Skocz do zawartości
Luki

Metroid Prime w 480p

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Wczoraj przyszedl do mnie Metroid Prime z ebaya razem z demem drugiej częsci. Mialem wczesniej PAL ale jak wiemy PAL nie ma wsparcia w 480p.
Wrazenia sa BARDZO POZYTYWNE. Skok jest naprawde duzy. Gra wkoncu zlapala ostrość i wyrazistość. Kolory takze sa duzo lepsze. Ogolnie na zwyklym kablu wszystko bylo tak jakby za lekką mgłą natomiast teraz jest super ostrość.
Kazda gra pewnie tak wyglada..zaczynam wymieniac wersje PAL na NTSC...calkiem inny wymiar grania. Edytowane przez Luki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak,
a powiedz jeszcze do czego masz podpiętą konsolkę? Do TV LCD, czy do Plasmy?
Jaki kabel stosujesz do przesłania sygnału: component, czy RGB?
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='gelo29' date='15-02-06, 01:12 ']No tak,
a powiedz jeszcze do czego masz podpiętą konsolkę? Do TV LCD, czy do Plasmy?
Jaki kabel stosujesz do przesłania sygnału: component, czy RGB?
Pozdrawiam
[right][post="749"][/post][/right][/quote]

LCD szpiczasty samsung :> LE32R51. Oczywiscie componencik. Tez zamowilem z ebay (japońskie pudelko).
W sumie na temat tego TV juz sporo zostalo powiedziane i z okazji x360 jest znany. Jakosc super. Wlasnie przechodze sobie drugi raz. Bo chyba jak kazdy wie gra rzadzi :)
Musze zdobyc druga czesc. Bo roznica jest naprawde spora. W sumie we wszystko jeszcze raz bede gral bo gry nabieraja calkiem innego wymiaru ;)
Czas zdobyc star warsy od Factor 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Luki' date='15-02-06, 13:28 ']LCD szpiczasty samsung :> LE32R51. Oczywiscie componencik. Tez zamowilem z ebay (japońskie pudelko).
W sumie na temat tego TV juz sporo zostalo powiedziane i z okazji x360 jest znany. Jakosc super. Wlasnie przechodze sobie drugi raz. Bo chyba jak kazdy wie gra rzadzi :)
Musze zdobyc druga czesc. Bo roznica jest naprawde spora. W sumie we wszystko jeszcze raz  bede gral bo gry nabieraja calkiem innego wymiaru :D
Czas zdobyc star warsy od Factor 5 :)
[right][post="758"][/post][/right][/quote]

OOO ktos jednak posiada component do gacka :) (po gelo29 ktory tez mowil ze sprawdzal/ma :) )
Super. Ja tez posiadam Metroid Prime, oraz pare innych tytulow w NTSC.
Ostatnio wpadl mi SW:Rogue Leader. No i gra zyskala takze wiele na wygladzie.(nie ma wogle porownania do wersji PAL ktorej brak ostrości) I to za jakies grosze ja nabylem ;) Tak to mozna sie bawic na gacku :) Ta konsola wyposazona w component + sensowny TV + hity z tej konsoli = ciagly POWER
I pomyslec ze gacus za grosze teraz chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie,
różnica pomiędzy RGB a komponentem w przypadku konsoli GC jest naprawdę spora...
Szkoda tylko, że wtedy, kiedy miałem tą konsolkę i kabel component, nie miałem jeszcze TV LCD...
Ale już wtedy - na standardowym "kineskopie" - jakość obrazu była bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz222
Napisano (edytowane)
Czegoś nie rozumiem - przecież PAL ma wyższą rozdziałkę.

Czyżby wersja NTSC miała dodatkowe wsparcie?


