Skocz do zawartości
lidi

Popcorn hour C200 i tablet sony s

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda Popcorn c200 nie posiada certyfikatu DLNA ale bez problemu komunikuje się z tabletem sony s tzn. z tabletu można wysyłać muzykę (wav, mp3) to popcorna a ten dalej do AMP czy wzmacniacza. Sama przyjemność. Tym samym możemy słuchać muzyki bez włączania TV. Jak tylko zainstaluje aplikacje w tablecie do obsługi popcorna dam znać jak to działa.

Edytowane przez lidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuję do sterowania HTCO w przystępnej cenie.

Ile dałeś za swój ?

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andsie1

Sony drogie ale jak masz krewnych/znajomych w USA (jak nie masz to mozna zalatwic wysylke dzieki tej usludze: http://plusexpress.pl/login.php) to moze Kindle Fire - 199$

Jesli interesuje cie moja opinia to najwygodniejszy i najtanszy do sterowania jako pilot bedzie smartphone, zwlaszcza ze mozna kupic uzywke z jakas wada glosnika, mikrofonu itepe za grosze (np 50e za SGS).

Moge to napisac z pelna powaga jako praktyk, korzystajacy z tabletu i dotykowego monitora.

A swoja droga, to jak wspominalem Ci o takiej funkcji pol roku temu to kreciles nosem... ciesze sie, ze zmieniles zdanie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie można z tabletu bezpośrednio na wzmacniacz?

te sieciowe mają DLNA.

Pewnie mozna tylko taki AMP trzeba mieć :( W tablecie pojawił się mały problem bo okładki z flac wyświetlają się teraz razem ze zdjęciami rodzinnymi w galerii zdjęć. Przykładowa muza od sony ma tylko pliki *lrc. Może ktoś zna rozwiązanie takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro widziałem tablety w granicach 300-500 zł.

Tylko nie wiem czy to jest coś warte.

Np. taki<

http://allegro.pl/tablet-10-android-1ghz-8gb-goclever-i101-hdmi-etui-i1928568186.html

jest w cenie 624 zł ale ma 10 "

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andsie1

Sony drogie ale jak masz krewnych/znajomych w USA (jak nie masz to mozna zalatwic wysylke dzieki tej usludze: http://plusexpress.pl/login.php) to moze Kindle Fire - 199$

Jesli interesuje cie moja opinia to najwygodniejszy i najtanszy do sterowania jako pilot bedzie smartphone, zwlaszcza ze mozna kupic uzywke z jakas wada glosnika, mikrofonu itepe za grosze (np 50e za SGS).

Moge to napisac z pelna powaga jako praktyk, korzystajacy z tabletu i dotykowego monitora.

A swoja droga, to jak wspominalem Ci o takiej funkcji pol roku temu to kreciles nosem... ciesze sie, ze zmieniles zdanie;)

Jak dla mnie telefon mnie nie zadawalał. Ale pomysł z uszkodzonym smartfonem dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na razie tablet nie wysyła plików flac do popcorna. Zwyczajnie standardowy program który ma się łączyć z popcornem nie widzi plików flac. Co ciekawe inny odtwarzacz w samym tablecie nie robi problemów. Na domiar złego programy sciągniete z Android Market nie widzą plików flac w popcornie. Jedynie droident media tank pozwala uruchomić pliki flac w popcornie, ale ten widualnie i funkcjonalnie jest najsłabszy. Szkoda. Z plikami wav nie ma problemu. Czyzbym musiał dokonywać konwersji flac do wav??? Potestuję jeszcze 2player strems Music. Ale to raczej ograniczenie tabletu.

Edytowane przez lidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...