Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu tak dziwnie napisałeś posta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak dziwnie napisałeś posta?

No kolega powyżej podał linka do czeskiej strony. To są informacje z tego linka.

Czemu dziwnie?

Po czesku.

Edytowane przez HQ150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, rzeczywiście normalnie :D . Jak napiszę po japońsku też będzie ok? ;):D Stąd moje pytanie... tak to dziwne na polskiej stronie pisanie w obcym języku bez żadnego odnośnika. Wygląda jak błąd strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, rzeczywiście normalnie :D . Jak napiszę po japońsku też będzie ok? ;):D Stąd moje pytanie... tak to dziwne na polskiej stronie pisanie w obcym języku bez żadnego odnośnika. Wygląda jak błąd strony.

No O.K.

Racja.

Ale często mozna spotkac wtrącenia angielskie. To czeskie gorsze?

A jak zapodasz linka do strony japońskiej zapisanej ,,krzaczkami" i ktoś Ci odpisze również w tym języku to chyba będzie O.K.

Ja tak właśnie zrobiłem w odpowiedzi na czeską stronę. Skoro kolega sobie na niej radzi to mu odpisałem w tym języku.

Edytowane przez HQ150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No super tylko że na tej Czeskiej stronie nie idzie go kupić, bo po prostu go nie ma na stanie jeszcze :/

A nie powem mocno mnie ten sprzęt zainteresował w oczekiwaniu na Dune Smart 2

Edytowane przez sobol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że Asus zanotował jakiś totalny FAIL. Taki dysonans marketingowy to zakrawa na porażkę na lini produkcyjnej. Nie tylko w Europie nikt nic nie wie. Popytałem kolegów w US i podobnie - tylko piszą o tym produkcie ale gdzie by nie chciał kupić to tekst: jeszcze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprecyzujesz swój błyskotliwy komentarz? Bo mimo "nowego firmware" nadal nie można dostać "hardware" co jakby jest istotą tego tematu.

Edytowane przez obcypl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to że nie będzie wsparcia dla BD ISO :) to już kolejna firma która się wycofuje ze wsparcia ISO zapewne wiadomo pod jakim naciskiem

Edytowane przez sobol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie to wyczytałeś? ja widze BD-ISO nadal w specyfikacji. A w firmware jest napisane, że poprawiono bug w którym niektórych iso nie dało się odczytać (wniosek - teraz się da)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że mój angielski szwankuje bo ja to odczytałem że niektóre ISO nie będą działać :)

Edytowane przez sobol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy strony "gdybania" i po co? Będzie dostępny w sprzedaży to się wszystko okaże co jest wart...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że mój angielski szfankuje bo ja to odczytałem że nie które ISO nie będą działać :)

Nie tylko angielski, nie tylko ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy strony "gdybania" i po co?

Mnie się wyświetlają tylko 2 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś zaczyna się dziać na razie się pokazały oferty z Taiwanu tak więc może jednak połowa lutego jest realnym terminem rozpoczęcia sprzedaży na starym kontynencie

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=Asus+O!PLAY+BDS-700&_sacat=See-All-Categories

Edytowane przez sobol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wyobrazasz sobie ze europejska dostawa leci poczta lotnicza z Tajwanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga - tak trochę offtopic - ciekawe (żałosne???) zagrywki Asusa : tak samo z Xonar One : wstępna cena 1400 a realna 1900, tak samo z BDS700 wstępna cena około 1000 a teraz z przeliczenia 1600 (bo pewnie będzie stadardowy przelicznik 1USD=1Euro).

Czy to jest testowanie rynku? Po ile klient jest chętny to kupić? Zero ryzyka przewalenia ceny... A dla nas pozostaje poczekać aż ceny ........ spadną do tego "wstępnego" a produkty wyleczą się z błędów wieku dziecięcego.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wyobrazasz sobie ze europejska dostawa leci poczta lotnicza z Tajwanu.

że co ?

Nie wiem czy jesteś zorientowany czy nie ale do nie dawna ten player był u jednego sprzedawcy na eBay, teraz się wysypały tak więc stały się dostępne to raz, a dwa na stronie Asusa chyba ukraińskiej wisi jak wół że będzie dostępny od połowy lutego

Nie mam pojęcia dlaczego wyskoczyłeś tu z pocztą lotniczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...