Dopisek: Wygłupiłem się z tym postem. Już się zorientowałem o co biega... Edytowane przez xyz222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......bo tutaj jest pomieszanie paru spraw.
Przede wszystkim LCD preferuje "p" (z natury swojego działania) i dlatago skok jest duży gdy z "i" przejdzie się na "p".
Jak do tego dodacie, że z 90% "płaskich" robionych jest także pod format NTSC - to juz jest prawie całkowite rozwiązanie problemu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak gacek jest teraz za grosze, ale bez optyka i bez mozliwosci podlaczenia componentu, zgadza sie ? nigdzie wlasnie nie umialem znalezc jak podlaczyc gacka do dekodera/amplitunera, zeby miec te DPLII, a po przeczytaniu tematu Gmeru juz wiem, ze to jest niemozliwe ;/ bedzie trzeba szukac na Allegro okazji ze starym gackiem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='aL1En' date='17.08.2006, 21:15 ']Tak gacek jest teraz za grosze, ale bez optyka i bez mozliwosci podlaczenia componentu, zgadza sie ? nigdzie wlasnie nie umialem znalezc jak podlaczyc gacka do dekodera/amplitunera, zeby miec te DPLII, a po przeczytaniu tematu Gmeru juz wiem, ze to jest niemozliwe ;/ bedzie trzeba szukac na Allegro okazji ze starym gackiem ;/
[right][post="8585"][/post][/right][/quote]

No własnie :P Najgorsze, ze tego zlacza już niema; / a sprzedawcy czesto wogole nie kumają oco biega....no i trzeba te gry w NTSC> teraz w sumie jak juz są piraty to luz ale kupic GC z tym zlaczem trudno. Myslalem zeby swojego przerobic a nowke kupic ; ) nieruszoną ale narazie brak czasu. Ale Gacus to kochana konsola:) a Metroid to boska gra : ) Az zal ze 2 nie mam w HD tylko demo ; / ale nadrobie to:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, jeśli komuś bardzo zależy na złączu Digital out gdzie jest dostępny sygnał component i wyjście D-Terminal można Gamecuba wysłać do Nintendo a oni je "dorobią". Tak było przynajmniej do połowy roku. Teraz BigN już pewnie nie zawraca sobie głowy Gackiem ze zrozumiałych względów.

Wii Will Rock You!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszły mnie pewne nocne refleksje...
Napiszę coś, co się pewnie nie spodoba fanom konsol :blink: ale niestety to brutalna prawda :)

Moi drodzy podniecacie się wspaniałym 480p w grach ściąganych z za Atlantyku.
Fani gier na PC obcowali z takim sygnałem już ładnych parę lat temu tzn. w epoce Inlet Pentium I 200Mhz MMX, kiedy to furorę zrobił Quak 1 z grafą 3D oraz Need for Speed 1. Wtedy to szalało się w rozdzielczościach rzędu 640x480, czyli właśnie w rzeczonym 480p, bo przecież monitory komputerowe wyświetlają sygnał progresywnie.

Obecnie tytuły, które są już od dwóch lat na rynku np. Unreal 2 oraz GTA Vice City chodzą w 1080p w trybie 16:9.

Zatem dla PC maniaka nawet premiera PS3 nie będzie niczym oszałamiającym :)

Po prostu do świata konsol wreszcie (z przynajmniej dwu letnim opóźnieniem) dotarła technologia, która jest już od dłuższego czasu obecna w świecie PC.

Nihil Novi :)

Edytowane przez Lizarazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktos szuka takiego GC, to ja wlasnie mam na sprzedarz, nie wiem czy mozna tu reklamowac swoje aukcje, wiec kto chce link do allegro - walic na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Lizarazu' date='21.08.2006, 02:26 ']kiedy to furorę zrobił Quak 1 z grafą 3D oraz Need for Speed 1. Wtedy to szalało się w rozdzielczościach rzędu 640x480[/quote]
ja bez zlosliwosci, ale odpal sobie Quake i Metroid Prime.
nie chodzi tylko o rozdzielczosc, ale o to co ludzie przez te lata nauczyli sie z tego robic.
no i wszystko nie konczy sie na rozdzielczosci. bo nie ona jest najwazniejsza. konsola to maszyna do grania. juz dawno przesiadlem sie z PC kiedy po raz kolejny musialbym cos dokupic, zeby odpalic nowa gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz kiedy wyszedł Quake 1 ???

22 czerwca 1996 nie dawno stuknało mu 10 lat :huh:B)

Rozdzielczość jest najważniejsza (podstawa HD) potem liczy się jakość tekstur.
Jeżeli chodzi o content i grywalność to temat na inną dyskuje.

