Skocz do zawartości
donsuper

Cyfra+ HD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , szukam pomocy u wszystkich i nikt do tej pory nie umie pomuc .

Mam modul Cam HD+ SCM orginalny z cyfry i jest on w Humaxie PRD 1000 , do tej pory wszystko bylo ok az do momentu pojawienia sie tych nowych kanalow z cyfry , za cholery ich nie moge odebrac , znaczy sie wyszukane sa ale obraz na nich szatkuje i sie zamraza a dzwiek sie pojawia i znika - niewiem co jest . Talerz jest w sumie poprawnie ustawiony poziom sygnalu ma 54 % zaznaczam ze mieszkam w Dortmund i nie pojawia sie wogole jakosc sygnalu , taki zielony pasek jezeli odbierasz dany program ...pomocy.

z gory dzieki.

Edytowane przez donsuper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł C+ występuje w dwóch wersjach. Z niektórymi są problemy.

Szczegóły tutaj : http://satkurier.pl/news/69774/moduly-cam-cyfry-wycofane-ze-sprzedazy.html

Polecam Astona 2,26, niestety jest drogi.

Tutaj możesz poczytać : http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/266-modul-astoncrypt-2-26-seca-ci

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz , ale mam ten modul w srodku co powinienen dzialac a co do astona to go mialem i sprzedalem bo na poczatku historii z programai HD w cyfrze oni go zablokowali zeby promowac swoj wiec aston mi dzielal , musialem kupic to takzwane badziewie od nich. do tej pory wszystko bylo ok jedyny problem byl taki ze czasami nie przekazywal uprawnien ale wystarczylo zadzwonic i po minucie bylo wszystko ok. kurde szkoda ze teraz im sie tak cos z technika popieprzylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam Humaxa2000 i topfielda 7700, moduł cam C+ , stare C+ HD,Sport HD i Film HD odbieram, natomiast, nowe, na częstotliwiści 11411, C+Film HD i C+GOL HD i C+ WEEKEND HD, nie odbieram, Minimini HD, Ale Kino HD,Kuchia HD, Planete HD , Domo HD i teleTOON HD, leci program info.TNV HD na 11508 odbieram. Dzwoniłem nawet do BOKu, ale bez rezultatu.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sposób to dobrze ustawić czaszę, nowy Tp jest bardzo wymagający jeśli chodzi o milimetry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób ma z tym problem i to na różnych sprzętach, u mnie pomogło lekkie ruszenie czaszą :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans , wrucilem z balkonu talerz ustawiony na 100% mam 85cm i nadal nic , znaczy sie sygnal na pozimie 85% a pasek odbioru na zero i obrazu brak tylko lekko z gory ekranu cos widac a reszta zamrozona, a dzwiek przerywa nadal --poddaje sie nie wiem co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedyne wyjście czekać aż cyfra coś wykombinuje z modułami bo podobno coś robią w tym kierunku a pierwszym krokiem było wycofanie modułów ze sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@donsuper a czy na tym transponderze odbierasz jakieś inne kanały ?

Z tego co opisujesz to albo źle wpisałeś parametry transpondera w tunerze, albo szwankuje Ci konwerter.

To że masz sygnał 85% to nic nie znaczy, czasami głowica dostaje różne inne ( odbite ) sygnały z konwertera.

Sam moduł nie może mieć żadnego wpływu na pasek jakości odbioru.

Prawidłowe parametry transpondera 11411, H, 27500, 5/6, DVB-S2, 8PSK.

Czasami konwerter potrafi odbierać poprawnie większość częstotliwości a na jednej utyka.

Jeżeli możesz podmienić na próbę to wykluczysz taką ewentualność.

Warto także ponownie zarobić wszystkie złącza F, zaśniedziały kabel pod złączką także może mieć wpływ.

To pokrótce trzy przyczyny które mogą uniemożliwiać odbiór, czwarta to poprawnie ustawiona antena.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa te testowe z tego kanalu tv kuchnia domo ale kino itd , te kanaly mam co powinny byc tylko ze one sie dekoduja tak jakos dziwnie z gory ekranu a reszta jest zamrozona..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...