Skocz do zawartości
misam

Nowe JVC seri X

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny ciągle wysokie.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ceny na początku mają być wyższe niż poprzednia seria, szczególnie najwyższy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ceny na początku mają być wyższe niż poprzednia seria, szczególnie najwyższy model.

No to było do przywidzenia złotówka słaba do dolara i euro ... pewnie coś koło 1000-2000zł więcej trzeba będzie dać niż za modele które weszły na początku tego roku (X3,X7,X9)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za następcę X9 dużo więcej. Ale może będzie lepiej niż rokowania :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za następcę X9 dużo więcej. Ale może będzie lepiej niż rokowania :unsure:

no ja się do niego przymierzam będę chciał kupić X90 tylko narpiew muszę sprzedać swoją X7ke :) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to wysokie nastepca X3 ma kosztowac MSRP $3500. X3 na starcie kosztowal $5500. 2 tysie wiecej!

Edytowane przez helcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to wysokie nastepca X3 ma kosztowac MSRP $3500. X3 na starcie kosztowal $5500. 2 tysie wiecej!

X70R i X90R na 100% będą droższe co do X30R to aż tak dużych zmian nie ma w porównaniu do X3 wiec może dadzą cenę atrakcyjną ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

helcik

No ale Panowie tutaj o wyzszych modelach rozprawiaja , bo magia, wg specyfikacji, zaczyna sie od X70.

A co do ceny to zlamanego grosza bym nie postawil na to, ze realne ceny beda wyzsze niz starszych modeli.

Ale ze "stare" X-y Trzeba sprzedac szybko z jak najmniejsza strata, to taka propaganda "wysokich cen", ma sens.

Najwazniejsze IMHO jest w tym wszystkim jedno: czy JVC wyciagnelo jakies wnioski z klopotow technicznych X-ow i czy uniknie ich w nowej serii (czy raczej beda nowe wtopy).

Ja poczatkowo sie napalilem, ale w koncu postanowilem poczekac, az chmura dymu opadnie i pojawia sie miarodajne opinie uzytkownikow. Ceny z pewnoscia opadna tuz po swietach, a w razie lipy uzywana X7 zawsze bedzie mozna "tanio" wyhaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w razie lipy uzywana X7 zawsze bedzie mozna "tanio" wyhaczyc.

no nie wiem czy tak tanio zobacz po ile teraz chodzą starsze modele od X-ow aż tak drastycznie nie spadły a powiem że nadal trzymają cenę .. więc nie jest tak do końca ... a chętnych do sprzedania starych wersji na allegro jakoś nie widać ... no po za moim przypadkiem hehe ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro?

Jesli w Polsce sprzedalo sie ulanek promila z ogolu sprzedanych JVC X7, to trudno spodziewac sie wiekszej liczby projektorow tej serii na polskim rynku wtornym prawda?

Druga sprawa, o ktorej raczyles zapomniec to, ze cena w ym przypadku, chyba jest bardziej uzalezniona od popytu, niz od podazy. Zreszta sam sie przekonasz, skoro nie ma innych poza Twoim egzemplarzem.

Co do spadku cen na nowe i aktualne serie, to wyraznie napisalem o perspektywie przynajmniej kilku miesiecy po rozpoczeciu sprzedazy nowych modeli. Odnosnie rynku wtornego mam kompletnie odmienne spostrzezenie, ale nie widze powodu aby sie spierac.

Zycze powodzenia w sprzedazy.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do spadku cen na nowe i aktualne serie, to wyraznie napisalem o perspektywie przynajmniej kilku miesiecy po rozpoczeciu sprzedazy nowych modeli. Odnosnie rynku wtornego mam kompletnie odmienne spostrzezenie, ale nie widze powodu aby sie spierac.

Zycze powodzenia w sprzedazy.

mi nie chodziło o serie aktualnych X tylko o modele z przed 2 lat ...czyli 950 i 990 że niby stare a trzymają cenę ...

Ogólnie nie mam parcia żeby szybko sprzedać X7ke wychodzę z założenia jak trafi się kupiec i da mi tyle ile chce to sprzedam i kupie X90R a jak się nie trafi to też będzie ok bo z X7 jestem zadowolony bo to nie taki zły projektor :D ... wiec luz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...