Pewnie masz racje gra napisana niedawno wygląda lepiej niż ta z przed 10 lat :lol:

ale przy GTA Vice City w 1080p to nawet X360 odpada :lol: A te efekty graficzne z X360 które robią wrażenie i tak już są na najnowszych kartach graficznych, które kosztują koło 1,5k pln. W tym momencie kupowanie całego X360 dla mnie jest bez sensu bo za jego cenę kupuję spobie topową kartę graficzną no i nie wydaje 250 pln na jedną grę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie z wiekszoscia.
ale wiele zalezy tez od gustu uzytkownika.
ja mam frajde grajac na snesie w Super Metroid.
ale na HD juz zachorowalem. dokupuje do X360 :huh:
zobaczymy wtedy jak na tym wygladaja inne konsolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale powiedz skad taki pececiarz ma wziasc monitor ktory obsluguje te twoje 1080p?? GTA VC moze i komp da rade pociagnąć w 1080p ale juz monitor odpada ,zaraz pewnie powiesz ze crt pociagnie ale wiesz nie ta przekatna, wiec to raczej jest zabawa dla najbogatszych z najbogatszych bo tylko takich stac na kupienie 32 calowego lcd z obsluga 1080p.B) Pozatym kwestia konsol vs compow to temat stary jak istnienie samych konsol, nie przekonasz kompiarza do konsoli bo to fanboj kompa, podobnie jak fanboja playstation nie przekonasz do xboxa a fanboja xboxa do playstation..Wynika z tego ze jestes poprostu fanboj peceta i tyle..:huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Lizarazu' date='21.08.2006, 13:12 ']A wiesz kiedy wyszedł Quake 1 ???

22 czerwca 1996 nie dawno stuknało mu 10 lat  :huh:  B)

Rozdzielczość jest najważniejsza (podstawa HD) potem liczy się jakość tekstur.
Jeżeli chodzi o content i grywalność to temat na inną dyskuje.

Pewnie masz racje gra napisana niedawno wygląda lepiej niż ta z przed 10 lat :lol:

ale przy GTA Vice City w 1080p to nawet X360 odpada :lol: A te efekty graficzne z X360 które robią wrażenie i tak już są na najnowszych kartach graficznych, które kosztują koło 1,5k pln. W tym momencie kupowanie całego X360 dla mnie jest bez sensu bo za jego cenę kupuję spobie topową kartę graficzną no i nie wydaje 250 pln na jedną grę :D
[right][post="8761"][/post][/right][/quote]
Dla mnie kupowanie karty graficznej za 1,5 pln( a to dopiero początek wydatków by gry wyglądały tak jak na X360 czy PS3) jest kompletnie bez sensu skoro za te pieniądze można mieć porządny sprzęt do grania. Do filmów HD wystarczy karta za 500pln.
Pomijam tu oczywiście kwestję piractwa bo nastawienie jest takie: O.k. dałem za grafę 1500 ale te trzy gry, które ją w pełni wykorzystają sobie sciągnę.
Przyznaje się, był okres piratów w moim życiu ale człowiek dorasta i nie ma czasu na granie w te dziesięć płytek z bazaru. Kupuję jedną grę raz na dwa-trzy miesiące. Rozgryzam na maxa i biorę następną. Starsze pozycje opylam znajomym lub na Allegro i jakoś to leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lizarazu Ty blacharzu ;P do grania sa konsole i juz, nie jestem fanbojem, mam i xa, ps2, pc, a patrzac na gry, ktore mnie interesuja jest ich zdecydowanie wiecej na konsolach niz PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='aL1En' date='21.08.2006, 20:54 ']Lizarazu Ty blacharzu ;P[/quote]

A to dobre respect za to B)

Nie chcę nikogo do niczego przekonywać :lol:

Tak tylko chciałem zagaić dyskusję :lol:

Moją ostatnią konsolą było śp. ATARI 1024 ST E :huh:

Wtedy jeszcze konsole miały rzeczywistą przewagę nad PC - lepsza grafika, dźwięk itd.

