (opcja) "Mini HD 2000".

Sprawa druga:

za 149 zł nie kupisz na rynku tuneta DVB-T z opcją PVR.

I o to w tym chodzi.

Generalnie:

Ta akcja jest wymnierzona w NTC. Bonus to pół roku darmowego Mini HD.

Jest korzystna tym samym także dla N i C+.

Edytowane przez buku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa druga:

za 149 zł nie kupisz na rynku tuneta DVB-T z opcją PVR.

I o to w tym chodzi.

Jak nie jak tak i to nie firmy krzak ale w miare porzadny sprzet

Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja oferta handlowa jest OK !

Brak in formacji czy w ramach ceny oferaowana jest współpraca z dyskami NTFS.

Powstają trzy pytania:

- czy cena to netto czy brutto, bo Twoje 110 pln + 22% VAT daje = ok. 140 pln. ALE:

- czy dyski NTFS są obsługiwane w ramach LEGALNEGO kontraktu producenta z posiadaczema praw do patentu NTFS ?

- czy zgrany *.ts jest z DD 5.1 (op0cjonalnie = AC3) i czy można dalej kopiować/obrabiać ?,

Napisz to szczerze. A ja wskażę Ci uinity a takimi opcjami za 149 pln.

Kupisz sobue. Ja takowe mam od lat. Mowa o DVB-T HD (z HD VIDEO: POLSAT HD na Mazowszu).

Zwykle od lat pisze się w tej sprawie:

"obsługa NTFS na własne ryzyko".

To tak by obejść MICROSOFT posiadacza patenu na NTFS.

Sprzedajesz sprzęt ze słynnym ograniem INTEL/SONY do 4GB ?

Ty nic nie piszesz. WHY ?

Walisz ściemę ?

Pamiętasz SNAZIO CHINA MADE ? 2006'.

Ps.:

czy ten gość PMCOMP od tunra SD w ofercie CYFROWY POLSAT MINI HD 6 miesięcy za darmo to zrobi korektę BZDURY, którą rozsiewa na szkodę zananej spółki SAT TV = CYFROWY POLSDAT ?

No i czy PRZEPROSI ?

W mojej opinii to takie właśnie podejście do rynku i konkurencji są / były podstawą klęski w 5-cio letnim zarządzaniu TNG.

RÓBTA TAK DALIJ !!!

Teraz C+ = "partner - VIVENDI" czeka, aż przejmie Was za "0" pln w 6 m-cy.

Zaś LIKWIDATOR sprzeda za growsze długi Aldony.

Edytowane przez buku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buku to nie jest moja oferta handlowa, z handlem mam tyle wspólnego co black metal z reggae.

Link który podałem jest przypadkowym wynikiem po wpisaniu w google hasła "dvb-t tunery tanie"

Po prostu nie zgadzam się z tym, że w cenie 150 zł nie dostaniesz tunera dvbt-t; bo dostaniesz.

Prawda jest taka, że można taki sprzęt wyrwać poniżej 100 zł (Chińskiej myśli technicznej, ale zawsze B) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...