Skocz do zawartości
Sylwassss

Toshiba 46" TL838 a 3D z pena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że jestem nowy pragnę wszystkich gorąco przywitać.

Mam problem bo nie wiem jak zmusić telewizor do pracy 3D podczas oglądania filmu nagranego na pendrive. Posiadam też telewizje n i tam przełączenie z 2D do 3D działa prawidłowo. Natomiast podczas odtwarzania filmu z pena nie można przełączyć na tryb 3D. W instrukcji piszę że tryb (przycisk) 3D działa tylko podczas oglądania kanałów cyfrowych lub źródeł HDMI. Czy to znaczy że nie można odtworzyć tego filmu w trybie 3D? Film jest nagrany w technologi SBS w formacie mkv. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły jak zmusić TV do działania w trybie 3D podczas odtwarzania filmu z pena to proszę o odpowiedzi i porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz soft ?

Dobiero do wersji 6.4 USB obsługuje 3D

Z tąd można ściągnąć najnowszy soft:

http://ibm-network.com/downloadbereich.html

Jest to wersja beta udostępniona przez toshibę.

Aktualnie ma ten soft i jestem z niego bardzo zagowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kudys11 a powiedz mi czy cos po za czytaniem 3d z usb to ten soft wprowadza? Ja mam jeszcze 6.1 i nie wiem czy jest sens ładować soft z jakiejs w sumie nie oficjalnej strony..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiono sleeptimer który teraz działa poprawnie, odtwarza chyba wszystkie formaty filmów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum i od razu mam problem, pewnie banalny ale nie wiem jak zaktualizowac soft w tv plikiem zgranym z neta.

wczoraj kupiłem tl 838 3d i nie działa mi odtwarzanie filmow 3d przez usb. wyczytalem że mam zaktualizowac soft do wersji 6.4 - aktualnie mam 6.1. Pytanie jak to zrobic?? telewizor chociaz jest podlaczony do internetu podaje info ze nie ma aktualnie zadnych dostepnych aktualizacji. soft sciagnalem z netu ale jak go wgrac do telewizora??

Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, doczytalem wreszcie gdzies co i jak. Soft aktualny, 3d z przenosnego dysku smiga - klasa. Odwoluje temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...