Co do zakupu gier i korzystania z nich to ja również dawno wyrosłem z rozwalania po 10 tytułów miesięcznie ech czasy liceum :D

Obecnie mam parę ukochanych pozycji, które od czasu do czasu odpalę np. Rome Total War, Fallout 2, GTA Vice City, Star Lancer, Diablo I i II, Star Craft, War Craft III.

Jak widać po tytułach preferuję gry strategiczne a tego nie dostanę na konsolach.

Większość to oryginały, choć zdarzyło mi się najpierw ściągnąć coś z netu a potem dopiero kupić oryginał w formie podziękowania dla twórców, co lepszych tytułów.

Nigdy nie splamiłem się nabyciem pirata Blizzard-u to są geniusze wszystko, co wychodzi spod ich ręki to cud miód :) Ich dzieła są warte swoich cen :)

Na bazarach nie bywam :)

Ale do rzeczy...

W tekście "nie muszę kupować gier po 250 pln" chodziło mi o to, że większość nowych tytułów na PC oryginalnych jest ponad dwa razy tańsza i mieści się w przedziale 80-120pln. Najdroższe sięgają wielkości rzędu 170 pln do rzadkości należą te za ponad 200 pln.

Nie mówiąc już o tym, że wiele reedycji wspaniałych tytułów można dostać za 50 pln (ostatnio np. far cry) i w tym momencie piractwo robi się bezsensu :)

Reasumując oryginały na PC są po prostu tańsze od tych na konsole.

Co do karty za 500 pln.

Jeżeli kupię taką kartę i do tego X360 za 1500 to w sumie wydam 2k.
Wolę wydać 1,5 k na mega wydajną kartę graficzną ze wspomaganiem hardwearowym H.264 chyba oczywiste.

Co do braku ekranów 1080p

To samo tyczy się konsol next-genowych.

Jaki ekran jest najlepszy do 1080p ???

Full HD o dużej przekątnej najpewniej Plazma ze względu na czas reakcji, ale takowej nie widziałem nigdy na własne oczy.

Edytowane przez Lizarazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No zgadza sie co do braku monitorow 1080p ale to byl jeden z twoich argumentow przeciwko konsoli, twierdziles ze na kompie mozna juz odtwarzac gry w tej rozdzialce. Moim zdaniem konsole odniosly tak duzy sukces poniewaz ktos za nie odpowiada za ich rozwoj,a mianowicie firma ktora je produkuje. Ona dba o reklame, o naglosnienie w mediach, o najlepszych wydawcow gier, o najnowsze gry, kontroluje calą tą otoczke towarzyszącą grą od ich produkcji az po dystrybucje.Dzieki temu rynek gier jest w tej chwili wiekszy niz filmowy. Mozemy gdybac co by sie dzialo z grami gdyby nie konsole, gdyby to wszystko zostalo przy kompach, moim zdaniem nie powstaly by setki wartosciowych gier w tym moje ukochane Halo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę potrzeby aby producent sprzętu nadzorował twórców gier.
To raczej wada niż zaleta.
Może właśnie z tego powodu gry są takie drogie :P
Zresztą za rozbujany marketing konsol płacą ich nabywcy :)

Nie ma takiego zjawiska na PC, są za to wspaniałe studia tworzące gry np. Blizzard - czy oni wydali w ogóle jakąś grę na konsole ???

Świat gier bez takich tytułów jak Star Craft + Brood war, War Craft I, II i III, Diablo I i II, World of War Craft musi być ubogi :)

Najwięcej gier wychodzi na PC.
Wystarczy wejść do Saturna i policzyć półki z grami PC i te z konsolami. Przewaga powalająca.

Oczywiście są to często inne tytuły.

Co do ekranów 1080p...

No właśnie brak tych ekranów to jest oddzielna dyskusja :)

Faktem jest że gry na PC osiągnęły gotowość do działania w 1080p już dwa lata temu. Konsole osiągną taki poziom na przełomie 2006/07 jak się uda :)

Może nie wielu użytkowników ma takie ekrany dzisiaj ale od dawna wielu użytkowników ma monitory CRT które są wstanie bardzo dobrze wyświetlać rozdzielczości rzędu 1280x1024@ 85 Hz @ 32 bit. W takich rozdzielczościach większość ludożerki grywa na PC od ponad dwóch lat.

