Skocz do zawartości
Daroo7777

My Gaming HTPC , czyli wszystko o graniu na HTPC i nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

Radeon HD5570. Możesz kupić wersję low-profile i do tego pasywnie chłodzoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem na priv płyta asusa s.775, grafa integra GMA X4500 - chyba bardzo kiepska. HD5570 w wersji pasywnej pełen wymiar od asusa, dobra czy szukać innej 5570 - może mniejszej?

W obudowie od płyty gł. do górnej pokrywy jakieś 5cm. Trudno będzie wsadzić jakiś wydajny cooler + jakąś cichą 12-kę nad tą kartą.

Ze względu na fundusze niestety narazie zwykły zasilacz atx i dysk hdd.

Dopisze jeszcze co myślicie o HD5770 / 6770 Silent od Gigabyta?

Edytowane przez HDPajczer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisze jeszcze co myślicie o HD5770 / 6770 Silent od Gigabyta?

Na fajne karty. O ile masz możliwość zmieszczenia ich w obudowie to czemu nie.

Tylko jedna wada ... pobór mocy przekracza 100W. Model HD5570 bierze tylko 40W.

Czekam kiedy model HD7750 wyjdzie w wersji low-profile.

Wydajność nawet lepsza niż HD6770 a pobór 55W :)

Edytowane przez Fantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daroo7777 fajny komp do gier złożyłes...napisz prosze na czym na nim grasz? na padzie czy klawiaturze? jaka klawiatura?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam,

chciałbym prosić Was o pomoc w dobrze sprzętu do HTPC. Znalazłem fajną obudowę NOX Live 2 z wyświetlaczem i pilotem. Boję się tylko żeby nie była za długa do włożenia pod telewizor. Na szczęście jeszcze nie mam szafki więc postaram się dobrać taką która będzie wystarczająco szeroka.

Co do zastosowania to PC będzie do multimediów (komp podłączony będzie do ampli przez optyk bo mopj ampli nie puszcza obrazu 3D :( )i do grania bo PS3 się zestarzało. Na zakup planuję ok 3.500 PLN. Zależy mi na możliwie cichym sprzęcie.

Celuję w Procek i5 ivy bridge, 8 GB Ramu, dysk SSD 120GBi jakiś HDD 1TB 3,5, Karta Nvidia GTX 660. Do tego napęd BR.

Jaką płytę z optykiem wybrać do tego sprzętu? Jaka cicha grafika zmieści się do tej obudowy? jakie chłodzenie? Czy da radę jakiś pasywny zasilacz?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie teraz są najlepsze karty graficzne w niskim profilu? Moim przedmówcy piszą o Radeonach 7770 czy Nvidiach z serii 600, ale jakoś nie widzę takich kart w Low Profile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodziło ci o HD7750. Z tego co wiem to taką maksymalnie kartę w low profile można dostać.

HD7770 to już smok biorący 80W. Nie widziałem go nigdy w "niskiej" wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam,

chciałbym prosić Was o pomoc w dobrze sprzętu do HTPC. Znalazłem fajną obudowę NOX Live 2 z wyświetlaczem i pilotem. Boję się tylko żeby nie była za długa do włożenia pod telewizor. Na szczęście jeszcze nie mam szafki więc postaram się dobrać taką która będzie wystarczająco szeroka.

Co do zastosowania to PC będzie do multimediów (komp podłączony będzie do ampli przez optyk bo mopj ampli nie puszcza obrazu 3D :( )i do grania bo PS3 się zestarzało. Na zakup planuję ok 3.500 PLN. Zależy mi na możliwie cichym sprzęcie.

Celuję w Procek i5 ivy bridge, 8 GB Ramu, dysk SSD 120GBi jakiś HDD 1TB 3,5, Karta Nvidia GTX 660. Do tego napęd BR.

Jaką płytę z optykiem wybrać do tego sprzętu? Jaka cicha grafika zmieści się do tej obudowy? jakie chłodzenie? Czy da radę jakiś pasywny zasilacz?

Pozdrawiam

Musisz po prostu zmierzyć długość miejsca na kartę. Polecam ci producenta kart gigabyte z chłodzeniem WindForce. Sam posiadam GTX 660 ti właśnie z tym chłodzeniem i jest po prostu nie słyszalna (prawie) :hura:

P.S. Z tego co widzę to karta graficzna nie może być dłuższa co szerokość płyty głównej ATX bo zasilacz jest w drodze.

Edytowane przez Daroo7777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...