Skocz do zawartości
upandup

TVN HD i TVN HD+1 wkrótce w Cyfrze+, kanały własne HD bez dodatkowych opłat

Rekomendowane odpowiedzi

Może abonent jedynej takiej, ale ciągle nie z największą ilością kanałów hd :) Teraz n i cyfra są na równi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną tego, że nowe kanały C+ zanikają. Tzn nie tyle zanikają co raz są, a za chwilę ich nie ma. Pozostałe, czyli dotychczasowe bez zmian. Czy to może niedokładne ustawienie czaszy? Czy ktoś ma też ten problem, czy tylko u mnie? Pozdrawiam czytających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej nie dokładnie ustawiona czasza bo tp 11,411 jest pod tym względem bardzo kapryśny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tych nowych kanałów. Kombinują z kolorowymi logosami, moja plazma woli przezroczyste ale ja kolorowe:)

Jakość na tych kanałach bardzo dobra, My little pony-poezja, tak to można bajki oglądać na minimini. Jak sobie przypomne wieczorynke o 19 na szecherezadzie...

Ogolnie na każdym kanale część programów jest w native hd a czesc upscal, wiadomo ale ogólnie 5 z *, DD.5.1 na Ale kino HD

pozdr,

Abonent jedynej takiej z najwiekszą ilością kanałow HD:)

A co to było na ale kino w DD 5.1? Ja już sprawdziłem parę filmów i nawet teraz "rozgrywka" w zwykłym stereo leci i nic więcej....

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to było na ale kino w DD 5.1? Ja już sprawdziłem parę filmów i nawet teraz "rozgrywka" w zwykłym stereo leci i nic więcej....

Na kanale ale kino hd w DD5.1 widziałem nawet "goscie goscie", dzis asterixa. Z ciekawosci sprawdzałem i były w DD, oczywiscie przy oryginalnej sciezce dzwiekowej z napisami.

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...