To jest więcej niż 720p wypluwane przez X360.

Reasumując konsole to zupełnie inny świat na który wydaje się zupełnie inne tytuły.

Konsole to z pewnością rozwiązanie tańsze od porządnego PC ale nie lepsze techniczne.

Z PC nikt nigdy nie wygra dlatego właśnie że nie ma jednej firmy sprawującej kontrolę nad jego rozwojem.

Centralnemu sterowaniu mówimy zdecydowane niet :)

Potęga PC polega na tym, że cały świat nad nim pracuje bo cały świat na nim pracuje i gra :)

Każdy nawet goście którzy w garażu wpadną na dobry pomysł (tak jak chłopaki z Nvidia) mogą coś w PC poprawić i w ten sposób popchnąć technologie to przodu i samemu się wzbogacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]Nie widzę potrzeby aby producent sprzętu nadzorował twórców gier.
To raczej wada niż zaleta.
Może właśnie z tego powodu gry są takie drogie smile.gif[/quote]
Dopóki M$ nie wszedł na rynek konsol pojęcie " łatka " w konsolach nie istniało. Włąściciele PS2 i Gamecube nadal nie wiedzą co to. Nadzór JAKOŚCIOWY jest potrzebny. To zaleta.
Gry na konsole są droższe bo to na nich zarabia producent konsoli nie na sprzęcie.
[quote]Świat gier bez takich tytułów jak Star Craft + Brood war, War Craft I, II i III, Diablo I i II, World of War Craft musi być ubogi smile.gif[/quote]
Prawie wszystkie wyżej wymienione tytuły zostały lub zostaną wkrótce wydane na konsole. Mi to wisi bo RTS'y omijam dużym łukiem. Wolę Gran Turismo, Halo i Resident Evil 4 :P
[quote]Najwięcej gier wychodzi na PC.
Wystarczy wejść do Saturna i policzyć półki z grami PC i te z konsolami. Przewaga powalająca.[/quote]
Najwięcej DOBRYCH gier wychodzi na konsole. Wejdź do sklepu z grami w Niemczech, UK czy USA to zobaczysz od gier na którą platformę uginają się półki. Opisywanie polskiego sklepu nie ma sensu bo u nas jest trzeci świat jeśli chodzi o konsole.
[quote]Każdy nawet goście którzy w garażu wpadną na dobry pomysł (tak jak chłopaki z Nvidia) mogą coś w PC poprawić i w ten sposób popchnąć technologie to przodu i samemu się wzbogacić.[/quote]
Właśnie. Co 2-3 miesiące ktoś wymyśla do PC Super,Hiper, Mega technologię, ładuje ją do karty graficznej i twierdzi, że teraz to już będzie wypas na maxa w tych 2-3 grach przystosowanych do nowości. Możliwości obecnych nie są wykorzystywane w pełnia a klient głupieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze twoj swiat growy rozni sie zdecydowanie od mojego...NIe znosze Rpegow, Diablo, Star Craft , War Craft to raczej nie sa gry dla mnie, preferuje zdecydowanie dynamiczne gry akcji, a ze strategii to jedynie szachy ktore kocham..:P)) I tu sie zgodze ze pecet nie ma sobie rownych nawet wsrod profesjonalistow.:) Pozatym mysle ze na kompa nie ma za duzo gier akcji ktore pozwalaja grac dwom osobom jednoczesnie?? Słynny juz coop w Halo zostal na piecu wyciety przez co gra stracila najlepsze co miala na konsoli. NIe wiem jak z innymi produkcjami ale komp zdecydowanie kojarzy mi sie z graniem jednoosobowym. Problem z odbiorem kompa jako konsoli do gier lezy tez chyba w tym kto zaczol na jakim sprzecie grac na poczatku giercowania i do czego jest przyzwyczajony, ja do konsoli bo od zawsze na niej gralem , ty pewnie zaczynales na kompie i tak juz zostalo. W kazdym razie pograc mozna nawet na gitarze :) byle z przyjemnoscia..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

appollo bardzo fajny post zgadzam się w 90%.

Jedyna uwaga to [quote]Poza tym myślę ze na kompa nie ma za dużo gier akcji, które pozwalają grac dwom osobom jednocześnie??[/quote]

A słynny Counter Strike ??? W tą grę naparzają milony ludzi na całym świecie. Granie w nią wręcz urosło to rangi sportu :P Są zawody z wysokimi nagrodami pieniężnymi.

Ale masz racje na peceta mało jest gier gdzie dwie osoby mogą usiąść (przed jednym kompem) i razem grać w coś, choć i tu są wyjątki np. genialne Worms-y oraz cała seria Heros of Might and Magic.

Tak komp to rozrywka w pojedynkę chyba, że gra się przez net np w Diablo ech ile się znajomości na battle necie nawiązało :)

Najbliższe temu rodzajowi rozrywki, o który (wydaje mi się) tobie chodzi jest spędzanie czasu w gralniach komputerowych gdzie można wybrać się całą paczką i pykać do rana w np. star crafta :) znowu słodkie czasy liceum :)

Co do trybów cooperation to są one np w Alien vs Predator I i II (genialny tytuł do sieci i gralni), Star Crafcie, Star Lancer-ze i wielu innych grach

Arsenal też napisał mądre zdanie:
[quote]Gry na konsole są droższe, bo to na nich zarabia producent konsoli nie na sprzęcie.[/quote]

Święta racja !!! zgadzam się w 100%

Np. X360 jest sprzedawany poniżej kosztów produkcji.

Oznacza to ni mniej ni więcej niż to, że kupujesz konsole na raty :) Najpierw x% wartość, gdy kupujesz sprzęt resztę z dużymi % płacisz stopniowo przy zakupie gier :)

Co do nadzoru jakościowego...
W świecie PC studio, które wydało dany tytuł np. gry blizzarda często wychodziły z dużymi opóźnieniami po to by zostały odpowiednio dopracowane. Oni nigdy nie wypuszczali bubli i nie potrzebowali do tego niczyjej pomocy.

Producent gry sam odpowiada za to, co robi, po co mu nadzór :)

A kompletny brak "łatek" świadczy raczej o ubogości systemu niż o jego sile.
Jak coś nie wyszło to już na amen :)

Zresztą gry na konsole są mniej skomplikowane np. taki Quake 4 ewidentnie widać, że był robiony na konsole w stosunku do np. Soldier of Fortune to krok wstecz (chodzi o pewne rozwiązania wewnątrz gry nie o grafikę).
Zrobiono z niej tępą strzelankę przypominającą raczej shitowe gry z automatów w Łebie niż nowoczesne FPP. Przykładem może być nie rozróżnianie obrażeń na różnych częściach ciała... Przy dzisiejszym rozwoju tego typu gier jest to śmieszne.

Co do Blizzardu to plz niech ktoś mi poda przykłady gier, które wyszły na konsole w sensie są dostępne - nie te, które rzekomo mają już nie długo być.

Co do zagranicznych sklepów to byłem w USA w zeszłe wakacje i sklepach (Wall Mart-ach) przeważały gry na PC. Owszem było więcej niż u nas gier na X-box-a.

Co do postępu w PC
Nie jest on aż tak szybki (2-3 miesiące) wystarczy modernizować kompa, co 3 lata owszem to niestety kosztowne dobry komp z mocną grafiką to wydatek rzędu 4-5k pln. Tyle, że na takim sprzęcie można wszystko i każda konsola jakościowo wymięka.

Edytowane przez Lizarazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz pretensje ze gry sa drozsze ale przeciez nic nie ma za darmo.Dzieki temu ze placimy wiecej gry sa lepiej dopracowane, wieksze, bardziej rozbudowane. Ja jestem w stanie zaplacic raz w miesiacu powiedzmy 100 zloty wiecej za hiciora ktory moze wyjdzie na pieca a moze nie, lub bedzie ale bardzo spozniony. Zreszta gry to nie jest towar pierwszej potrzeby, nikt ci nie kaze kupowac od razu, poczekaj miesiac stanieja wtedy kupisz. Moim zdaniem warto kupic konsole nawet dla paru pozycji w roku tak jak to jest w przypadku xboxa 360 . Sa pozycje ktore nigdy nie wyjda na kompie i nawet dla nich warto miec konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...